Şimdi Ara

Şenol Güneş'ten Bıkanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şenol hoca, takım şampiyon olmasa bile uzun yıllar kalması gerek, öyle 1 maçla harcanacak bir hoca değil.
  • ben inanıyorum şampiyon olacağımıza futbolcular kazmalık yapmayıp mücadele etse olacağız inş.

biraz sakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 12 Mart 2017; 22:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Şenol Güneş BABA'dır BABA.

Baştacımızdır. Olur böyle puan kayıpları, yapacak bir şey yok. İyi gün taraftarı olmamak lazım.

Şenol hocamız kasıtlı olarak puan kaybedecek bir hoca değil. Hatta Şenol hoca takıma zarar verdiğini düşünürse, ceketini alıp gidecek karakterde biri. O yüzden kadir kıymet bilin biraz.

Laf etmeleri gereken kişilere laf edemiyorlar işte.

Pektemek-Veli-Aras'a, Tolga Zengin'e, Tosiç'e 3er 4er yıllık sözleşme verenlerde suç yok.
    Aras-Boyko kazığı yemek güzel. Aras elde patlayınca Frei ve Olcay'ı yok pahasına yollayanda suç yok.

Töre'yi anlamsız yere kiralayanda suç yok.
    Sosa-Gomez'i elinden kaçıranda suç yok.
    Stoper almayanda suç yok.
    Ama Ş.Güneş'de suç var.

Şu maç için kadro seçimi diyen var ya.

Yedekte Q7-G.Gönül-Sosa-Gomez-Olcay-Töre var da hoca oynatmıyor.
    Glik-Vida alındı da hoca Tosiç'i koyuyor dimi?

Kadro bu beyler. Kanat 2 tane var koca kadroda.
    K.Paşa'nın vasat topçusu Babel'den ne yaratsın hoca?
    Diğer kanadın Q7 zaten cezalı.
    Stoper desen adam gibi bir Marcelo var o da sakatlandı hoca ne yapsın?

G.İnler ouuv voov transfer dendi ama geçen sene de top oynamamış fıs çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o3 -- 12 Mart 2017; 23:21:7 >

• Yazının sonunda kimi eleştirdik görmüyor musun?
  • Senol güneşin oyun ici müdahalesini bazen bende yeterli bulmuyorum, fakat Beşiktaşı takim yapan, dokunduğu oyuncuların performansını yukselten bir hoca. Ust uste şampiyon en son 25sene önce olduk. Bunları da göz arda etmemek lazım. Eger Şenol hoca takimdan ayrılırsa yerine kim gelirse gelsin şampiyon olmamaiz o kadar kolay olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol güneş ilk geldiğinde ben de istememiştim. Yanılmısım, bize lütuf. Şampiyon kadronun çok altında bir kadromuz var ama lideriz. Başakşehirin sıra dışı performansı olmasa şampiyonluğu ilan etmiştik.

Gomez yerine aboubakar /cenk

Sosa yerine talisca ile zor. Eldekiler kötü futbolcu değil, hocaya uymuyor. Hızlı stoper dedi alınmadı vs vs.

Yanlışları olabilir ama bu sene de şampiyonluğun büyük adayı biz isek Şenol Güneş sayesindedir.

• Mehmet Demirkol: Beşiktaş'ın başarısındaki 1,2,3 ve 4 numaralı sebep Şenol Güneş'tir. Bu yemeği Türkiye'de sadece Şenol hoca pişirebilir.

• Konuyu açan ya GS'li ya da Fener'li. Bu sene Şenol hoca nın çok temkinli oynattığı doğru ama geçen seneki kadroyu koruyamayan hoca değil yönetim. Bunu unutmamak lazım. Gomez ve Sosa olsa birde hocanın ısrarla istediği sol stoper olsaydı ve o zaman hoca temkinli, garantici futbol oynatsa eleştiriye hak verirdim. Ayrıca temkinli dediğimiz şu futbol bile Fener'le GS'yi ikiye katlar vesselam.
  • Nankörlük yapmayın bence. Beşiktaş 2 senedir istediğiniz, özlediğiniz çizgideyse bunun baş mimarı Şenol Güneş'tir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babel bugün bu mesaja cevap için oynadı, goller attı.
  • Şenol güneşten bıkanlar aykut kocaman görmemiştir hamza hamzaoğlu görmemiş veyahut prandelli görmemiş kişilerdir.ha az kalsın unutuyordum birde dick var.
  • valla bizde sizden bıktık
  • Arada ilginç troller çıkıyor beşiktaş forumundan. Bir ara köylü şenorr istifa diyen biri vardı. Sonra olmuyor işte sezon sonu trabzona geri gönderilsin diyen çıktı (sanki 1 yıllık kiralık geldi). değişik insanlar vesselam
  • quote:

Gerçi takım 25 haftadır sinyal veriyor

Analize böyle başlayan adamın konusunu okuyup cevap verenlerde kabahat
  • Şenol Güneş'ten bıkan arkadaşlar 7 yıllık YD dönemini özlemiş arkadaşlardır. Ben böyle tanımlıyorum. Başarılı bir hocayı gönderip yerine muamma gelsin isteyen kişiler Beşiktaş başarılı olsun istemeyen kişilerdir.

Saçma sapan konuşup renklilerin de ağzına laf veriyorsunuz ya.
  • Nankörlük böyle bişi. Adam BJK ta sir alex olmaya niyetli 3-5 tane futbol katili adamı linç edecek.

Şenol hocam senin yerin aslında milli takım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf trollük yapıcam diye adam oturmuş makale yazmış. Yoksa bu saçmalığın ciddi yazıldığını düşünemiyorum.

Şenol hoca beşiktaş'a doğan bir güneş'tir.
  • Karakteriyle duruşuyla ve futbol bilgisiyle türkiyenin en üst düzey teknik adamlarından biridir şenol güneş.

Algı operasyonu yapmaya çalışmayın.şampiyonlar liginde satılmış bi hakeme denk gelmeseydik gruplardan hiç yenilmeden çıkıcaktık.uefa kupasında bizi finale götürüyo.

6 derbi maçında sadece 1 yenilgi aldık.Fenere 12 galatasaraya 10 puan fark attık. ŞENOL GÜNEŞ hakkında böle konu açan adamlar net fenerli yada galatasaraylıdır

• Benim açtığım konular niye tutmuyor yaa.Dur bak bugün yeni bişey deniyicem haketmeyen birine sövüp sayayım illa ki birilerinin zoruna gider cevap yazar konum tutmuş olur.Düşüncesiyle açılmış boş bir başlık ciddiye almıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Gerçi takım 25 haftadır sinyal veriyor

Analize böyle başlayan adamın konusunu okuyup cevap verenlerde kabahat

25 haftadır sinyal nedir sinyalspoe olmuşuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.