Şimdi Ara

Seri katil filmleri (Dev arşiv) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
19
Favori
39.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar arasında iyi filmler olduğu kadar, pek iyi olmuyanları da var.
  • Ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş.
  • Friday the 13th yok
  • up
  • Süper konu
  • Emeğine sağlık teşekkürler
  • Eline emeğine sağlık cidden mükemmel konu.
  • Kızıl Ejder gerçekten efsaneydi.Bence Hannibal serisinin en iyi filmi.Dizisi çok daha beter ama.İzleyin anlarsınız.Fena birşey
  • Aralarından 20 tanesini seçip indirdim Güzel konu eline sağlık. Geceleri izleyince daha zevkli oluyor

Koleksiyoncu serisi çok iyiydi geçenlerde izledim o seriden sonra seri katil filmlerine başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 22 Mart 2015; 20:43:52 >
  • baya genis harbiden arsivin hocam. Antikörper göremedim sanki o liste arasında. ya da ben kaçırdım.
  • kuzularin sessizligi fena filmmis agaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfa çöküyor, bu nasıl konu,
  • Şu kore filmlerine bitiyorum efsane bir heyecan yaratıyor
  • Arşiv etkiliyici gözüküyor, elinize sağlık.
  • Süper bir konu emeğine sağlık teşekkürler Ben gerilim filmlerini anlayan biriyle (sessiz ve filmden sonra yorum yapan) yada tek başıma sessizlikte izlemeyi severi genelde 23:00 - 03:00 suları Arşivdeki çoğu filmi izledim ancak o kadar geniş ve güzel bir arşiv ki illaki izleyemediklerim de vardır, sana tekrar teşekkürler ve herkesede iyi seyirler
  • Aralarından (korku olmayan) izlemediğim 10 adet film seçtim . Identity (2003) ve Tell No One (2006) izlendi ve beğenildi

Sıradan izlemeye devam... Konu sahibi arkadaşım ellerine sağlık.
  • Bende hep böyle filmler aramıştım. American Psyhco tarzı. Çok iyi konu olmuş.Tebrikler.
  • Listenin %70ini izledim coğu türünde iyi filmler izlemediklerimide şimdi ayıklıycam seri katil filmlerine başlamak isteyenler için sağlam liste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer hepsini izlerseniz sizde birgün seri katil olabilirsiniz

aralardan seçtim izleyeceğim. teşekkürler hocam emeğinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.