Şimdi Ara

SENİN DOĞUŞTAN GELEN YETENEGİN NE ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Liderimdir ben herkes saygı duyar. Yakışıklıyımdır. Sayılarla aram iyidir. Karşılaştığım problemleri kolayca çözerim. En önemlisi birlikte olduğum kız arkadaşlarımın hayatının kökten değişmesini sağlarım. Çok yerim kilo almam. Pes 2010 da rakip tanımam. İyi giyinirim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

Resim yaparım
    Çok yaratıcı fikirler ortaya atarım
    edit:Her türlü bilgisayar oyununu iyi derece oynarım

Ve de en önemlisi; geleceği görebilirim.
    Genelde şu şekil oluyor: Aklıma hiç ilgimin olmadığı saçma sapan bi konu gelir ve o konu ile ilgili 5-10 dk içinde bi olay gerçekleşir.Tabi olayın gerçekleşeceğini önceden tam olarak anlayamıyorum, sadece olay gerçekleştikten sonra "ben bunu 5-10 dk önce düşünmüştüm" diyebiliyorum.

Bununla ilgili en önemli olayım: 17 Ağustos depremi
    Depremin olacağı gece, anneme : "Anne burda deprem olursa ne olur?" diye sormuştum.O gece yattık ve 3:02 de deprem oldu. (11 yaşındaydım)

O zaman şimdi 23 yaşındasın doğru muyum? Sanırım bende de bir yetenek var.

OHA ! Nasıl bildin

• quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

quote:

quote:

quote:

--Çok hızlı koşarım.

--Çok güçlüyümdür

--İstediğim alet olsun en fazla 1 saatte öğrenir çalarım,

--Kung-fu biliyorum

--İnsanları kolayca etkileyebiliyorum.

--Uçtum(3. kattan atladım ve birşey olmadı şahitlerim var.)

--Futbol, basketbol, voleybol vs. tüm sporları yaparım.Genelde en iyisiyimdir.(Etken:hırs)

--Bir işte başarılı olmak istersem; o işte benden daha iyisini bulamazsınız.

--Çok iyi yüzerim

--Tırmanırım çok iyi( bir keresinde 8 metre civarı ağaca çıkmıştım 5 saat incir toplamıştım ağaçta incir kalmamıştı.)

--Gayet derinden uyurum.

Aklıma gelen bu kadar

Verelim sana piyanoyu,akustik gitarı 1 saatte çal bakalım

Adam herseyi blok flüt gibi sandı heralde.

6 yaşında piyano dersi aldım.Çalabiliyorum piyano

Gitarı benden iyi çalan bulamazsın bu arada

Sütunu iç uyu sen, ya da dur az sonra orucunu açarsın yarım tutuyon ya

Sen her ne kadar böyle şeyleri imkansız görsen de, hayaline bile uzak olsa bile, benim hayatımın gerçekleri bunlar.bak seneye itüye gireceğim.Hortlattırırız bu mesajı

sen duman dinle tamam

• Herşeyi çok hızlı yaparım.
  • uygulansa ise yarar çok fikrim var
    Göz bebeklerimi titretebiliyorum
    Tersten rahatça konuşabiliyorum
  • Yaşadığım her şeyi daha önce yaşamış gibi hissediyorum bu bir hastalık mı
  • Çok çeviğim her sporu yapabiliyorum hemen hemen ama şuan makine bölümünü seçtiğim için tornacı falan olucam ama bu alanda mesela hiç yeteneğim yok belkide sevmediğimdendir.
    Ayrıca pc oyunlara acayip yeteneğim var bi oyunu 15 dk da çözerim ve pes,cs tarzı oyunlarda ayıptır sölemesi arkadaşlar arasında en iyi benimdir
    Ayrıca doğuştan gelmedi ama yeni yeni liderlik özelliğimin geliştiğinin farkına vardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scrambled -- 1 Ağustos 2011; 21:17:43 >
  • Sol kasimi sag kasim hizasindan 10 cm yikari kaldirabiliyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

--Çok hızlı koşarım.

--Çok güçlüyümdür

--Kung-fu biliyorum

--Futbol, basketbol, voleybol vs. tüm sporları yaparım.Genelde en iyisiyimdir.(Etken:hırs)

--Çok iyi yüzerim

--Tırmanırım çok iyi( bir keresinde 8 metre civarı ağaca çıkmıştım 5 saat incir toplamıştım ağaçta incir kalmamıştı.)

--Gayet derinden uyurum.

Aklıma gelen bu kadar

Sütunu iç uyu sen, ya da dur az sonra orucunu açarsın yarım tutuyon ya

Sen her ne kadar böyle şeyleri imkansız görsen de, hayaline bile uzak olsa bile, benim hayatımın gerçekleri bunlar.bak seneye itüye gireceğim.Hortlattırırız bu mesajı

Ramazan Ben Derviş, Bırak Bunları Çoğu Standart Rutin İnsanlar..

Arkandayım Kardeşim...

• Geçenlerde 2-3 gün üst üste rüyamda o gün olacakları gördüm ve oldu.
    Mesela rüyamda yurtdışında çalışan eniştemin işi bırakıp İstanbul'a geleceğini gördüm ve ablama söyledim. Öğlen eniştem aradı ve işi bıraktığını ve akşam İstanbul'a döneceğini söyledim. Şaştım kaldım kendime.

Eğer çok önemli bir olaysa çok güzel yalan söylerim. Hiç kimse de yalan söylediğimi anlayamıyor. Hoş şakasına falan yalan söylerken gülüyorum genelde ama şakasına olmayınca çok ciddi oluyorum. Biraz da izlediğim film ve dizilerden kaptığım bilgilerle alakalı olabilir. Hangi mimiklerle yalanın anlaşılabileceğini öğrendim.

Bir olayda her türlü olasılığı hesaplayıp ona göre hareket ederim. Bazen öyle aksilikleri hesap edip ona göre hazırlanırım ki öyle olunca kendim bile şaşırırım. Yoldayken sürekli yapacaklarımı, konuşacaklarımı hesap ediyorum karşıdakinin verebileceği cevapları hesap ediyorum, çıkabilecek aksilikleri sonra çıkan aksiliklere karşı yapacaklarımı falan. Çok garip ve aynı zamanda yoldayken sıkılmamı engelleyen birşey.

• Tilki uykusu gibi bir uykum var. En ufak bir sese kalkıyorum. Sabahları erken kalkan annemin mutfakta çıkardığı en ufak ses ya da kapıdan bir kere seslenmesi beni uyandırmaya yetiyor ayrıca çatıdaki karga seslerine, hatta bikaç gecedir musallat olan ve gecenin bir yarısı kulağımın dibinde uçuşan sivrisineğin sesine yanıyorum
    Uyku konusunda ciddi problemlerim var
  • Ya hiç yok. Ya da daha keşfedemedim.
  • Rüyamı yönetebiliyorum.Mesela dün akşam eski dershanemden Bulgaristandaki evime gittim.
  • çok iyi gaz çıkartıyorum alttan üstten fark etmmiyor gök gürültüsü gibi resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

Yazinsal olaylarda iyiyimdir. Bi' tek siir isini halledemedim.
    Oyuncukuk yetenegim iyidir, iyi de yalan soylerim ikisi birlesince mukemmel ikiliyi olusturuyorlar, henuz hicbir yalanimda yakalanmadim.
    Insanlarla ilgili ongorulerim cok saglamdir, sadece bir kere bu kiz lise 2 yi gormeden evlenir dedigim kiz lise 3 yari donemde kocaya kacti, tek sapma o simdilik.
    Hafizam cok iyi 2,5-3 yasindayken gorduklerimi duyduklarimi hatirlayabiliyorum, aileme soyledigimde inanmamislardi, anlattim gene inanmadilar, en sonunda olaydaki odayi betimledim eski fotograftan baktilar birebir tuttu.
    En kotu halimle bile 1100-1200 kelime okuyabiliyorum dakikada, biraz calisirsam 1500-1600 seviyesine cikabiliyorum.
    Psikolijik ve fiziksel acilara bircok kisiden daha dayankliyimdir ancak bi sure sonra gamsizlik halini aliyor bu, en azindan cevrem oyle diyor.
    Yetenek mi bilmiyorum ama eskiden 5-6 saat uyurken son 2 yildir en fazla 4 saat uyuyorum. O da sabah salona gidip aksam 15 km kosarsam.
    Haa bi de yine son 2 yildir hep ayni ruyayi goruyorum
    Detaylari cabuk fark ederim.

Yalan söylüyorsun, en kötü ihtimalle abartıyorsun. Bakalım benim analiz yeteneklerim nasılmış, dilersen nedenlerini açıklayabilirim

• @ahmet//

açıkla. muhtemelen anlatmak istediğimden farklı bi' şey anladın.
  • Bir yetenek mi bilmiyorum ama çok sabırlıyımdır ve insanın kendini intihara kadar götürebileceği olayları atlatabiliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

--Çok hızlı koşarım.

--Çok güçlüyümdür

--Kung-fu biliyorum

--Çok iyi yüzerim

--Gayet derinden uyurum.

Aklıma gelen bu kadar

Arkadaşın gitarıyla piyanosu:

SENİN DOĞUŞTAN GELEN YETENEGİN NE ?

SENİN DOĞUŞTAN GELEN YETENEGİN NE ?

• Hızlı bir şekilde matematiksel düşünürüm.İyi aksan yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.