Şimdi Ara

SENİN DOĞUŞTAN GELEN YETENEGİN NE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendime bakıyorumda ne sanatsal bir özelliğim var doğuştan gelen ne bir fiziksel.Ya var ben çözemedim bugüne kadar yada yok Böyle yetenek analizleri yapan bir yer varmı gidip yaptırcam parası neyse bastırıp

Bakıyorum arkadaşlara teki çok iyi resim çiziyor.Teki gerçekten liderlik yeteneği var herşeyi organize eder,resmi şeylerde gidip o konuşur bi duruşu var yani.Teki sayılarla arası çok iyidir matematiki acayip iyidir.Tekinin ayak bileklerine çok hakimdir futbolcudur.Teki doğuştan yakışıklıdır gibi özellikler vs.

Sizin doğuştan gelen yeteneginiz veya sonradan kazandığını yeteneğiniz nedir ? Veya benim gibi yeteneği olmayanlar veya farkında olmayan arkadaşlar ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostCokBozdu -- 1 Ağustos 2011; 0:02:42 >

• İleriyi görebiliyorum evlat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osurmak der ve bombayı bırakır giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

İleriyi görebiliyorum evlat

birazdan senin mesajını alıntı yapcağını gördün demi şimdi
  • düşünce gücüyle kaldırabiliyorum.
  • Eminim keşfetmediğin, belki de hiçbir zaman keşfedemeyeceğin bir yeteneğin vardır.
  • bendeki yetenek
  • her boku beceririm ve hemen öğrenirim
  • doğustan gelen cenabetlık lıgım var herseyı elıme yuzume bulastırırım
  • konu yanlış forumda
  • Merhaba ben Peter Petrelli. İnsanların yetenekleri taklit edebilirim.
  • doğuş.swf ?
  • Güven veririm insanlara ben vallaha bak
  • Müzisyenlik, Sporculuk, Dil'e yatkınlık, teknoloji becerileri. daha da vardır belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Merhaba ben Peter Petrelli. İnsanların yetenekleri taklit edebilirim.

Merhaba ben Sylar. İnsanların yeteneklerini öğrenebilirim.
  • sayılarla aram iyi ve hafızam gayet güçlü vede bolca azim var bunlar yeterli benim için
  • Bende acayip bir şey var. Şans mıdır başka bir şey midir bilmiyorum. Atıyorum yolda yürürken yoldaki insanlardan biri dikkatimi çekiyor uzaktan. Sonra yaklaşınca binbir çeşit olayla o kişi hakkında bilgi ediniyorum bir şekilde. Ya telefonla konuşuyor oluyor ya değişik bir hareketinden bir şey görüyorum onunla ilgili bir bilgi edinmiş oluyorum muhakkak. Dikkatimi çeken insanlar neden dikkatimi çekiyor hiç bilmem bazen giyimi bazen yüzü vs. Ama bir şeyler öğrenme konusunda hiç boş geçmem. bu arada insanları mı dinliyorsun demeyin konuşma olursa eğer sesli oluyor herkesin duyabileceği şeyi duyuyorum. Açıklayabildim inşallah.

Bir de bir özelliğim daha var. Bir yere gideceğim yahut bir şey yapacağım zaman, o durumla ilgili hayal kuruyorum bazen istemsiz. Sonra o hayal aynen gerçek oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

düşünce gücüyle kaldırabiliyorum.

bunu yazıcaktım geç kaldım , bende kaldırabiliyom
  • Resim yaparım
    Çok yaratıcı fikirler ortaya atarım
    edit:Her türlü bilgisayar oyununu iyi derece oynarım

Ve de en önemlisi; geleceği görebilirim.
    Genelde şu şekil oluyor: Aklıma hiç ilgimin olmadığı saçma sapan bi konu gelir ve o konu ile ilgili 5-10 dk içinde bi olay gerçekleşir.Tabi olayın gerçekleşeceğini önceden tam olarak anlayamıyorum, sadece olay gerçekleştikten sonra "ben bunu 5-10 dk önce düşünmüştüm" diyebiliyorum.

Bununla ilgili en önemli olayım: 17 Ağustos depremi
    Depremin olacağı gece, anneme : "Anne burda deprem olursa ne olur?" diye sormuştum.O gece yattık ve 3:02 de deprem oldu. (11 yaşındaydım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Roshi -- 1 Ağustos 2011; 0:30:10 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.