Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
17
Favori
21.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
636 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam bilgilendirme için çok teşekkürler genelde kur alım satımı yaptığımız için bekleme süremiz 1 ay kadar olmuyor bundan dolayı arayışa girmiştim çok teşekkürler
  • 15 gün önce sitesinden form doldurdum arayan soran olmadı sonra ben onları aradım kurye yönlendirdik dediler telekurye diye mesaj geldi kurye gelmedi ikinci kerede kurye gelmedi şubeden yapılıyorsa yapıyım yoksa iptal ediyim şunu
  • FK F kullanıcısına yanıt
    Bana da donmemislerdi.aradim biraz bagardim cagirdim anca actilar hesabi.
    3 hafta once de atm karti icin basvuru yaptim musteri temsilcisinden hala gelmedi.bankada basilip veriliyormus ama bankada da karti basan arkadas sozde izindeymis..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ptt atmlerinde işlem sınırımız yok değilmi?
  • drupal kullanıcısına yanıt
    Para miktarındakı sınırdan bahsetmemıstım hocam ayda 3 defa yatırma çekme hakkımız varya onu sormustum ptt atmlerinde sınır varmı diye
    güzel haber hocam tesekkurler
  • Ben bu kartın blokelisini aldım 3 aydır düzenli ödüyorum uan yükselsin diye 1.100 tl yatırmıştım ama puana ne kadar eti eder görücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim... Ben kuveyt türk kart almadan önce kredi puanım 1098'di. Aldıktan sonra 1067 ye düştü çünki yeni açılan hesap olunca ilk başta düşüyormuş şu an baktım 1079 olmuş ödemem aşağıdaki şekildeki gibi. Bu arada evet daha önce garanti bankası ile 750 tl tutarı yüzünden kanuni takip işlemimiz olmuştu o haricinde çektiğim kredilerde de oldu ama sadece 1 kere takip işlemi gördüm.

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]

• 13 eylul de atm karti icin basvurmustum hala gelmedi.bende bugun aradim sordum net birsey soylemediler sorunun neden oldugu icin size msj gelicek ona gire bjzi tekrar arayin dediler.msj geldi sorununuz cozulmustur diye ariyorum ne oldu kart neden gelmedi sorun nasip cozuldu nezaman gelir diyorum hala net bisey demiyorlar.kart tekrar basilicakmis oncekini iptal ettiler adresi teyit ettim bukez de cadde ismi gozukmuyormus haftaya tekrar arayin guncelleyelim kuryeye verildikten sonra diyor.simdi guncelleyin diyorum oyle olmuyor diyor bukadar sacma is gormedim aradan 24 gun gecmis hala kart gelmedi ne zman gelicegi de belli degil.🤬 sikayet geribildirim icin bir yer varmi yazabilecegimiz ?

Tesekkurler.sikayetimi yapicam.hangi firma biomiyorum musteri hizmetleri bile dogru durust biraey soylemedi.bana hala senin bankana hosgeldin msji geldi mi diye soruyorlar.ben aktif kullaniyorum diyorum ama anlatamiyorum.demekki kartin bana ulasmasi 1 ayi gecicek.insallah sikayetler bir ise yarar kaale alirlar.

• Her zaman %99 olmuyor ama gününde ödüyorum, birde kart borcu yatırma tarihini yanlışlıkla 2 kez değştirdim ve her ayın 8 i olarka kaldı internet bankacılığından 1 yıl boyunca değişim kabul etiyor ubeye gitsem halledebiliyormuyum maaşı 30'unda alıyorum biraz sıkıntı oluyor ?

@drupal
    Istanbul’ da, size daha once pm de atmistim semti :) ama olsyin semtle bence bir alakasi yok.guya biseyler geceledi teldeki mt ama ben sıkıstırınca sacmaladi.13 eylul den sonra bi calisma olmus ta butun kartlar gonderimden cekilmis falan filan tam aklimda kalmadi net.

Dogrudur hocam.o zaman bana yalan soyledi mt.gorusmeler kayit altina aliniyor haftaya kadar beklerim sikayetimi de attim 2 gun once ama daha donmediler bile demek ki pek takmiyorlar🤬

• Ben sabah başvurmuştum, Akşam üzeri kartım açıldı işlem yapmaya başlamıstım. Gaziantep
    Sikayetleri ilettim hocam 2 yerden.bugun kart icin aradim kartim basilmis kuryeye verilmeyi bekliuormus.adres guncellemesi icin kuryeye verilince sms gelicekmis bana ozaman arayin adresi guncelleyelim dediler.

Tesekkurler insallah👍🏾

• @icecube_fb kartınıza kavuşabildiniz mi acaba?
    Geldi hocam ama cok sikintili oldu.kurye firmasi evime gelmemesine ragmen gelindi fakat evde yoktu diye girmis sisteme.diger gun yine aynisini yaptilar.iletisim desen berbat telefon kesinlikle dusmuyor gunlerce aradim magduriyetimi belirtiyim yardimci olsunlar diye.resmen bigun evde oturdum hem gelmediler hemde sisteme geldik evde yoktu diye yazmislar.mail attim kac kere en sonunda sinirlendim kuveyte attim sizi sikayet edicem fln dedim.bikac gun sonra geldi kurye firmasi bukez beni aradilar cepteb dedim guvenlige birakin karti oyle cozduk iste :)

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Geldi hocam ama cok sikintili oldu.kurye firmasi evime gelmemesine ragmen gelindi fakat evde yoktu diye girmis sisteme.diger gun yine aynisini yaptilar.iletisim desen berbat telefon kesinlikle dusmuyor gunlerce aradim magduriyetimi belirtiyim yardimci olsunlar diye.resmen bigun evde oturdum hem gelmediler hemde sisteme geldik evde yoktu diye yazmislar.mail attim kac kere en sonunda sinirlendim kuveyte attim sizi sikayet edicem fln dedim.bikac gun sonra geldi kurye firmasi bukez beni aradilar cepteb dedim guvenlige birakin karti oyle cozduk iste :)
    Hayırlı olsun. Sizin oradaki kurye firması (kurye şubesi) epey sıkıntılıymış. Gerçekten çok kötü bir durum, çözüldüğüne sevindim.

• Kuveyt Turk şubesinde de açabiliyormuyuz senin bankan hesabı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 8 Kasım 2019; 20:13:25 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.