Şimdi Ara

Senin Bankan 50 TL'lik Alışverişe 30 TL İade Kampanyası kitapyurdu. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
14
Favori
17.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer kitap almayacak bir arkadaş varsa ben alışverişe talibim arkadaşlar... Tam 51,02'lik alışverişim var
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Nasıl oldu. Ben halen yapamıyorum. Müş. hizm. faln mı aradınız?
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Defalarca aradım ama kendileri sorun bulamadılar. Nasıl oldu bilmiyorum. Alırken ödeme sayfasında 3D secure'yi tıkladım, smsle gelen şifreyi girdim, oldu.
    Ben hep öyle deniyorum ama yine de olmuyor. İlginç.
    Hesapta para olduğuna emin misin?
    Evet var. O hesapla da bağlı.
    Ödenecek tutar, hesaptaki paradan yüksek olunca da aynı şekilde hata veriyor. Ara bir daha şikayet açtır eğer öyle değilse.
    Her şey tam ve normal. Müşt. hizm. de normal diyor. Bakalım tekrar arayacağım.
    Ben bir de cuma günü şubeye gittim, şubede anlattım, onlar da sorun yok dediler. Israr edince yeni kart basıp verdiler, basım,5 dakika sürmedi. Bunu da düşünebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 10 tane kayıt açtırdım halen bizde sorun yok sitede sorun var diyorlar. Ayrıca kart normal fiziki postada calışmıyor. Onuda söyledim yok herşey düzgün siz yanlışsınız tarzı cevap veriyorlar. Bugun veya yarın artık kartı bir yenileticem birde onu deneyelim sorun düzelicek mi.

Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz. hatası veriyor ne site ne bkm nede fiziki posta calısıyor kart
  • Bence şikayetvar.com a sağlam yüklenmek lazım bu nasıl bir rezillik ya...

Ben başladım "Kuveyttürk kitap yurdu ödeyememe sorunu" başlıklı bir şikayet vardı Kuveyt Türk kitapyurdu.com ödeme hatası rezilliği başlığıyla bende devam ediyorum, yüklenin arkadaşlar, bunların kampanya felan yaptığı yok biz bunlara kart verelim kampanyaya katılamazlarsa parayı nasıl olsa harcarlar diye düşünüyorlar herhalde ya da milletin yüklediği parayı mı işletecekler napacaklar, 2 farklı karta 130tl para yükledim, sabah müşt hizmetleri her şey normal demesine rağmen tabiki hata alıyorum, tam anlamıyla rezillik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 21 Aralık 2015; 17:52:46 >
  • Bu konu neden hiç ilgi çekmedi onu da anlamadım, enpara ve babilde yıkılmıştı ortalık, millet kuveyt türkün ne mal olduğunu biliyor da bi biz mi atladık acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

Bu konu neden hiç ilgi çekmedi onu da anlamadım, enpara ve babilde yıkılmıştı ortalık, millet kuveyt türkün ne mal olduğunu biliyor da bi biz mi atladık acaba?

Bu soru benim de aklımı kurcalıyor. Niye kimse ilgi göstermiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konu neden hiç ilgi çekmedi onu da anlamadım, enpara ve babilde yıkılmıştı ortalık, millet kuveyt türkün ne mal olduğunu biliyor da bi biz mi atladık acaba?

Personel çok bilgisiz. Şubeye gidip karta bağlı hesapları kontrol etmelerini ben ısrarla söylemesem alışveriş yapamayacaktım kartla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ittersweet

quote:

Personel çok bilgisiz. Şubeye gidip karta bağlı hesapları kontrol etmelerini ben ısrarla söylemesem alışveriş yapamayacaktım kartla.

Hocam hesap karta bağlı olmasa atmden para yatıramayız ki zaten, kartı atmye taktığın zaman para yatırma>>kendi hesabıma şeklinde ilerliyosun, kartın bağlı olduğu hesap bilgileri ekranda görünüyor, oraya onay verip parayı yatırıyosun, bu da karta bağlı bir hesabın olduğunu gösterir, ben mi yanlış biliyorum?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ittersweet

quote:

Hocam hesap karta bağlı olmasa atmden para yatıramayız ki zaten, kartı atmye taktığın zaman para yatırma>>kendi hesabıma şeklinde ilerliyosun, kartın bağlı olduğu hesap bilgileri ekranda görünüyor, oraya onay verip parayı yatırıyosun, bu da karta bağlı bir hesabın olduğunu gösterir, ben mi yanlış biliyorum?

Öyle olunca da telefon edip 3D açtırmamız gerekiyor.

• l3ittersweet kullanıcısına yanıt
    açık diyorlar hocam hatta dediklerine göre kart zaten 3dye açık şekilde gönderiliyormuş
  • Hocam mobilden girdim herşey normal. Kitap isimlerini alır almaz alışverişimizi yapacağız. Yarın da IBAN'la hesaba para yatıracam. Hesap numaram. Iban numaram hepsi normal görünüyor. Şifre almada da sorun yaşamadım. 5 dakika için de 2 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm sorunsuz. 3d'nin açık olduğunu alış veriş yaptığınız sitede 3d'yi seçmelisiniz dediler sorunsuz alış veriş için.Ben uzun süre İş bankası müşterisi olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için en az 10 dakika beklediğim oldu. Bilemedim tabii ki de ileride göreceğiz. Ne banka olduğunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah belasını versin böyle bankanın, 30lira iade alacaz 15liralık telefon parası harcadım, kendimi keriz gibi hissediyorum, şikayetvar.com a yazıdım şimdi de olayı elektronik şikayet sistemi üzerinden BDDKya bildirdim, umarım güzel bi ceza alırlar alışveriş yapamayan arkadaşlara da tavsiye ederim, BDDKdan kuveyttürke bırakın bir incelemeyi bir mail dahi gitse kuveyttürkün eli ayağına dolaşır, yarım saatte herkesin sorununu çözerler, buyurun haala alışveriş yapamayan varsa

https://ebulten.bddk.org.tr/esikayet/
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sikayet etmekten yoruldum. Adamlarda ki zihniyet bizde sorun yok sorunlu sensin diyorlar. Kart calismiyor verdiği cevap yok efendim calisiyor sitede sorun var. Kitapyurdu da soruyorum bizde sorun yok diyor. Kart zaten normal marketede calismiyor. Tum şikayetlerimde hep ayni cevap geldi. Sitede sorun var müşterimizin karti ile ilgili sorun yok diyorlar. Bu kadar amatör bir banka görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.