Şimdi Ara

Sephia ile ilgili (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
63.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim araçta da klimayı açınca rölantide dalgalanma oluyordu..Bir süre bu şekilde kullandım..Daha sonra buji kablolarını yenileyince bir nebze düzeldi..Ancak bütünüyle düzelmesini beklemeyin..Bu araçları iyi tanıyan ustaların söylediği genelde bu sorunun olduğu..Bir sıkıntı yaratmıyor..Dolayısıyla endişe edecek bir durum yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaya06

herkese selam. yeni katıldım aranıza. bende sephia kullanıcısıyım 98 model 1.6 gtx arabamdan memnunum ama benim sorunum fan açtıgında rolanti problemi kimse bi çare bulamıyor herkes bişey salladı kaç tane ustaya gösterdim hepsi farklı şeyler söylüyo. sizce fikri olan yada başına gelen varmı

belki baktırmışsındır bilmiyorum ama
    - boğaz kelebeğini temizlettir
    - akünü ve elektrik tesisatını kontrol ettir. (şarj dinamosu dahil)
    birde rolanti motoruna baktır
  • ARKADAŞLAR SEPHİA 98GTX ALMAYI DÜŞÜNÜYOM KLİMA ABS AIRBAG OLANDAN TÜP TE TAKTIRMAK GEREKİYOR TAVSİYE EDERMİSİNİZ YAKIT, PARÇA, UZUN YOL PERFORMANSI, SIKINTILI OLAN BİRYERİ VARMI , ALIRKEN NELERE DİKKAT EDEYİM KLİMA İYİ SOĞUTUYOR MU GİBİ VS VS TEŞEKKÜRLER
  • gaz kelebegini temizlettim ondan degil zaten sorunum sadece fan açtıgında oluyor soguk ken ve kilma açıkken hiç bişey yok araba ısınıp da fan devreye girince başlıyor titremeye :D bazen istop bile ediyor
  • kia sephia 2 arabam var. genel olarak gayet memnunum. ancak torpido yanıklarıyla başım dertte. havakandırma ızgaralarının olduğu yerler berbat görünüyor. çıkma panel veya mevcut duruma çare bilen var mı?
  • merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istedim. 98 sephia var bende. aldıktan sonra 2000 tl masraf yaptım ama şuan iyiki almışım diyorum muhteşem bir araba. yaşına ve fiyatına göre bence eşdeğeri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan0808

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istedim. 98 sephia var bende. aldıktan sonra 2000 tl masraf yaptım ama şuan iyiki almışım diyorum muhteşem bir araba. yaşına ve fiyatına göre bence eşdeğeri yok

Ne kadar aldınız?

linke bakmanızı öneririm, sephia 2 daha hoş...

http://www.sahibinden.com/kia-sephia?a5_min=2003&a5_max=2004&sorting=price_asc
  • 8000 tl ye aldım ama epeyce masraf ettim. değerinin üstne çıktı. ama pişman değilim kullanırken çok zevk alıyorum
  • linke baktım 2003 kasası çok güzelmiş
  • quote:

linke baktım 2003 kasası çok güzelmiş

Öncelikle hayırlı olsun...

Evet Sephia 2 çok çok daha güzel, 2003 ve 2004 modeller sephia 2 oluyor. Sephia 2 nin içi ile shumanın ki aynı, sephia 2 ile shumanın son kasasını kesinlikle tavsiye ederim...
    13binden başlıyor...
  • şu an bendekine 9500 veren var. ama inanın kıyamıyorum satmaya. 2003 modeli inşallah seneye alırım . öncelikle 98 in tadını çıkarmam lazım.
  • Yeni kasa ile çok daha fazla zevk alacağınızı güvence veririm... Spor kasa ve oturaklı bir araç...
  • 98 model 1.6 klimalı sephia kullanıyorum,
    c sınıfı konforlu, sessiz ve donanımlı bir araç..
    almak isteyenlere tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergungur

98 model 1.6 klimalı sephia kullanıyorum,
    c sınıfı konforlu, sessiz ve donanımlı bir araç..
    almak isteyenlere tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Svquare

Mutlaka bak - Kia Sephia 2

Eski kasalar yeni kasa gibi havalı, ağır, sportif, populer gözükmüyor, yeni kasa ile eski kasa hiç mi hiç karşılaştırılamaz
  • selamlar ben ramazan,

Aranıza yeni katıldım. araba ararken kia sephia 1997 1.5 gtx buldum. bunu alacağım ancak nedir ? ne yakar ? masraflı bir arabamıdır ? Kronik bir arızası varmıdır ? diye sormadan almak istemiyorum. Al-sat yapan bir tip değilim arabaya binmek için alıyorum hoşuma giderse model yükseltene kadar binerim...
  • Kronik bir arızası yok..Temiz iyi bakılmış bir arabaysa al masraf çıkarmaz..
  • arkadaşlar sephia aksesuarı satan bildiğiniz bir yer varmı . yardımcı olursanız sevinirim. internette seçenek çok az.
  • quote:

arkadaşlar sephia aksesuarı satan bildiğiniz bir yer varmı . yardımcı olursanız sevinirim. internette seçenek çok az.

Aksesuar derken hocam ne gibi mesela?
    sephia 1 mi 2 mi?
  • Arkadaşlar araç almayı düşünen varsa internette gördüm, ucuz sephia 2 var uygun fiyata, kontrol ettirilip sıkıntı yoksa alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svquare -- 13 Kasım 2012; 14:19:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.