Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ali.kose Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
246
Cevap
21
Favori
16.827
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    197 Mesaj
    15 gün önce sitesinden form doldurdum arayan soran olmadı sonra ben onları aradım kurye yönlendirdik dediler telekurye diye mesaj geldi kurye gelmedi ikinci kerede kurye gelmedi şubeden yapılıyorsa yapıyım yoksa iptal ediyim şunu

Bana da donmemislerdi.aradim biraz bagardim cagirdim anca actilar hesabi.
    3 hafta once de atm karti icin basvuru yaptim musteri temsilcisinden hala gelmedi.bankada basilip veriliyormus ama bankada da karti basan arkadas sozde izindeymis..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FK

15 gün önce sitesinden form doldurdum arayan soran olmadı sonra ben onları aradım kurye yönlendirdik dediler telekurye diye mesaj geldi kurye gelmedi ikinci kerede kurye gelmedi şubeden yapılıyorsa yapıyım yoksa iptal ediyim şunu
    Sorun Telekurye kaynaklı. Bazı bölgelerde Telekurye çok sorunlu özellikle şehir merkezlerinde olmayan yerlere çok geç gidiyorlar.

Şubeden hesap açtıktan ve ATM kartı aldıktan sonra Senin Bankan müşteri hizmetlerini ararsanız 1 saat içinde Senin Bankan'a geçiş yaptırıyorlar.

Bölgelere göre farklı firmalarla çalışıyorlar ama Telekurye denk gelirse sıkıntı çıkıyor. Ben arkadaşım için cuma günü başvuru yaptım, pazartesi kurye gelip imza aldı ve 3-4 saat sonrada hesabı aktif oldu.
    |
    |
    Arkadaşlar ptt atmlerinde işlem sınırımız yok değilmi?

quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

Arkadaşlar ptt atmlerinde işlem sınırımız yok değilmi?
    Günlük 1000 TL sınırı mevcut. 1000 TL çekebilir ve 1000 TL yatırabilirsiniz daha fazla yatırıp çekmek isterseniz komisyon alacaktır.
    |
    |
    Bahsedilenler: ali.kose

Para miktarındakı sınırdan bahsetmemıstım hocam ayda 3 defa yatırma çekme hakkımız varya onu sormustum ptt atmlerinde sınır varmı diye
    |
    |
    drupal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PTT'de şu an için herhangi bir sınır yok. Günlük 1000 TL yatırma ve çekme hakkı verildi ama kampanya uzun süredir devam ediyor herhangi bir güncellemede paylaşılmadı.

quote:

Kuveyt Türk müşterileri, PttMatik’ler aracılığıyla ücretsiz para çekip yatırabiliyor ve bakiyelerini sorgulayabiliyor. Kuveyt Türk müşterileri PttMatik’lerden günlük bin TL’ye kadar para çekip yatırabilirken ihtiyaç duydukları her an bakiyelerini öğrenebiliyor.

Parayı ATM kartı ile çekip yatıracaksanız kredi kartı ile çekip yatırma olmuyor. 2019 sonuna kadar günlük 1000 TL çekme ve yatırma işlemi için ücret talep etmiyorlar.

+https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/finans/kuveyt-turk-musterileri-pttmatik-lerde-islem-ucreti-odemiyor-/651950
    +https://www.kuveytturk.com.tr/kampanyalar/pttmatik-nerede-kuveyt-turk-orada
    |
    |
    Bahsedilenler: ali.kose

• Yarbay
    2038 Mesaj

güzel haber hocam tesekkurler
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

güzel haber hocam tesekkurler
    Rica ederim. Senin Bankan başladığından beri bu kampanya devam ediyor. Kampanya ilk başlığında günlük 1000 TL çekmek 1 TL olarak ücretlendiriliyordu yatırma ise ücretsizdi. Sonra kampanya daha da genişledi ve para çekmekte ücretsiz oldu. 2019 sonunda kampanya bitiyor ama talep olursa belki devam eder.
    |
    |
    Ben bu kartın blokelisini aldım 3 aydır düzenli ödüyorum uan yükselsin diye 1.100 tl yatırmıştım ama puana ne kadar eti eder görücez.

quote:

Orijinalden alıntı: GGR06

Ben bu kartın blokelisini aldım 3 aydır düzenli ödüyorum uan yükselsin diye 1.100 tl yatırmıştım ama puana ne kadar eti eder görücez.
    Blokeli sağlam kart kredi kartı aldıysanız puana 6 aydan önce etki etmez. Blokeli kart alınca zaten eksi ile başlıyorsunuz. Blokeli kartı düzenli öderseniz ve geciktirme yapmazsanız 6 ay sonra puanda bir artış başlar. Tabi bankalarla daha önce ne kadar sorun yaşadınız onu kontrol etmek gerekiyor.

Halkbank web sitesinden Halkbank hesabınızla giriş yapıp ücretsiz Findeks raporu talep edebilirsiniz. Düzenli olarak her ay Halkbank üzerinden Findeks raporu alıp kontrol ediyorum tavsiye ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: GGR06
    quote:

Orijinalden alıntı: drupal

Blokeli sağlam kart kredi kartı aldıysanız puana 6 aydan önce etki etmez. Blokeli kart alınca zaten eksi ile başlıyorsunuz. Blokeli kartı düzenli öderseniz ve geciktirme yapmazsanız 6 ay sonra puanda bir artış başlar. Tabi bankalarla daha önce ne kadar sorun yaşadınız onu kontrol etmek gerekiyor.

Halkbank web sitesinden Halkbank hesabınızla giriş yapıp ücretsiz Findeks raporu talep edebilirsiniz. Düzenli olarak her ay Halkbank üzerinden Findeks raporu alıp kontrol ediyorum tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim... Ben kuveyt türk kart almadan önce kredi puanım 1098'di. Aldıktan sonra 1067 ye düştü çünki yeni açılan hesap olunca ilk başta düşüyormuş şu an baktım 1079 olmuş ödemem aşağıdaki şekildeki gibi. Bu arada evet daha önce garanti bankası ile 750 tl tutarı yüzünden kanuni takip işlemimiz olmuştu o haricinde çektiğim kredilerde de oldu ama sadece 1 kere takip işlemi gördüm.

• Binbaşı
    1019 Mesaj
    13 eylul de atm karti icin basvurmustum hala gelmedi.bende bugun aradim sordum net birsey soylemediler sorunun neden oldugu icin size msj gelicek ona gire bjzi tekrar arayin dediler.msj geldi sorununuz cozulmustur diye ariyorum ne oldu kart neden gelmedi sorun nasip cozuldu nezaman gelir diyorum hala net bisey demiyorlar.kart tekrar basilicakmis oncekini iptal ettiler adresi teyit ettim bukez de cadde ismi gozukmuyormus haftaya tekrar arayin guncelleyelim kuryeye verildikten sonra diyor.simdi guncelleyin diyorum oyle olmuyor diyor bukadar sacma is gormedim aradan 24 gun gecmis hala kart gelmedi ne zman gelicegi de belli degil.&#129324; sikayet geribildirim icin bir yer varmi yazabilecegimiz ?

• Yüzbaşı
    383 Mesaj

quote:

Cevap için teşekkür ederim... Ben kuveyt türk kart almadan önce kredi puanım 1098'di. Aldıktan sonra 1067 ye düştü çünki yeni açılan hesap olunca ilk başta düşüyormuş şu an baktım 1079 olmuş ödemem aşağıdaki şekildeki gibi. Bu arada evet daha önce garanti bankası ile 750 tl tutarı yüzünden kanuni takip işlemimiz olmuştu o haricinde çektiğim kredilerde de oldu ama sadece 1 kere takip işlemi gördüm.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Şimdi şöyle bir durum var, limitin %99'unu kullanmış görünüyorsunuz. Limitin ne kadar azını kullanırsanız puanınız o kadar hızlı yükselir. Limitin %99'unu kullandığınız için Findeks puanınızın yükselmesi kolay ve hızlı olmayacaktır.

Benim Findeks puanım 1700 ile 1800 arasındadır ve o ay ki kullanıma göre değişir. Limitin %10'unu kullandığım aylarda 1800'e yaklaşırken limitin %30'unu kullandığım aylarda 1700'e yaklaşır. Eğer ki limitin %50'sini kullanmış olsaydım bu sefer 1600 seviyesine düşer ve o seviyede ilerlerdi.

Findeks için boş limit oldukça önemli. İmkanınız varsa Kuveyt Türk'de 1000 TL daha tutup limiti 2000'e çektirin ama 1000 TL'den fazlasını harcamayın. Böyle yaparsanız Findeks puanınız hızla yükselecektir ve başka bankadan da daha kolay kart alabilirsiniz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    383 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

13 eylul de atm karti icin basvurmustum hala gelmedi.bende bugun aradim sordum net birsey soylemediler sorunun neden oldugu icin size msj gelicek ona gire bjzi tekrar arayin dediler.msj geldi sorununuz cozulmustur diye ariyorum ne oldu kart neden gelmedi sorun nasip cozuldu nezaman gelir diyorum hala net bisey demiyorlar.kart tekrar basilicakmis oncekini iptal ettiler adresi teyit ettim bukez de cadde ismi gozukmuyormus haftaya tekrar arayin guncelleyelim kuryeye verildikten sonra diyor.simdi guncelleyin diyorum oyle olmuyor diyor bukadar sacma is gormedim aradan 24 gun gecmis hala kart gelmedi ne zman gelicegi de belli degil.&#129324; sikayet geribildirim icin bir yer varmi yazabilecegimiz ?
    Hangi şehir ve hangi firma ile geliyor acaba? Telekurye ise +90 530 998 44 44 numaralı Whatsapp numarasını ekleyip buradan sorgulama yaptırabilirsiniz.

Normalde Senin Bankan ATM kartını ertesi iş günü basıp kuryeye veriyorlar ve adres doğru ise 3 iş günü içerisinde teslim ediliyor.

Senin Bankan destek merkezine sorunu yazılı olarak iletmenizi tavsiye ederim. E-posta adresleri seninbankan@kuveytturk.com.tr

Senin Bankan sorunu çözmezse Müşteri Memnuniyet Merkezine durumu yazılı olarak iletebilirsiniz. musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

Sorun yine devam ederse genel müdürlüğe şikayette bulunabilirsiniz veya Şikayet Var sitesine yazabilirsiniz. gonulludenetci@kuveytturk.com.tr

Hiçbiri çare olmazsa herhangi bir Kuveyt Türk şubesine gidip hesap açabilir ve ATM kartını anında şubeden alabilirsiniz. Ardından Senin Bankan müşteri hizmetlerine telefon açıp hesabın Senin Bankan şubesine taşınmasını talep edebilirsiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: icecube_fb

• Binbaşı
    1019 Mesaj

Tesekkurler.sikayetimi yapicam.hangi firma biomiyorum musteri hizmetleri bile dogru durust biraey soylemedi.bana hala senin bankana hosgeldin msji geldi mi diye soruyorlar.ben aktif kullaniyorum diyorum ama anlatamiyorum.demekki kartin bana ulasmasi 1 ayi gecicek.insallah sikayetler bir ise yarar kaale alirlar.

|
    |
  • Yarbay
    3344 Mesaj

Her zaman %99 olmuyor ama gününde ödüyorum, birde kart borcu yatırma tarihini yanlışlıkla 2 kez değştirdim ve her ayın 8 i olarka kaldı internet bankacılığından 1 yıl boyunca değişim kabul etiyor ubeye gitsem halledebiliyormuyum maaşı 30'unda alıyorum biraz sıkıntı oluyor ?

@drupal
    |
    |
    Bahsedilenler: drupal

quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Tesekkurler.sikayetimi yapicam.hangi firma biomiyorum musteri hizmetleri bile dogru durust biraey soylemedi.bana hala senin bankana hosgeldin msji geldi mi diye soruyorlar.ben aktif kullaniyorum diyorum ama anlatamiyorum.demekki kartin bana ulasmasi 1 ayi gecicek.insallah sikayetler bir ise yarar kaale alirlar.
    Rica ederim. Normalde Senin Bankan hemen hemen sorunsuz çalışan bir sistem ve kart ulaşmadığında ilgileniyorlar. İstanbul içi tavsiyemle üye olan arkadaşların hiçbirisi sorun yaşamadı. Küçük bir kasabada yaşayan bir arkadaşımda başvurdu onda kart teslim sorunu oldu kurye gitmedi ama Senin Bankan araya girerek bir şekilde sözleşmenin ve kartın ulaşmasını sağladı.

Özel değilse siz hangi il ve ilçede bu sorunu yaşıyorsunuz? Sizinle aynı il ve ilçede yaşayanlarda belki bu sorunu yaşıyordur.
    |
    |
    Bahsedilenler: icecube_fb

• Yüzbaşı
    383 Mesaj

quote:

Her zaman %99 olmuyor ama gününde ödüyorum, birde kart borcu yatırma tarihini yanlışlıkla 2 kez değştirdim ve her ayın 8 i olarka kaldı internet bankacılığından 1 yıl boyunca değişim kabul etiyor ubeye gitsem halledebiliyormuyum maaşı 30'unda alıyorum biraz sıkıntı oluyor ?

@drupal
    BDDK yönetmeliği gereği 12 ay içerisinde kart kesim tarihini en fazla 2 kez değiştirebiliyorsunuz. Tüm bankalarda kural bu şekilde işliyor ve 12 ay içerisinde 2 kez değiştirirseniz bir daha ki değişim için 12 ayın dolması gerekiyor.

Limitin ne kadar fazlasını kullanırsanız Findeks puanı o kadar azalır. Gününde ödediğiniz için bir miktar puan yükseliyor ama önemli olan limitin bol kullanımın limite oranla az olmasıdır. İmkan varsa bloke tutarı arttırıp blokeli bile olsa limiti yükseltmenizi tavsiye ederim.
    |
    |

• Binbaşı
    1019 Mesaj

Istanbul’ da, size daha once pm de atmistim semti :) ama olsyin semtle bence bir alakasi yok.guya biseyler geceledi teldeki mt ama ben sıkıstırınca sacmaladi.13 eylul den sonra bi calisma olmus ta butun kartlar gonderimden cekilmis falan filan tam aklimda kalmadi net.

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,617
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.