Şimdi Ara

sercan'a Beşiktaş'ta telip oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartalizma ve senin gibi dusunen besiktas taraftarlarına cok feci uzuluyorum.

futbol bir spordur ve bundaki amac basarılı olmaktır. ama besiktas maalesef bu oyunun basarılı olma kısmını zar zor yasadıgı için hep futbolun dogasında olmayan aykırı seyler konusulur.

ben bir turk olarak neymiş liverpool ilk macında bilmemne kadar desibel rekoru kırılmıs.
    gidin bir avrupada mac izleyn adamlar nekadar nazik kibar efendi mac izliyor bi durus ogrenin. liverpool 8 gol attı gık cıkmıyordu sahada fifa 2000 de surekli oynasan tribunler vardıya aynı o misal aaa uuuoooo hııaaa aaa öööööööö ne bu az artık aşın yani.

sigma olimpikten kac yuzyıl once ole bi yenilgi alınmıs. ozaman turk futbolunda her takım milli takım olmak uzere yurt dısında rezil oluyordu.1 gol atılsa namus golu atıldı deniyordu.

ama suanda turkiye tum teknolojileri nerdeyse yakalamıs mali durumu yuksek dunya 3. olmus avrupa 3. su olmus ve hatta galatasaray uefa kupasını aldı super kupayı aldı fenerbahce ceyrek final oynadı şl de chelseayı interi ne takımları yendik
    sen şimdi bu zamanda 8-0 yenilmişssn onunla sigma falan bunu karsılastırıyorsan hiç konusmayalım alt f4 yap bence

takımlar kendilerini geliştirirler zamana gore
    ben fenerli olarak galatasarayı uefa yolunda cok taktir ettim maclarından sonra aracın korna telinin yandıgını biliyorum.
    ama iyi kullanamadılar uefadan sonra galatasarayda basarısız oldu lucescudan sonra...
    fenerbahce daum ile iyi bir kadro kurdu kendini geliştirdi tecrube kazandı 0 cekti ama cıtayı yukseltti ceyrek final oynadı ama bu sene aragonezle yanlıs oldu geri dustuk olsun yine cıkarız.ama ben besiktasta bunları kademe kademe yukselmeleri goremiyorum neden acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

kartalizma ve senin gibi dusunen besiktas taraftarlarına cok feci uzuluyorum.

futbol bir spordur ve bundaki amac basarılı olmaktır. ama besiktas maalesef bu oyunun basarılı olma kısmını zar zor yasadıgı için hep futbolun dogasında olmayan aykırı seyler konusulur.

ben bir turk olarak neymiş liverpool ilk macında bilmemne kadar desibel rekoru kırılmıs.
    gidin bir avrupada mac izleyn adamlar nekadar nazik kibar efendi mac izliyor bi durus ogrenin. liverpool 8 gol attı gık cıkmıyordu sahada fifa 2000 de surekli oynasan tribunler vardıya aynı o misal aaa uuuoooo hııaaa aaa öööööööö ne bu az artık aşın yani.

sigma olimpikten kac yuzyıl once ole bi yenilgi alınmıs. ozaman turk futbolunda her takım milli takım olmak uzere yurt dısında rezil oluyordu.1 gol atılsa namus golu atıldı deniyordu.

ama suanda turkiye tum teknolojileri nerdeyse yakalamıs mali durumu yuksek dunya 3. olmus avrupa 3. su olmus ve hatta galatasaray uefa kupasını aldı super kupayı aldı fenerbahce ceyrek final oynadı şl de chelseayı interi ne takımları yendik
    sen şimdi bu zamanda 8-0 yenilmişssn onunla sigma falan bunu karsılastırıyorsan hiç konusmayalım alt f4 yap bence

ben fenerli olarak galatasarayı uefa yolunda cok taktir ettim maclarından sonra aracın korna telinin yandıgını biliyorum.
    ama iyi kullanamadılar uefadan sonra galatasarayda basarısız oldu lucescudan sonra...
    fenerbahce daum ile iyi bir kadro kurdu kendini geliştirdi tecrube kazandı 0 cekti ama cıtayı yukseltti ceyrek final oynadı ama bu sene aragonezle yanlıs oldu geri dustuk olsun yine cıkarız.ama ben besiktasta bunları kademe kademe yukselmeleri goremiyorum neden acaba

Sen dünkü fener-efes basket finalini izlemedin galiba.Duruştan söz etcek en son kişisiniz.

Size ali samiyende yapılanları gördük, inönüde kaybettik, en ufak bir olay çıktımı???

Bana üzüleceğine kendine üzül...

• quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ne konuşacan daha olunca konuşacak bişimi kalır?ne idüğü belirsiz bir takımdan 7 tane yemişsin sustunmu,hala konuşuyorsun.

dinime söven müslüman olsa

gidip de 6 yediginiz ne idüğü belirsiz bi takım vardı

çok degil 2000 senesi şampiyonlar ligi

o takım o sene şamp yarı fianli mi çeyrek finali mi ne oynadı sizin 7 yediğiniz takım ne yaptı?!
    o takım ki büyük bütçelerle borca girerek o takımı yarattı sonra küme düştü finansı yüzünden !

• ben sana demiyorum komple besiktasa diyorum orda yalnıs anlasılmıs.

tribun garipliklerinden ovunuyorsun hocam yani bunu kac posttur diyorsun.ve tum besiktaslılar carsı carsı desibel rekoru kırdık orayı kırdık yıktık carsı ona buna karsı vs vs bunlar boş şeyler.

en cok abuk işler çarsıda var ondan diyorum.
    malesef bizim takımdada istenmeyen durumlar oluyor milletce iyice abuklastık yani bunun sebebide egitimsizlik.
  • quote:

kartalizma ve senin gibi dusunen besiktas taraftarlarına cok feci uzuluyorum.

asıl size şaşırıyorum bende işte.yani tarihinde 7-1 lig sigma ayıbı var gelip 8 yedin bilmemne.gs tarfatarı yapsa hadi o da yanlış ya bir yere kadar kabullenecez ya fenerbahçe taraftarı 8 yedin hem de liverpooldan yedin diye dalga geçiyor.inanılır gibi değil.şok oluyor insan okuyunca...

• ben yukarda diyorumya

ben kaç yılında yemişim 7-1 i?

ozaman turk milli takımı kapatsın kendini ne farklar yedi.tek fenerde degil tum turk takımları eskiden rezil oldu avrupada bunu kimse inkar edemez.
    sen yakınlarda 8-0 yenilmssn anlatabiliyormuyum durumu
  • Beşiktaş yine boşuna ezilecek.
  • zuahha bursa bjkye futbolcu verirse burada anırırım..bursa başkanı fenerbahçeli ve kulüp üyesi aziz başkanla arası çok iyi bu 1 ertuğrul beşiktaşın yaptığı terbiyesizliği sineye çekmiyor bu 2 bursa taraftarı bjk düşmanı bu 3
  • bursa da nasıl düşmansa arkadaş son iki teknik direktörü beşiktaşlı bir sürü topçu aldılar bizden oynuyor.
  • Sercan Yıldırım açıklaması

18 Haziran 2009 Perşembe * 17:51

Beşiktaş Kulübü, Bursasporlu Sercan Yıldırım ile ilgili çıkan transfer haberlerini yalanladı. Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Bugün bazı basın organlarında yer alan, Bursaspor'un futbolcusu Sercan Yıldırım ile ilgilendiğimiz yönündeki haberler asılsızdır. Söz konusu futbolcu, kulübümüzün transfer gündeminde yer almamaktadır'' denildi.

Kaynak: Karakartal.com ve Ajanslar.

Kitleyin şu konuyu yahu.
  • quote:

ben sana demiyorum komple besiktasa diyorum orda yalnıs anlasılmıs.

tribun garipliklerinden ovunuyorsun hocam yani bunu kac posttur diyorsun.ve tum besiktaslılar carsı carsı desibel rekoru kırdık orayı kırdık yıktık carsı ona buna karsı vs vs bunlar boş şeyler.

en cok abuk işler çarsıda var ondan diyorum.
    malesef bizim takımdada istenmeyen durumlar oluyor milletce iyice abuklastık yani bunun sebebide egitimsizlik.

Dostum yanlış anlamada trübünlerde Çarşının farkını göremeyen adam gerçekten ya kördür yada çekemiyordur.

Sadece desibel olayını falan demiyorum.

Abuk subuk işler diyorsun ama 1903 ünite kan bağışlamanın neresi abuk subuk?

Filistin için kan bağışlamanın neresi abuk subuk?

Doğudaki okullara yardım kampanyası düzenlemek neresi abuk subuk?

Dedim ya, bunları göremeyen ya kördür yada çekemiyordur.

Seninde kör olduğunu hiç sanmıyorum...

• quote:

ben yukarda diyorumya

ben kaç yılında yemişim 7-1 i?

ozaman turk milli takımı kapatsın kendini ne farklar yedi.tek fenerde degil tum turk takımları eskiden rezil oldu avrupada bunu kimse inkar edemez.
    sen yakınlarda 8-0 yenilmssn anlatabiliyormuyum durumu

ya bu da takıldı.
    arkadaş bana ne ne zaman yediğinden ya yiyen sen değilmisin başkası mı üstlendi olayı kurtuldun sen nedir anlatmaya çalıştığın?
    bende diyorum işte sende yedin bende yedim ne dalga geçmeye çalışıyoruz birbirimizle...ki bizimki generlde zuha 8-0 hohaaa...ee sende 7 tane yedin olomoucdan.değişmiyor bu sıralama...
  • Sidik yarışı yapabilmemiz için önce işemeyi bir güzel öğrenmemiz gerekli

öyle abuk subuk polemiklere gerek yok

herkes tuttuğu takımının forumuna girer ise kendi aralarında takımı adına olumlu veya olumsuz görüş belirtir

buda kendi aramızda yaptığımız yorumlarda seviye getirir

rakip takım taraftarı ile didişme olmayınca fanatizm de yok olur

yoksa fanatizm adına sidik yarışında ha bire üstüne idrar sıçratır durur

bununda hiç hoş bir yanı yok

fanatikliğimizide alıp kendi forum sayfamıza tıklayarak orda kendi takımımız adına olumlu tartışmalara başlamak adına

tüm forumdaşlarıma saygılar

uğur
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

zuahha bursa bjkye futbolcu verirse burada anırırım..bursa başkanı fenerbahçeli ve kulüp üyesi aziz başkanla arası çok iyi bu 1 ertuğrul beşiktaşın yaptığı terbiyesizliği sineye çekmiyor bu 2 bursa taraftarı bjk düşmanı bu 3

YUSUF ADINDA BİZE ŞAMPİYONLUK VE KUPA KAZANDIRAN EN AZINDAN YARIM EDEN KİŞİYİ HANGİ KLÜPTEN ALMIŞTIK BİZ YAW
  • quote:

Orjinalden alıntı: ((UĞUR))

Sidik yarışı yapabilmemiz için önce işemeyi bir güzel öğrenmemiz gerekli

herkes tuttuğu takımının forumuna girer ise kendi aralarında takımı adına olumlu veya olumsuz görüş belirtir

fanatikliğimizide alıp kendi forum sayfamıza tıklayarak orda kendi takımımız adına olumlu tartışmalara başlamak adına

uğur

Sense ciddi ciddi şizofren hastalığı varmı?Yukarda yazdıklarınla şu yorumların hiç uyuşmuyor...

Bunlarda senin bizim topiclerdeki yorumların:

Büyük kulüp olmak böyle bişey işte (bakınız> FENERBAHÇE)

Ama rakiplerimizde haklı 18 takımdan oluşan bir lig ve aşağı yukarı 2 denk güç

1. FENERBAHÇE
    2. kalan 17 takımdan oluşan diğerleri (Namı-diğer) RENKLERBİRLİĞİ

Bundan dolayı Renklerbirliğinden olan tüm ezeli rakiplerimiz FENERBAHÇE forumuna içindeki eziklik dürtüsünden dolayı bişeyler karalar

Abi giyilmişi var

(ve koyduğun resim)

Topuzda Beşiktaşlılık duruşu yok bunuda LEVENT ERDOĞAN dan öğrendik

işte LEVENT abimden meşhur Beşiktaşlılık duruşu

(ve koyduğun resim)

Tüpçü Beşiktaş duruşunu yerle bir etti resmen

Levent abisinden acil Beşiktaş duruşu dersi almalı tez elden

işte böyle

(ve koyduğun resim)

Her topicide aynı resmi koymuşsun.

Şimdi yukarda bu şekilde yazıyorsun ama bizim topiclerde başka.Ya iki farklı kişilik ayrı yazıyorsunuz, yada cidden sen şizofrensin.

• TOKAT GİBİ CEVAP...!

Beşiktaş Kulübü, Bursasporlu Sercan Yıldırım ile ilgili çıkan transfer haberlerini yalanladı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Bugün bazı basın organlarında yer alan, Bursaspor'un futbolcusu Sercan Yıldırım ile ilgilendiğimiz yönündeki haberler asılsızdır. Söz konusu futbolcu, kulübümüzün transfer gündeminde yer almamaktadır'' denildi.

Birazda resmi sitelerden açıklama yapılmasini bekleyin arkadaşlar.Medyanın maşası olup birbirimizi yediğimiz yeter...
  • Biraz mantıkla bakılınca BJK' nın Sercan' a 5m € + futbolcu teklif etmeyeceği zaten anlaşılıyor. Ş.L ne hazırlanan başarı ( + para ) beklenen bir takıma bu maliyette bir adam alındığı zaman takıma direkt girebilmesi lazım. Sercan' ın şu andaki durumu ise geleceğe yatırım. İleride yaş sebebiyle miyadı dolacak bir adam olur ve performansından memnun olunmayan ama göndermeninde mantıklı olmadığı bir adamın yerine alınıp ufak ufak maç gösterilerek hazırlanır. BJK için, her ne oynamış olursa olsun sürpriz kutu durumundaki bir adama bu paranın daha diğer eksiklikler kapatılmadan bağlanması biraz garip olur. Kaldı ki bu çocuk önce 3 büyükten birisinin formasını taşımayı kaldırabilmeyi öğrenecek ardından Ş.L atmosferine adapte alabilek.

1-2 sene içerisinde Rüştü' nün miyadı dolar. Yönetimin ; yetenekli, gelecek vaadeden, bu sene Rüştü' nün yükünü T.S.L de ufak ufak paylaşabilecek bir kalecinin peşinde olması daha mantıklı gibi. BJK' nın transfer girişimlerini takip etmiyorum ama muhtemelen genç ve yetenekli yerli kaleci peşinde olabilirler.

Fenerbahçe satın alır mı? Alır. Takımda ciddi revizyon gerçekleştiriliyor. Yeri kesin olan ve tartışılmayan birkaç adam var. "Sercanı alırız ufak ufak maç gösterip gelecek sene xxx' i şutlayıp yerine koyarız" mantığı olabilir. 5m € edermi Sercan? Bence hayır.

• eskiden gs ile yarışırdık şimdi bjk ile yarışıyoruz :d
  • quote:

uğur

%100 katılıyorum ben zaten yorumları okumuyorum adamların direk imzalara bakıyorum imzaya baktıktan sonra yoruma bakmaya gerek yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Duygusuz İfade

quote:

uğur

%100 katılıyorum ben zaten yorumları okumuyorum adamların direk imzalara bakıyorum imzaya baktıktan sonra yoruma bakmaya gerek yok.

iyi öyle diyosunda aynısını sen başka konuda yapıyosun 8-0la dalga geçiyosun bu fanatiklik degilmi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.