Şimdi Ara

Senin Bankan 50 TL'lik Alışverişe 30 TL İade Kampanyası kitapyurdu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
14
Favori
17.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senin Bankan 50 TL'lik Alışverişe 30 TL İade Kampanyası kitapyurdu.com kampanyası.

Kampanya şartları:

- > Kampanya 10 Aralık 2015 - 10 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

- > Kampanyaya tüm Senin Bankan müşterileri katılabilir.

- > Kampanya dönemi içinde hesabını açan kişiler istediği ödeme aracı (Havale, EFT, Banka Kartı, Kredi Kartı) ile alışveriş yapabilirler.

- > Kampanya döneminde hesap açan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için Senin Bankan’a başvururken kullandıkları cep numarası ile alışverişlerini yapmış olmaları gerekmektedir.

- > Kampanya döneminden önce hesap açmış olan Senin Bankan müşterilerinin alışverişlerini Altın Kart ile yapmaları gerekmektedir.

- > Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir kişi 50 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde tek seferlik 30 TL’lik iade kazanabilecektir.

- > İadeler, kampanya bitimini takip eden 10 iş günü içerisinde müşterinin Senin Bankan Şubesi’nde bulunan cari hesabına yapılacaktır.

- > "Kuveyt Türk" ve "kitapyurdu.com", kampanya ile ilgili tüm hakları saklı tutar.

Kampanya 2

BENİM BANKAMDAN HESAP AÇAN ARKADAŞLAR AYRI KAMPANYALARDANDA FAYDALANSIN DİYE EKLİYORUM.

Hemen Senin Bankan'da hesap aç, hiçbir ücret ödemeden Kaspersky Internet Security'e sahip ol ve internette güvenle gez!
    Kampanyaya katılmak için 2848'e SB Güvenlik yaz gönder!

Kaspersky Internet Security Antivırus Hediye

Kampanya, 23 Kasım 2015 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasını kapsamaktadır.
    Kampanyaya katılabilmek için "SB Güvenlik" yazıp 2848'e gönderilmesi gerekmektedir.
    Lisans kodu, Senin Bankan hesap açılış sürecini tamamlayarak Senin Bankan müşterisi olan kişilere gönderilecektir.
    Her bir kişi, sadece bir tane Kaspersky Internet Security lisansı kazanabilir.
    Kaspersky Internet Security lisans kodları, kampanya bitimini takip eden 10 iş günü içerisinde kampanya şartlarını sağlayan müşterilerimize SMS ile gönderilecektir.
    Programı kullanmaya başlayabilmek için,http://www.kaspersky.com/tr/downloads-multi-device-security adresinden Kaspersky Internet Security Version 2015'in indirilmesi ve sana gönderdiğimiz lisans koduyla aktifleştirmen gerekmektedir.
    Kuveyt Türk, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kampanya 3

Turkcell'lilere Özel 4 GB İnternet Hediye!
    Kampanya 10 Aralık 2015 - 10 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyaya katılım ilk 5000 kişi ile sınırlıdır.
    Kampanya dönemi boyunca Senin Bankan’da hesap açan ve onaylanan her Turkcell’li kampanyaya katılım sağlayabilir.
    Kampanyaya katılmak için hesap başvurusunu takiben "SB INTERNET" yazıp 2848'e SMS göndermeniz gerekmektedir.
    İnternet paketinin yüklenmesi, hesap açılış sürecinin tamamlanmasını takip eden 5 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.
    Turkcell ve Kuveyt Türk, sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.
    Kampanya kapsamında kazanılan aylık data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
    Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 30 gün boyunca geçerli olacaktır.
    30 günlük data paketi 4 GB ile sınırlıdır.
    Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle Kuveytturk/Seninbankan kampanyasından kazandıkları aylık ücretsiz data paketini kullanabilecektir.
    İlgili internet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir.
    Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Aylık data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir.
    Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
    Ön ödemeli hat sahipleri kalan data miktarınızı öğrenmek için *123*36# ‘yi arayabilirsiniz.
    Kampanya katılımı için Turkcell hattınızdan 2848 kısa numarasına gönderilen SMS ücretsizdir.
    Kuveytturk/Seninbankan.com.tr bu kampanyayı, önceden duyurmak koşuluyla, istediği an sonlandırma, yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman kampanya şartları dahil değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

VEee diğer kampanya adresi : https://www.seninbankan.com.tr/kampanyalar.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 11 Aralık 2015; 0:12:00 >

• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir kişi 50 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde tek seferlik 30 TL’lik iade kazanabilecektir.

kişiye özel değil değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 10 Aralık 2015; 9:49:29 >
  • Sadece kitap mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir kişi 50 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde tek seferlik 30 TL’lik iade kazanabilecektir.

kişiye özel değil değil mi
    kampanya genel ama sadece kitapyurdunda yapılan işlemlerde geçerli galiba
  • Bom express daha kullanmadım 50 alışveriş yapıp hiç para vermeden alma qeyf
  • quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

Sadece kitap mı
    müşteri bazında biliyorum şartlar aşağıda.
  • son maddeye kadar tüm alışverişler için geçerli sanıp heyecanlanmıştım. Yine de güzel kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

son maddeye kadar tüm alışverişler için geçerli sanıp heyecanlanmıştım. Yine de güzel kampanya.
    senin bankan nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

senin bankan nedir ya

Alıntıları Göster
    başvurduk bakalım senin bankan'a

güzel kampanya, enparanın %50 kitap iade kampanyasını hatırlattı, duygulandırdı..
  • Her hafta kitap aldıgımızdan. Güzel kampanya paylaşım dedim.
  • Guzel kampanya tesekkurler.
  • Rica ederim faydalı oluyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

Rica ederim faydalı oluyorsa.
    bir önceki kampanyadan faydalananlar tekrar katılamıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

bir önceki kampanyadan faydalananlar tekrar katılamıyor değil mi?

Alıntıları Göster
    eee bizim yok hesabımız ''senin bankan'' da...keşke tüm bankalar yapsaydı.
  • laider kullanıcısına yanıt
    öyle bir bilgi bulunmuyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

eee bizim yok hesabımız ''senin bankan'' da...keşke tüm bankalar yapsaydı.

Alıntıları Göster
    bkm kampanyası ile birleşirmi acaba
  • quote:

Kampanya şartları:

- > Kampanya dönemi içinde hesabını açan kişiler istediği ödeme aracı (Havale, EFT, Banka Kartı, Kredi Kartı) ile alışveriş yapabilirler.

- > Kampanya döneminde hesap açan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için Senin Bankan’a başvururken kullandıkları cep numarası ile alışverişlerini yapmış olmaları gerekmektedir.

- > Kampanya döneminden önce hesap açmış olan Senin Bankan müşterilerinin alışverişlerini Altın Kart ile yapmaları gerekmektedir.

- > Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir kişi 50 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde tek seferlik 30 TL’lik iade kazanabilecektir.

- > İadeler, kampanya bitimini takip eden 10 iş günü içerisinde müşterinin Senin Bankan Şubesi’nde bulunan cari hesabına yapılacaktır.

- > "Kuveyt Türk" ve "kitapyurdu.com", kampanya ile ilgili tüm hakları saklı tutar.

Hesap isletim ucreti veya herhangi bir masraf var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TESLA37

quote:

Kampanya şartları:

Hesap isletim ucreti veya herhangi bir masraf var mi?

hayır ücretsiz. Enpara gibi düşünün. Ben kart için başvuru yaptım 1 adet köşede dursun.

• kampanya linki alabilir miyim sitelerinde bulamadim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.