Şimdi Ara

Sennheiser hd 800s garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba geçen yıl amerikadayken amazon.com üzerinden aldığım sennheiser hd 800s kulaklık çalışırken birden bire çalışmamaya başladı. Bircom ile iletişime geçtim bana kendilerininin yurtdışından alınan ürünlere bakmadıklarını amazonla iletişme geçmem gerektiğini söylediler. Amazonla mail ile iletişime geçtim şuan cevap bekliyorum. Kendilerine kargo ile kulaklığı göndermemmi gerekiyor ? bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

• Evet aynen öyle yapılması gerekiyor. Ancak yinedr şansınızı deneyip kargo maliyeti çok tutar, şöyle olur böyle olur derseniz göndermeden de para iadesi şansınız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendileriyle konuştum ürünü göndermemi istediler devamında para iadesi yapabilceklerini söylediler. Ürünü göndermeden para iadesi vermezler sanırım çünkü ürün pahalı benim aldığımda fiyatı 1520$ dı şuan 1576$.
    Ptt kargo ücreti 100-150 lira arası tutuyormuş sanırım ptt ile göndericem cevabınız için teşekkürler.
  • Umarım mutlu olacağınız şekilde çözümlenir.

Bu arada hangi ekipmanlar ile kullanıyordunuz? HD800 sürmesi çok zor bir kulaklık olduğu için merak ettim.
  • Güncelleme Schiit jotunheim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DA77 -- 11 Ocak 2019; 17:19:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.