Şimdi Ara

Sennheiser CX350 Street 2 Almanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar bir arkadaşım yakın zamanda almanya'ya gidecek, kendime ve oğluma birer tane Sennheiser CX350 Street II kulaklık almayı düşünüyorum. Almanyayı ve özelliklede Münih'i bilenlerden yardım rica ediyorum. Özellikle Münich te Orijinal Sennheiser kulaklık bulunabilecek Elektro marketlerin adlarını ve mümkünse internet sitelerini yazabilirseniz sevinirim.

• Merhaba. Munih'i hiç bilmem ama Türkiye'de de yeni açılan mediamarkt hatırladığım kadarıyla alman firmasıydı. Munih gibi büyük bir şehirde bir sürü şubesi olmalı. Türkiye'de bile en ucuz tekno marketlerden olduğunu düşünürsek almanya'da da sanırım alışveriş için iyi mağazalardan biri olabilir. Pek yardımcı olamadım ama yazmak istedim. Hatta şimdi wikipediye baktım Türkiye'de 9 tane şubesi varken Almanya'da 218 tane varmış. Heralde bunların 30-40 tanesi Munih'tedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 4 Mayıs 2009; 18:56:23 >
  • Mediamark'tın Münih'te 4 tane şubesi varmış.. >http://www.mediamarkt.de/maerkte/muenchen/
    Not: Mediamarkt, Türkiye de ilk şubesini açtığında bir cx300 almıştım;orjinal alman malıydı.. Daha sonra metan garantili satıldığında bir cx300 daha almıştım; o da Çin malıydı..
    Her iki aldığım cx300 arasında bariz ses kalite farkı olduğunu tespit ettim.... ilk aldığım Alman malı cx300 çok daha iyidi gerçekten..
  • Bilgiler için teşekkürler. Siteyi inceledim, aşağıdaki linkte görüleceği gibi Sennheiser CX350 Street II var. Ayrıca Sennheiser CX 380 Sport II adıyla görünümü çok güzel bir model daha var. Özellikleri Sennheiser CX350 Street II ile aynı. Ayrıca Sennheiser CX 550 Style II modelide güzel görünüyor. Yalnız fiyat bilgilerine ulaşamadım.

http://www.mediamarkt.de/mp3-hifi/ps/kopfhoerer/mobil/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsaray15 -- 4 Mayıs 2009; 20:12:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsaray15

Bilgiler için teşekkürler. Siteyi inceledim, aşağıdaki linkte görüleceği gibi Sennheiser CX350 Street II var. Ayrıca Sennheiser CX 380 Sport II adıyla görünümü çok güzel bir model daha var. Özellikleri Sennheiser CX350 Street II ile aynı. Ayrıca Sennheiser CX 550 Style II modelide güzel görünüyor. Yalnız fiyat bilgilerine ulaşamadım.

Cx380 ile cx350 arasında 5 euro gibi bi fark olmalı ve cx550 ile arasında 20 euro ya yakın fark vardır ama cx550 sennheiser'ın şu anda en iyi kulakiçi modeli.

• quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

quote:

Orjinalden alıntı: gsaray15

Bilgiler için teşekkürler. Siteyi inceledim, aşağıdaki linkte görüleceği gibi Sennheiser CX350 Street II var. Ayrıca Sennheiser CX 380 Sport II adıyla görünümü çok güzel bir model daha var. Özellikleri Sennheiser CX350 Street II ile aynı. Ayrıca Sennheiser CX 550 Style II modelide güzel görünüyor. Yalnız fiyat bilgilerine ulaşamadım.

Cx380 ile cx350 arasında 5 euro gibi bi fark olmalı ve cx550 ile arasında 20 euro ya yakın fark vardır ama cx550 sennheiser'ın şu anda en iyi kulakiçi modeli.

Ben de fiyat araştırıyorum. Mediamarkt fiyatlarını bulamadım ancak Almanya Online alışveriş sitelerinde:
    CX 350 Street II: 39-40 Euro
    CX 380 Sport II: 40-42 Euro
    CX 550 Style II: 65 Euro aralığında.

• Sennheiser IE 6'nın da çok harika bir kulaklık.. 2 ay kadar evvel vapurda birisi dinliyordu, denemek için rica edip, 2dakka kadar dinlemiştim; Daha sonra benim cx500'ü tekrar dinleyince çok yavan gelmişti..
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

Sennheiser IE 6'nın da çok harika bir kulaklık.. 2 ay kadar evvel vapurda birisi dinliyordu, denemek için rica edip, 2dakka kadar dinlemiştim; Daha sonra benim cx500'ü tekrar dinleyince çok yavan gelmişti..

IE 6 nın güzel kulaklık olduğunu biliyorum dostum ama almanya fiyatı 95 Euro civarında, bu fiyat beni aşar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.