Şimdi Ara

Seri maçımda oxi geldi sattım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L.J

Kalan 3 kişinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Onların da hakkına girdin. Kaldı ki adamın kendi ailesiyle olan ilişkisi kimseyi alakadar etmez. Tanımam etmem ama yok şu maç kazanmasın yok bu kazanmasın diyenlere ayarım, sanki takımda 2 kişi var.

12 den vurmuş ..
  • Uğraşmayın şu adamla yazıktır.
  • Oyun sonu lobıde soyledıklerı ıcın hakedıyor boyle seylerı banada gelse bende satarım helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam afk kalirdim oyle adamlarla mac falan atilmaz.3 kisinin hakki falanda demeyin alt tarafi bi oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptığın çok saçma şu forumdaki bebeler adamı kıskaniyor diye ün yapma çabaları

• quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

Ben olsam afk kalirdim oyle adamlarla mac falan atilmaz.3 kisinin hakki falanda demeyin alt tarafi bi oyun.

katılıyorum.
  • ahlak elçileri gelmiş konuya.Takma kardeşim iyi yapmışsın.Ben bu hıyarla gerçekte tanıştım,ağzına tokadı vurmamak için zor tuttum kendimi.Öyle uyuz,öyle gülüşü boktan adam görmedim? asosyalin teki ne olacak gerçi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anti Anduin

quote:

Kalan 3 kişinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Onların da hakkına girdin. Kaldı ki adamın kendi ailesiyle olan ilişkisi kimseyi alakadar etmez. Tanımam etmem ama yok şu maç kazanmasın yok bu kazanmasın diyenlere ayarım, sanki takımda 2 kişi var.

Kendi ailesiyle olan durumu değil de, biri bir hata yaptığında direkt küfretmeye başlayan adama maç kazandırtmayan birine hak veririm ben. Diğer 3 kişinin yerinde olsaydım da sallamazdım bu durumu. Bir de bence her zaman kazanmaya oynamak zorunda değilsin, kıl bir herif varsa onun kazanmaması için oynamak da eğlenceli olabilir. Sonuçta bu oyunu eğlenmek için oynuyoruz.

Tanımam etmem. Ben şahsen o maçta olsam ve seri maçım falan olsa ve biri böyle yapsa Oxi'yi değil trolleyeni report ederim. Banane anasından, küfüründen. Ben işime bakarım, ben kazanmaya oynuyorum, yenildiğim maçta eğlenemiyorum kusra bakma. Varsa bir meselen, o kadar nefret ediyorsan kendi aranda halledersin, 3. 4. 5. kişileri olaya dahil edip de mağdur etmezsin, emek veriliyor sonuçta.

Anasına 2000 kişi önünde küfür ettiyse etti, banane, anası ben miyim, anası düşünsün, zaten hepiniz küfür ediyosunuz kadına gördüğüm kadarıyla

O nasıl bir düşüncedir ya bu bildiğimiz bana dokunmayan yılan bin yaşasın gibi bir olay. Dışarıdan bu "MAL" tepki alacak ki bir şeylerin yanlış olduğunu anlasın aksi takdirde bunu izleyen, takdir eden "mal topluluğu" bu adamı pohpohlayarak doğru bir şey yaptığını sandırtır. Bak kaç yaşında adamım ama bu "oxi" denen velet karşıma çıksın yemin ederim döverim.

Ama sende haklısın her şey aile terbiyesiyle başlar. Lakin dediğim gibi bunun bir tepkisini görmeli zaten arkadaşın da anlattığı gibi takım arkadaşları da anlayışla karşılamış dolayısıyla fazla büyütülecek bir olay değil.

Not: Evet bu beyinsize ve sevenlerine hakaret ettim ceza alma ihtimalim yüksek en azından diğerleri gibi konu trollemiyorum bi mal hakkında düşüncelerimi söylüyorum...

• Annesine küfür mü etmiş la ?

• Iyi yapmissin cok uyuz oluyorum su elemana

• Ellerine sağlık :D

• Hak hukuk vs yazanlar komik

Her neyse diğer 3 kişiyi de salla, çok iyi yapmışsın ben olsam daha da beter feedlerdim
  • halk kahramanı mod on
  • 44:50 leave attı

aslında bundan güzel şikayet videosu çıkar.
    TR'de feedleyen de flame yapanda banlanmıyor diye riot HQya mail atmak lazım.
  • Her takimina denk gelen 1 oyun satsa adam coplukte gezer xdxd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annesindede problem var evlat evlatta bı yere kadar koysun kapının onune aveli
  • ıyı olmus panpa. Hak hukuk bunlar boş işler. Sankı hıc mac trollemedınız

• adamsın bende olsam aynını yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferx01

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

baktın jungleda sıvadın, hemen macı fırlattım de

sıvadım mı :D 6 2 den sattım dediğim farma bak maçı izle hatta

o arkadaşa bakma editlemeden önce ben bakmıştım ona baktın lanede sıvadın hemen maçı sattım de diyodu şimdi editlemiş jungle yazmış boş boş konuşuyor işte
  • hll qnq.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.