Şimdi Ara

sercan'a Beşiktaş'ta telip oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

quote:

Orjinalden alıntı: orjinalden Çalıntı

konu hemen rekor mu oldu

biri rezillikten bahsetmiş

o rezillikse 0 çekmek siftah bile yapamamak rezilliğin kralı be

Burak'ı bile yoldan çıkardıysanız helal olsun size.

Burak nasıl Forum ama,maalesef ki burda en mülayimimiz bile Fanatik olabiliyor bazan.
    Yani biz de arada bir Kantarın topuzunu kaçırıyoruz.
    Seni tenkit etmek için söylemiyorum ha yanlış anlama,genel konuşuyorum ben.

olsun yaaa

yine de seviyorum dh yi

• Orjinalden alıntı: DoGGy_

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

hayır anlamadım..herkes son dakkalarda önceden kalecilik yapmış bir topcuyu kaleye sokabilir maçı da 3-4 kazanabilir..fakat herkes 8 gol yiyemez..sen de bunu anladın mı ? sayayım istiyorsan 1-2-3-4-5-6-7-8 sayması bile uzun değil mi?

Zaten anlamanıda beklemiyorumdum, sen halen elin şeyiyle gerdeğe girmeye devam ediyorsun.

Son dakikalar dediğin nerdeyse 15 dakika.Ve siz gol atmanız gerekirken hata 4-5 yapmanız gerekirken biz atıyoruz.Bu DÜNYADA kaç defa olmuş bir araştır bakalım...İşin daha acı tarafıda KENDİ sahanızda.55.000 kişi canlı canlı izliyor.Alkışlatmayı öğretik o maçta size;)Birde daha önceden kalecilik yapmış yorumun biraz komik olmuş.Sahada 10 kişi var kalede KALECİ yok.

Birde o meşhur pankartı araştır ok...

Hadi şimdi sen saymaya devam et...

neresi komik olmuş arkadaşım pancu yorumumun?daha kendi takımında oynayan oyuncuyu bile tanımıyorsun adam akıllı..o adam kalecilik de yaptı önceden..ayrıca son 10 dakka kaleye girdi.bu iş gerdek işi değil..BU dünyada kaç defa olmuş diyorsun..sizin ki 10 defa oldu değil mi dünyada?..

Pancu hiç bir takımda profesyonel olarak kalecilik yapmadı.Komik olan bu.Duyanda sancakki adam bufondu sonra kaleyi bıraktı.Ben takımımı senden çok daha iyi biliyorum merak etme.

Bu iş gerdek işi, ben sana Beşiktaştan örnek veriyorum ama sen ingiliz takımından...

• sigma olomoucdan 7 tane aydınspordan 6 tane yemiş bir takımın taraftarı dünyanın en büyük takımlarından birinden ters bir günümüzde 8 yedik diye dalga geçiyor arkadaş.sigmaolomouc kimdir ya nedir ne iş yapar?
    tez olarak okuturdum ben bu milleti yabancı ülkelerin üniversitelerinde ben olsam...
  • ha sigmo olomuc ha liverpool.haticeye değil neticeye bakacaksın..

@kartalizma

benm ztn takımını snden daha iyi tanıyorum diye bir yorumum geçmedi + pancu profesyonel olarak kalecilik de yaptı demedim..fakat sonuçta bu işi biliyor bu adam..sen kaleye iboyumu soksan daha iyi kalecilik yapar yoksa 9 yaşında keliclik yapmış bir herifimi soksan daha iyi kalecilik yapar?.bu iş gerdek işiyse çok gerdeğe girdik biz sizinle ama yaralı olarak siz çıktınız
  • Bugün bazı basın organlarında yer alan Bursaspor'un futbolcusu Sercan Yıldırım ile ilgilendiğimiz yönünde yer alan haberler asılsızdır.

Söz konusu futbolcu, Kulübümüz'ün transfer gündeminde yer almamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

BEŞİKTAŞ JK
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

sigma olomoucdan 7 tane aydınspordan 6 tane yemiş bir takımın taraftarı dünyanın en büyük takımlarından birinden ters bir günümüzde 8 yedik diye dalga geçiyor arkadaş.sigmaolomouc kimdir ya nedir ne iş yapar?
    tez olarak okuturdum ben bu milleti yabancı ülkelerin üniversitelerinde ben olsam...

8 diyip geçme ş.ligi rekoru :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoGGy_

ha sigmo olomuc ha liverpool.

diyen bir adamla ne tartışacaksınki.he canım he haklısın ha sigma oloumoc ha liverpool.peki bir soru...hangi ülkenin takımı sigma?..google yok...
  • quote:

quote:

ha sigmo olomuc ha liverpool.

diyen bir adamla ne tartışacaksınki.he canım he haklısın ha sigma oloumoc ha liverpool.peki bir soru...hangi ülkenin takımı sigma?..google yok...

şu formanı çıkar çıkar..ne demişsin bak dünyanın en büyük takımlarından birinden ters bir günümüzde 8 yedik...
    demek ki bizim de ters günlerimize denk gelmiş..7 yemişiz 6 yemişiz ama sonuçta bir rekor değil..isterse dünyanın en iyi takımı olsun fenerbahçeye 8 atabilir mi?atamazzzz..bunu birtek siz başarırsınız ki birtek siz başardınız

• bak ne demişim biri dünyanın en büyük takımlarından biri diğerinin nerede olduğunu bile bilmiyoruz daha...
    misal türkiye ingiltereden 8 tane yese insanlar dicekki eeh ilk kez olmadıki bu oluyor.ama gidip san marinodan 7 tane yersek oha diyecek herkes bu ne?anladın biraz olayı?
    artı onu geç atamaz falan.ya bi gün 8 tane yeerseniz ne diyeceksiniz burada hepiniz forumu bırakacakmısınız söyleyecek bişey kalmadı diye?
  • sanki ben bu konuyu okumuştum
  • quote:

bak ne demişim biri dünyanın en büyük takımlarından biri diğerinin nerede olduğunu bile bilmiyoruz daha...
    misal türkiye ingiltereden 8 tane yese insanlar dicekki eeh ilk kez olmadıki bu oluyor.ama gidip san marinodan 7 tane yersek oha diyecek herkes bu ne?anladın biraz olayı?
    artı onu geç atamaz falan.ya bi gün 8 tane yeerseniz ne diyeceksiniz burada hepiniz forumu bırakacakmısınız söyleyecek bişey kalmadı diye?

sende birgün 8 tane yersenizi geçiceksin..olsun da ondan sonra düşünürüz neler yapacağımızı.+ 15senede toplasan en fazla 5 kere CLye gitsek, liverpooldan 8 yesek zaten haddimizi biliriz..buralara girip de hala avrupa avrupa diye bazı BJKliler gibi yorum yapmayız.ya da şu bize gelinecek dendiğinde cl'ye bile gidemeyen takıma ndn gelsinler diye saçma sapan yorumlar yapmayız...bazıları bilip bilmeden fena saçmalıyor..geçmişi düşünmeden fenerbahçeye laf atıyor falan..az bişy düşünse atamayacağını bilecek ama düşünemiyor..

• sigmadan 7 yedin manchesterdan 6 yedin haddini bildinmi hayır.bide avrupada muhabbeti yapmıyolarmış.bide yapsan napıcaz acaba... bak bi yerden sonra otomatiğe bağlıyor yazdıkların bi gözden geçir...
  • bir maçta herkes 8 gol yiyemez ş.liginde bir rekor
  • adam anlamıyor ki kendisi otomatikte haberi yok
  • herkes bi maçta 8 yemez demiceksin işte.bigün çıkarsın 5-6 eksikle karşına da bi ingiliz çıkar manchester liverpool falan.ingiliz adisinin acıması da yok allah ne verdiyse 5-6-7-8... madara olursun burada.allahın en sevmediği şey kibir büyük konuşma.yedirir adama lafını...
  • biz de diyoruz ki olsun konuşuruz..ama şuan madara sizsiniz
  • quote:

ha sigmo olomuc ha liverpool.haticeye değil neticeye bakacaksın..

@kartalizma

benm ztn takımını snden daha iyi tanıyorum diye bir yorumum geçmedi + pancu profesyonel olarak kalecilik de yaptı demedim..fakat sonuçta bu işi biliyor bu adam..sen kaleye iboyumu soksan daha iyi kalecilik yapar yoksa 9 yaşında keliclik yapmış bir herifimi soksan daha iyi kalecilik yapar?.bu iş gerdek işiyse çok gerdeğe girdik biz sizinle ama yaralı olarak siz çıktınız

Bir saysana bizim yaralı çıktığımız olayları sizinle.Birde ben sana sayayım.Bakalım kimin canı daha çok yanmış?Japon bayrağınıda unutma;)

Ya pancu nekadar kalecilik biliyor Allah aşkına.Komik olma ya, sonuçta kalede olan KALECİ değildi.Öyle bir konuşuyorsunki, sanki adam kendisini kaleci olarak kanıtlamış birisi...

Yaptığım yorumlar cidden komik, 'ha sigmo olomuc ha liverpool.haticeye değil neticeye bakacaksın..' demişsin ya, harbiden pes.

Liverpooldan 8 yemekmi daha kötü yoksa sigmodan 7 yemekmi daha kötü???

• quote:

biz de diyoruz ki olsun konuşuruz..ama şuan madara sizsiniz

madara derken?
  • ne konuşacan daha olunca konuşacak bişimi kalır?ne idüğü belirsiz bir takımdan 7 tane yemişsin sustunmu,hala konuşuyorsun.
  • quote:

ne konuşacan daha olunca konuşacak bişimi kalır?ne idüğü belirsiz bir takımdan 7 tane yemişsin sustunmu,hala konuşuyorsun.

dinime söven müslüman olsa

gidip de 6 yediginiz ne idüğü belirsiz bi takım vardı

çok degil 2000 senesi şampiyonlar ligi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.