Şimdi Ara

..::SERBEST ATIŞ::.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.491
Cevap
0
Favori
118.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bırakın Metallica'yı,o grup dağılalı yıllar oldu kimsenin haberi yok

şu daha mantıklı,şimdi Almanya'da her sene yapılan kamplı çadırlı 3 günlük bi festival var,350 ytl Metallica'ya vereceğinize biraz daha parayı gözden çıkarın Almanya'ya Wacken Open Air'e gidelim,hem 3 gün hem sürüyle grup var hem dünyanın her yerinden insanlar geliyor hemde AlmanyaSerhat sen kesin kabul edersin bu fikriama Rammstein gibi gruplar çıkmıyor ona göre

şaka bi yana açık açık söyleyeyim,Metallica eski Metallica olsa 350 ytl verilir(ben yine vermem o ayrı mesele) ama Metallica'nın şu zamanki hali göz önüne alınırsa 350 ytl vermek enayilikten başka bişey değildir,o konseri en arkadan izleyende en önden izleyende çok pişman olucak
    çok ciddiyim elime bedava bilet geçse yine o konsere gitmem,bileti satar parayıda bi güzel yerim başka bikaç konserde

Fuat'ın dediği gibi insanlar biraz mal olmalı yoksa Beckham gibi beyinsizler herşeyden para kazanamazdı

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Arkadaşlar bırakın Metallica'yı,o grup dağılalı yıllar oldu kimsenin haberi yok

şu daha mantıklı,şimdi Almanya'da her sene yapılan kamplı çadırlı 3 günlük bi festival var,350 ytl Metallica'ya vereceğinize biraz daha parayı gözden çıkarın Almanya'ya Wacken Open Air'e gidelim,hem 3 gün hem sürüyle grup var hem dünyanın her yerinden insanlar geliyor hemde AlmanyaSerhat sen kesin kabul edersin bu fikriama Rammstein gibi gruplar çıkmıyor ona göre

şaka bi yana açık açık söyleyeyim,Metallica eski Metallica olsa 350 ytl verilir(ben yine vermem o ayrı mesele) ama Metallica'nın şu zamanki hali göz önüne alınırsa 350 ytl vermek enayilikten başka bişey değildir,o konseri en arkadan izleyende en önden izleyende çok pişman olucak
    çok ciddiyim elime bedava bilet geçse yine o konsere gitmem,bileti satar parayıda bi güzel yerim başka bikaç konserde

Fuat'ın dediği gibi insanlar biraz mal olmalı yoksa Beckham gibi beyinsizler herşeyden para kazanamazdı

as i lay dying
    at the gates
    autumn
    avantasia
    axel rudi pell
    axxis
    before the dawn
    carcass
    children of bodom
    corvus corax
    crematory
    destructor
    dream of an opium eater
    enemy of the sun
    ensiferum
    evocation
    excrementory grindfuckers
    girugamesh
    gorerotted
    gorgoroth
    grave
    hatebreed
    headhunter
    iron maiden
    killswitch engage
    kreator
    krypteria
    lord belial
    lordi
    nifelheimupdate
    nightwish
    obituary
    powerwolf
    primordial
    psycho punch
    sabaton
    saltatio mortis
    sonata arctica
    the bones
    van canto
    warbringer

headliner tabiki maiden

ekin farketmez bizi wacken 'e de götürebilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

bu arada bir keresinde bi yerde okumuştum.. beckham'a "karın victoria neden bu kadar zayıf" diye sormuşlar.. mal beckham "çünkü yatakta tam bir aygırım" diye cevap vermiş

hocam bunlar ailecek manyak.victoria'da "beckham'ın penisi egzos borusu gibidir." gibilerinden bi şey söylemişti. (evet magazin gündemini iyi takip ederim )

O açıklamayı bende hatırlıyorum...

• 18 Aralık 2007

Dünyanın en ünlü çiftlerinden Beckhamlar magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde David Beckham'ın Armani için verdiği iç çamaşırlı pozlar hakkında ilginç iddialar ortaya atılmıştı. Beckham'ın donuna çorap ya da başka bir çamaşır koyarak cinsel organını büyük göstermeye çalıştığı iddia edilip hakkında çeşitli şakalar üretildi.

Ünlü futbolcunun eşi Victoria da sonunda bu iddialara dayanamayarak duyanları şok eden bir açıklama yaptı: "David'in penisi traktör egzosu gibidir. Onu büyük göstermek için fazladan birşey yapmasına gerek yok !"

• kaba bi hesap yapacak olursak;

istanbul-hamburg 2500 km.biz saatte 5 km hızla yürüsek.bi günde 10 saat 10*5=50 günde ort 50 km 2500/50=50
    50 günde varırız yav.heyecana gerek yok.
  • quote:

hacı hemen gidip fındık fıstık alıyorum boşver rammstein'ı, almanya'nın başka "güzellikleri" beni fazlasıyla "tatmin" eder

vize kaç günde çıkar

• İki fotoğraf ekleyeyim. Hoşuma gittiler. Bi tanesini biraz önce çektim.

Sivas'ta bi giyim mağazasının vitrininden. Sadece orada gördüm ama...

..::SERBEST ATIŞ::..

Bu da son gidişimde Adana'dan(Atatürk Parkı)...

..::SERBEST ATIŞ::..

• quote:

....

...

Beyler biraz geç kaldınız sanırım , biletler tükeneli epey oluyor.

• Kobe'nin videosunu izledim ve bu adamın vücudunu bu kadar riske atacağını düşünmüyorum sizler gibi.
    Ya da en azından antrenmanlıdır.
    Birisi videoyu durdurarak izledim ve araba yandan geçmiş gibi duruyodu demiş(Kim olduğunu unuttum).Ben de öyle denedim ve cidden araba sanki Kobe'nin yanından geçiyodu
  • Arkadaşlar bugün erken uyandım tv açtım bakıyorum sonra cnn türke geldim bir baktım memo ile röportaj yapıyorlar karısı falanda vardı.Baya güzel programdı.Daha sonra evine falan gittiler evide baya güzel daha öncede görmüştüm gerçi ama.Kirilenkonun köpeğini falan gösterdi aynı onun gibi bembeyaz.Daha sonra williamsı falanda gösterdi tokalaştılar falan deron'un boyu yanlız baya uzunmuş ya maçta çok kısa geliyodu bana ama baya kalıbı varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oBLoOd -- 13 Nisan 2008; 23:42:42 >
  • Detroit-Toronto maçını izliyordum.East 6-8 Seeds diye bir tablo çıktı ve Wizards,Raptors ve 76ers'ın kalan maçlarını yazdı.Bu takımlar 5-7 arası olmuyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

Detroit-Toronto maçını izliyordum.East 6-8 Seeds diye bir tablo çıktı ve Wizards,Raptors ve 76ers'ın kalan maçlarını yazdı.Bu takımlar 5-7 arası olmuyor mu?

Yanlışlık olmuş olabilir, bende tam olarak bilmiyorum...

Bu arada yendik Toronto'yu...

Stuckey 18 pts. Bu çocukta iş var abi...Diyorum hep...

Toronto'da Bosh 30pts. 10reb. 4ast. yaptı...

• arkadaşlar geçen gün kadıköy'ün oralarda muhtesem bir billboard gordum

ntvspor kanalı tanıtmak amacıyla reklam vermiş , resimde kaan kural smaç basıyor murat kosova arkadan blok yapmaya çalısıyor

internetde aradım da o resmi bulamadım varmı göreniniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Hakan-

arkadaşlar geçen gün kadıköy'ün oralarda muhtesem bir billboard gordum

ntvspor kanalı tanıtmak amacıyla reklam vermiş , resimde kaan kural smaç basıyor murat kosova arkadan blok yapmaya çalısıyor

Aynı fotoğraf bu ayki Slam'in ilk sayfalarında vardı. Kaan Kural mikrofonla basıyor smacıAdam o kadar kaptırmış ki alt dudağını ısırıyor

• beyler torrenturk'e ne oldu bileniniz var mı?kaç gündür açılmıyor site.(umarım torrent sitesi zikretmek yasak değildir forumda)
  • NTV'deki Orlando-Indiana maçını hatırlıyorsunuzdur,şu birkaç hafta önce gösterilen hani Jim O'Brien'ın ayakta takımını yönettiği ama Stan Van Gundy'nin arkasına yaslanıp arada bi ufak tefek uyarılar yaptığı maç

oradan aklıma geldi liseden bi anım,anlatayım

şimdi biz lisedeyken kız basketbol takımının maçı vardı,bizim lisenin takımı ne kadar kötüyse karşı takımda o kadar iyi bi takımdı. neyse işte gittik maça maç başladı ve başladığı gibi bitti,şöyleki skor 90küsür-6(yazıyla altı)evet evet yanlış duymadınız sadece 6 sayı attı bizim takımbizim tribünlerin halini görmeniz lazımdı hani maçlarda taraftar "100 100 100" diye bağırır ya biz "10 10 10" diye bağırıyordukzaten o 6 sayı farklı zamanlarda geldi ve o 3 basket atıldığında bizim tribünler resmen çıldırıyordu
    işte maçın başlarında karşı takımın coach'u çok ciddi bi şekilde takımını yönetiyordu oyuncularını yeri geldi mi azarlıyordu vs ama baktı ki maç çok basit geçecek,geçti benche oturdu dirseğini kenara koydu,çenesini eline dayadı işte Stan Vun Gundy gibi ara ara uyarılar yapıyordu,bizde arkadaşlarla geyik yapıyorduk coach uyuyormuş kenarda sonra biri dürtünce "ha noldu maç bitti mi" vs vs

benim iyi arkadaşlarımdan biride bu takımda oynuyordu ve takımda gerçekten basketbol oynayan bi tek o vardı işte bu arkadaş o 6 sayının 4ünü atmıştı,maçtan sonra geldi bana "ya tüm sayıları ben attım" dedi

• quote:

Orjinalden alıntı: quaking

beyler torrenturk'e ne oldu bileniniz var mı?kaç gündür açılmıyor site.(umarım torrent sitesi zikretmek yasak değildir forumda)

kapandi..

http://www.turktorrent.biz/
    http://www.bitturk.net/
    http://www.torrent-arena.com/
    http://www.torrenturkey.com/
    http://www.leechturk.com/
    http://torrentplatform.forumup.com/

bu arada ekin, hos bir aniymis. konuyla alakasiz ama van gundy'nin ceketleri niye hep kisa yav, adam elini kaldirdiginda ceketin kollar dirsegine kadar aciliyor.

• Samet doğru diyosun Van Gundy'nin ceketinin kolları çok kısa

Van Gundy bi ABD'liden çok bi Türk'e benziyor;bıyıklar,büyük göbek,ceketin içine giydiği hırka vs tam meyhaneci tipi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Hakan-

arkadaşlar geçen gün kadıköy'ün oralarda muhtesem bir billboard gordum

Benim de birkac gündür aklımda o konu deginecem de fırsat bulamadım. Billboardlara dikkatli bakın arkadaslar cidden süper afiş.

• quote:

NTV'deki Orlando-Indiana maçını hatırlıyorsunuzdur,şu birkaç hafta önce gösterilen hani Jim O'Brien'ın ayakta takımını yönettiği ama Stan Van Gundy'nin arkasına yaslanıp arada bi ufak tefek uyarılar yaptığı maç

oradan aklıma geldi liseden bi anım,anlatayım

şimdi biz lisedeyken kız basketbol takımının maçı vardı,bizim lisenin takımı ne kadar kötüyse karşı takımda o kadar iyi bi takımdı. neyse işte gittik maça maç başladı ve başladığı gibi bitti,şöyleki skor 90küsür-6(yazıyla altı)evet evet yanlış duymadınız sadece 6 sayı attı bizim takımbizim tribünlerin halini görmeniz lazımdı hani maçlarda taraftar "100 100 100" diye bağırır ya biz "10 10 10" diye bağırıyordukzaten o 6 sayı farklı zamanlarda geldi ve o 3 basket atıldığında bizim tribünler resmen çıldırıyordu
    işte maçın başlarında karşı takımın coach'u çok ciddi bi şekilde takımını yönetiyordu oyuncularını yeri geldi mi azarlıyordu vs ama baktı ki maç çok basit geçecek,geçti benche oturdu dirseğini kenara koydu,çenesini eline dayadı işte Stan Vun Gundy gibi ara ara uyarılar yapıyordu,bizde arkadaşlarla geyik yapıyorduk coach uyuyormuş kenarda sonra biri dürtünce "ha noldu maç bitti mi" vs vs

benim iyi arkadaşlarımdan biride bu takımda oynuyordu ve takımda gerçekten basketbol oynayan bi tek o vardı işte bu arkadaş o 6 sayının 4ünü atmıştı,maçtan sonra geldi bana "ya tüm sayıları ben attım" dedi

Abi yarıldım ya...

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.