Şimdi Ara

Şeref Meselesi - Kerem Bürsin & Şükrü Özyıldız | BİTTİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
10.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiğit'in oyunu buymuş demekki... Kaleyi içten fethedecek. Sağ kolu olarak girecek adamın yanına, biraz eli güçlenince işler değişecek.
  • Gayet güzel dizi beyler.İzleyin bence,ailecek izlenecek bir dizi değil fakat gençlerin izleyeceği türden.Umarım erken bitmez.Güneşi beklerken de iyi gibiydi bitmesi kötü oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burcu Biricik nasıl güzelsin ya.
  • İplenemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Spoiler içine al yazını.
  • Bu dizide bir süre sonra harcanacak Benim Adım Gültepe gibi

KanalD Hayat Yolundanın üzerine oynayacağına Benim Adım Gültepeyi harcamasaydı şimdi Çarşamba günleri 1. veya 2.olurdu
    Pazar günleri bu dizinin istikrar tutması imkansız
    O Hayat Benim daha kaliteli süpürüyor reytingleri
  • Dizi klişe abidesi. Ve olaylar aşırı hızlı gerçekleşiyor. Çocuğun kızla ilişkisi hemen başladı. 2. bölüme bakıyorum şu anda: Kızla sevgili olmuşlar sen benden vazgeçme diyor ulan ne ara bu kadar yakınlaştınız yan yana 1 sahneniz ya var ya yok Ve avukat bir evlat var aklı başında baba ayvalıktan gelmiş ne kadar köyden gelmiş olsalar da bu kadar cahillik pes ettirdi beni Benden bu kadar ha yine tutar bu dizi 2 güzel kız 2 yakışıklı çocuk var Türkiye için yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: PinkRabbit

Dizi klişe abidesi. Ve olaylar aşırı hızlı gerçekleşiyor. Çocuğun kızla ilişkisi hemen başladı. 2. bölüme bakıyorum şu anda: Kızla sevgili olmuşlar sen benden vazgeçme diyor ulan ne ara bu kadar yakınlaştınız yan yana 1 sahneniz ya var ya yok Ve avukat bir evlat var aklı başında baba ayvalıktan gelmiş ne kadar köyden gelmiş olsalar da bu kadar cahillik pes ettirdi beni Benden bu kadar ha yine tutar bu dizi 2 güzel kız 2 yakışıklı çocuk var Türkiye için yeter

Tam da düşündükleri mi yazmışsın,çocukların babaları öldükten sonra rahatlağı çok sinir bozucuydu,anneleri hastayken de hiç üzgün gibi değiller.

Ama dizi tutacak gibi,eğer çarsamba gününe koyarlarsa..

• Resmen dalga geçiyorlar, 2 saattir başlamadı..
  • Veee basladiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzey Güney'in aynısı resmen.Karakterlerin kişilikleri de aynı kıvanç tatlıtuğ la kerem bursin buğra gülsoyla diğer esmer çocuk.Gene kötü bir adam yani kuzey güney'de ki ferhat.Biri asi çocuk diğer okumuş düzgün çocuk.İleride aynı kızı da severler kesin.İzledikçe kuzey güney çakması olduğu o kadar göze batıyor ki
  • Gayet güzel dizi.Bu bölümü de iyiydi fakat çokta uzun süreceğe benzemiyor. Umarım en azından 1 sezonu tamamlar
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kız belli zaten

Ayrıca dizi uyarlama olmasına rağmen başka bir diziyle de bu kadar benzerlik kurması bilmiyorum ama garip. Kuzey güney çok mu seviliyordu ki bir benzerini daha yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanda gösterdikleri sahneyi filmde göstermediler

• Genel olarak bu dizi hakkında son yorumum. Diziyi izlemeyen varsa hiç izlemesin. Açıpta internetten izlenilecek bir dizi degil... Gidin yabancı dizi izleyin daha iyidir.. Kuzey-Güney diizisini ne kadar sevdiysem bu dizidende o kadar nefret ettim... Kerem Bursin falan ağır abilik kasıntı, komedi duruyor... Kız erkek ilişkileri garip işleniyor.. Şimdiden kızlar erkekler birbirleriyle çapraz ilişki yaşadı.. Diziye puanım sıfırrrr sıfırrrr sıfırrrr...
  • Bu diziyi pek beğenmedim.
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Çok mu seviliyordu derken? Dizi piyasada rating bırakmıyordu ilk sezon. İkinci sezon için aynısını söyleyemem tabi. Ama ilk seneki etkisi hatsafhadaydı.
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi ilk sezon süpürdü ama 2. sezon o ağır fanları bile bıkmıştı diziden.
  • Olaylar hizlandi orjinalinde de boyle mi bilmiyorum ama gidici gibi geldi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.