Şimdi Ara

Sensör bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba telefonumun sensörü bozuldu sağa sola yatmıyor oyunlarda hareket etmiyor.
    garantiye yollarsam gelmesi uzun süreceğinden tamir ettirmek istiyorum acaba kaça patlar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Önce bi test menüsünden test et bozuksa zaten gösterir,telefoncular zor yaparlar onu standart bir parça değil bir ikinciside ellerinde yoktur olsada çok pahalı yaparlar garantiye gönder neden para vericeksinki arızalıysa ?
  • John.Locke kullanıcısına yanıt
    garantiden başka yerden yaptırıtsan garanti dısına cıkar haberin olsun recovery moda sensor ayarlama vardı bir arkadaş burda anlatmıştı bak bi bulamaya calış ben bulamadım söleyecektim sanada
  • Format at tele burdaki gibihttp://www.formatnasilatilir.com/1694-general-mobile-discovery-nasil-format-atilir.html
    aslında başka çözümü vardı ama unutum başkası yazar beliki yine o siyah ekrana geliyodun ama hatılamıyorum.
  • John.Locke kullanıcısına yanıt
    hocam büyük ihtimalle bozulmamıştır o. telefonu kapat güç+ses açma tuşuna basılı tut recoverye giriş yap bir adnroid resmi gelecek komut yok yazılı ses açma tuşuna gel(bu modda ses açma tuşu onay tuşudur) gelen menünde wipe data olan yere in ses kısma tuşıyla ve ses çma tuşuyla olayla ve ardıdan gelecek sayfadi yes bölümğne in ve onayla işlem tamamlansın. telefonun çok büyük ihtimal düzelir. yalnız bu işlemde telefonun yükleme hafızasındaki uygulamaların gider.
  • çok teşekkürler hocam sayende problemim çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep288

hocam büyük ihtimalle bozulmamıştır o. telefonu kapat güç+ses açma tuşuna basılı tut recoverye giriş yap bir adnroid resmi gelecek komut yok yazılı ses açma tuşuna gel(bu modda ses açma tuşu onay tuşudur) gelen menünde wipe data olan yere in ses kısma tuşıyla ve ses çma tuşuyla olayla ve ardıdan gelecek sayfadi yes bölümğne in ve onayla işlem tamamlansın. telefonun çok büyük ihtimal düzelir. yalnız bu işlemde telefonun yükleme hafızasındaki uygulamaların gider.

Dostum telefonum xperia z1 ne yaptiysam recovery moda sokamadim tus komblnasyonlarini denedim bi yardimci olurmusun telefonun hareket sensoru calismiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anttt A kullanıcısına yanıt
    Hocam sony cihazlarda root yapmadan recovery e erişemessiniz direk fabrika ayarlarına döndürüp öyle deneyin aynı şey zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atp96 kullanıcısına yanıt
    Dostum bir suru yedeklenmesi gereken sey var icinde hic girmek istemiyorum o yuzden sifirlama isine ama kesin cozum olacaksa yapicam duzelme ihtimali varmi
    http://forum.donanimhaber.com/m_95642264/tm.htm
    Asil koniyu buraya actim bi okirmusunuz suda da takildim biraz ondan olabilir mi hareket sensoru disinda hersey tikir rikir calisiyor
  • anttt A kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten recovery den yapacağın işlemde telefonu fabrika ayarlarına döndürüyor bişey farketmiyor yani dene bence bi

• atp96 kullanıcısına yanıt
    Sagol dostum
  • Beyler benimd eayni sorun var.ama tum resetleme islemlerini yaptim gene ayni sensor bozuk.Rom atsam duzelirmi ve ya sizin dusunceleriniz nelerdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.