Şimdi Ara

Sennheiser IE7 İncelemesi: Lifelike Sound (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
0
Favori
19.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar bence alıcak olanlar için büyük şans. Keşke zamanında biz de böyle denk getirebilseydik...

quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

Bugün noluyor yahu, bir anda güzel güzel IEM'ler ikinci ele düştü.
  • Aynısını ben düşündüm gerçekten. Aklımı okudun.
  • Değişim zamanı. Bu hep böyledir zaten. Ne kadar sevsen de bir elektronik cihazı, yine de anlamadığın şekilde değiştirmek, yenilerini kullanmak istersin. Arayışta olanlar için güzel fırsatlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Değişim zamanı. Bu hep böyledir zaten. Ne kadar sevsen de bir elektronik cihazı, yine de anlamadığın şekilde değiştirmek, yenilerini kullanmak istersin. Arayışta olanlar için güzel fırsatlar işte.

Demek o kadar sevdiğin kulaklığının üzerine kuma getireceksin. Bari ne alacaksın onu söle bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Değişim zamanı. Bu hep böyledir zaten. Ne kadar sevsen de bir elektronik cihazı, yine de anlamadığın şekilde değiştirmek, yenilerini kullanmak istersin. Arayışta olanlar için güzel fırsatlar işte.

Demek o kadar sevdiğin kulaklığının üzerine kuma getireceksin. Bari ne alacaksın onu söle bilelim.

Kuma getirme değil, direk boşayacağım Şuan kesinleşmiş bir model yok ama büyük ihtimal kapalı bir kafa üstü alacağım dışarda kullanmak için. Aslında SR225'i de boşayıp RS1'e geçsem çok iyi olurdu lâkin Grado ile adamı otobüse almazlar

• IE8 çok pahalı kaçıyor IE7 Almayı düşünüyorum bu sebeple. IE7 nin Bass ları zayıf değilse almak istiyorum
  • ie7 nin modası geçeli çok oldu ve çok da tutulmadı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

ie7 nin modası geçeli çok oldu ve çok da tutulmadı zaten.

İnternetten alışveriş yapmıyorum. Mağzalarda Cks90 falan satılmıyor malesef. Kulaklık alma seçeneği çok kısıtlı.
    Sennheiser modellerini Metandan alabiliyoruz bu bir avantaj
  • avantaj olmasına avantaj ama bu kulaklığa vereceğin para bence bu cihaz için çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

İnternetten alışveriş yapmıyorum. Mağzalarda Cks90 falan satılmıyor malesef. Kulaklık alma seçeneği çok kısıtlı.

Hocam forumda sıfır mis gibi cks90 satılıyor çok dah uygun fiyata.Garantili alıp 2 katı para ödemektense,uygun fiyata alıp kullanıp keyfine bakman daha iyi olmaz mı?
    Artık ne olur bir kulaklık alın da hem siz kurtulun hem forumdaki arkadaşlar kurtulsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kornography

quote:

quote:

Hocam forumda sıfır mis gibi cks90 satılıyor çok dah uygun fiyata.Garantili alıp 2 katı para ödemektense,uygun fiyata alıp kullanıp keyfine bakman daha iyi olmaz mı?
    Artık ne olur bir kulaklık alın da hem siz kurtulun hem forumdaki arkadaşlar kurtulsun

Ürünün Sahte olmayacağını nerden bilecem?

• Hocam az çok forumda kullanıcılar birbirlerini tanıyorlar ve o kulaklıktan alan birçok kullanıcı oldu.Sahte olsa muhakkak söyleyen olurdu.bunun dışında kulaklığı satan arkadaş da sahte ürünü orijinal diye satıcak bir kullanıcı değil.
    Eğer forumdaki kullanıcılara karşı güven sorununuz varsa neden aynı forum kullanıcılarına fikir danışıyorsunuz haksız mıyım hocam?
  • quote:

Hocam az çok forumda kullanıcılar birbirlerini tanıyorlar ve o kulaklıktan alan birçok kullanıcı oldu.Sahte olsa muhakkak söyleyen olurdu.bunun dışında kulaklığı satan arkadaş da sahte ürünü orijinal diye satıcak bir kullanıcı değil.
    Eğer forumdaki kullanıcılara karşı güven sorununuz varsa neden aynı forum kullanıcılarına fikir danışıyorsunuz haksız mıyım hocam?

Kullanıcıdan tavsiye istemek ile ürünün kendisini istemek farklı şeyler
  • Şahsen ben güven sorunu yaşadığım birinden veya ortamdan alışveriş yapmıyorsam,onların fikirlerine de tamah etmem
    Siz ediyorsanız da sizin tercihiniz,kolay gelsin
  • quote:

Şahsen ben güven sorunu yaşadığım birinden veya ortamdan alışveriş yapmıyorsam,onların fikirlerine de tamah etmem
    Siz ediyorsanız da sizin tercihiniz,kolay gelsin

ben internetteki hiçbir siteden alışveriş yapmam. Sadece buraya özgü değil bu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 5 Eylül 2011; 3:59:33 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu forumda ve tüm internette herkez sahte satıyor demeye getiriyorsun ,bravo.
    Git zincir mağazaların satış danışmalarından yorumlar al hem onlar sahte ürün satmazlar yorumlarıda sahte değildir .

Sana bu kadar yapılan yorumlara yazık...

Bu kadar arkadaş var forumda 2. el satışı yapan bunlar sahteci bir sen orjinalci...

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu forumda ve tüm internette herkez sahte satıyor demeye getiriyorsun ,bravo.
    Git zincir mağazaların satış danışmalarından yorumlar al hem onlar sahte ürün satmazlar yorumlarıda sahte değildir .

Sana bu kadar yapılan yorumlara yazık...

Bu kadar arkadaş var forumda 2. el satışı yapan bunlar sahteci bir sen orjinalci...

Teknosa, Darty, Media Markt, D&R ben böyle yerlerden alırım kulaklık, başkalarının ne yaptığı beni iglilendirmez.
    Yada Metan gibi markaları üstlenen yerler

• Yorumları neden gelip buradan alıyorsun o zaman mantıksız söylediğin ile yaptığın sonuçta yorumcuların çoğu 2. elde satıcı olup senin sahte olmasından her defasında süphelendiğinat,v-moda,sony,earsonics,westone,phonak satan insanlar .
    Sahte mal satan adamların yorumlarıda sahte olmalı senin mantığınla ayrıca bu saydığın yerlerde ne zamandan beri 2.el satışı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 6 Eylül 2011; 13:19:59 >
  • quote:

Yorumları neden gelip buradan alıyorsun o zaman mantıksız söylediğin ile yaptığın sonuçta yorumcuların çoğu 2. elde satıcı olup senin sahte olmasından her defasında süphelendiğinat,v-moda,sony,earsonics,westone,phonak satan insanlar .
    Sahte mal satan adamların yorumlarıda sahte olmalı senin mantığınla ayrıca bu saydığın yerlerde ne zamandan beri 2.el satışı var?

Yorum karşışığında Para kazanmıyorsun. İkisi çok farklı şeyler.
    Bu arada ben 2. el üründe almam. Daima Sıfır alıyorum
    Herkez sahte satacak demiyorum ama bana sahte denk gelebilir sadece tedbir alıyorum
    Okuduğum yorumlarıda değerlendiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 6 Eylül 2011; 14:56:28 >

• quote:

quote:

Yorumları neden gelip buradan alıyorsun o zaman mantıksız söylediğin ile yaptığın sonuçta yorumcuların çoğu 2. elde satıcı olup senin sahte olmasından her defasında süphelendiğinat,v-moda,sony,earsonics,westone,phonak satan insanlar .

Yorum karşışığında Para kazanmıyorsun. İkisi çok farklı şeyler.
    Bu arada ben 2. el üründe almam. Daima Sıfır alıyorum
    Herkez sahte satacak demiyorum ama bana sahte denk gelebilir sadece tedbir alıyorum
    Okuduğum yorumlarıda değerlendiriyorum.

Forumda CKS90'ı sıfır olarak sadece kutusuz bir şekilde satan SE_GuRu nickli abi var. Az çok muhabbetimiz var seninle. Ben SE_GuRu nickli abiye her türlü kefilim ve tamamen orjinal ürün satıyor. Kendisi ile alış-veriş yapmasan bile arkadaş edin. Bu derece güvenilir ve saygın biri yani.

Hem tam aradığın kriterlerde CKS90. Hem de TR'de.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.