Şimdi Ara

Sensible Soccer Live Arkadaşlar Aranıyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

okumamız gereken yıllarda vaktini amiga salonlarında sensiblle soccer da kariyer yapmakla geçirip ; bu yüzden ortaokul ve lise ortalaması düşük gelip üniversitede istediği bölümü alamayan arkadaşlar.Nerdesiniz yaa hiç live takılan yokmu.benim gamertag:zugabere .lütfen gamertag'ınızı yazarsanız bir sensible fun kuralım beyler.mesajlarınızı bekliyorum...

1-) zugabere GT: zugabere
    2-) texaslı GT: texasli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zugabere -- 20 Ekim 2008; 18:21:49 >

• amigam warken en cok oynadiim oyundu netekim. demosunu indirdim live'dan ama eski zewki almak cok zor. baya debelenmek lazim. ama gold uyeligi yenileyince we mspoints de alinca indiricem full olarak. o zmn eklerim seni bro. zaman bulamiyorum sadece. sensible forewer..
  • yau ben anlayamıorum bu oyunu illa ki ms points le mi almak gerekio ??

live unplugged / arcade compliation filan gibi toplama bir dvd de çıkmayacak mı bir türlü bilgi edinemiyorum...
  • Zamanında amigada ne kasardık bu oyunda ne pes ne fifa forever SWOS gamertag : Texasli
  • hay yaşa texaslı kardeşim.walla ölee SWOS forever.bildiğim kadarıyla arcade cd si yok swos'un ben bekleyemedim daha fazla.gold üyelikle ms point le aldım oyunu.isteyene yardımcı olabilirim.1600 ms point 25 ytl falan.Swos ise 800 ms point.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zugabere -- 22 Ekim 2008; 12:02:41 >
  • Amiga 500'de en uzun süre oynadığım oyun. Trial versiyonunu denedim ve oldukça da zevkli. Gerçi takım kadroları eski olmasına rağmen isimlerin sallama olması açıkçası oldukça sinirimi bozdu. Yakında mspoint almayı düşünüyorum. Ondan sonra ben de oyuna katılırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 20 Ekim 2008; 21:01:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.