Şimdi Ara

Senin Bankan 50 TL'lik Alışverişe 30 TL İade Kampanyası kitapyurdu. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
14
Favori
17.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirkanim kullanıcısına yanıt
    normal kuveytturk müşterisiyim, buna başvuru olmadığını söyledi müşteri temsilcisi ,varmı daha önce kuveytturk müşterisi olup sonradan sanin bankan üyelik açan. eğer mevcut müşteriyi kabul etmezlerse mevcut hesabıda kapatacam ,olmaz oyle birşey.

...son olarak kardeşim için senin bankan dan yeni uyelik acsam kac gunde bu hesap aktif olur kim getiriyor bu kartı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

normal kuveytturk müşterisiyim, buna başvuru olmadığını söyledi müşteri temsilcisi ,varmı daha önce kuveytturk müşterisi olup sonradan sanin bankan üyelik açan. eğer mevcut müşteriyi kabul etmezlerse mevcut hesabıda kapatacam ,olmaz oyle birşey.

...son olarak kardeşim için senin bankan dan yeni uyelik acsam kac gunde bu hesap aktif olur kim getiriyor bu kartı.

Aktif dağıtım var o getiriyor. Bana 5 gün içinde geldi. Benim kartta hiç bir sıkıntı yok bazı arkadaşlar sorun yaşadı ve yaşıyor.

• Kartı kardeşimizin alması gerekiyor. İmza atıyorsunuz vr kimliğin resmini çekip bankaya gönderiyor.

• ben başvuru yaptıkdan 3 gün sonra kartım gelmişti ama kartıma şifre alamadım yaklaşık 2 ay önce operatör değiştirmiştim.operatör değiştirdikten 2 ay sonra buna başvurduğum halde simkartım blokeliymiş şubeye gidip blokeyi kaldırmam gerekmiş.bende hiç uğraşmadım kartı attım köşeye duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

ben başvuru yaptıkdan 3 gün sonra kartım gelmişti ama kartıma şifre alamadım yaklaşık 2 ay önce operatör değiştirmiştim.operatör değiştirdikten 2 ay sonra buna başvurduğum halde simkartım blokeliymiş şubeye gidip blokeyi kaldırmam gerekmiş.bende hiç uğraşmadım kartı attım köşeye duruyor.

Öyle sorunda var tabi iki de ben dede olmuştu fakat bu banka değilde diğer bankada mecburen gittik.

• Bukadar sorunun paylaşıldığı bir kart konusu olmadığı için enpara konusu yıkılmıştı 2 sayfa yazı okudum ben bu kampanyaya ömrüm boyunca katılmam mesela. Benim gibi düşünende yüzlerce insan olacaktır burada.

• Doğrudur çocukkar her hafta kitap alırlar. Ne yapacan yoksa uzak duracan tüm bankalardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

ben başvuru yaptıkdan 3 gün sonra kartım gelmişti ama kartıma şifre alamadım yaklaşık 2 ay önce operatör değiştirmiştim.operatör değiştirdikten 2 ay sonra buna başvurduğum halde simkartım blokeliymiş şubeye gidip blokeyi kaldırmam gerekmiş.bende hiç uğraşmadım kartı attım köşeye duruyor.

Öyle sorunda var tabi iki de ben dede olmuştu fakat bu banka değilde diğer bankada mecburen gittik.

ama ben buraya başvurmadan 2 ay önce operatör değiştirdim buraya başvurduktan sonra kullandığım operatör değişmedi daha önce kuveytturkdede hesabım yoktu.ayrıca bankaya gitmeden hiç bir şekilde bloke kalkmıyor diğer banklarda atmden yada telefonla kaldırabiliyordum.bende uğraşamam diyip kartı attım köşeye eğer bir gün yolum düşerse şubede boşsa hallederim yoksa dursun öyle.

• Ben eylüldeki kitap kampanyasını görünce şuurumu kaybedip kartı aldım. Kitap kampanyası güzel ama banka acayip kötü, mobil uygulaması çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 24 Aralık 2015; 19:02:39 >
  • Adamlar internet bankacılığı diye bir oluşum yapmışlar. Gel gör ki durumları içler acısı. Kartım dört gündür kuryede görünmekte, kurye kartın teslimatını yapmamakta. Bununla ilgili bilgi almak için üç-dört kere mh aradım. Her defasında beni 15-20 dakika telefonda beklentiler ve bunun üzerine telefonu kapatmak zorunda kaldım. Bende mail ile şansımı deneyim dedim. Bu seferde beni arayan kişiler normal kuveytürk müşteri hizmetleri. Her defasında şikayeti mi söylediğimde orası farklı bir birim bizim bir şey yapabilme olanağımız yok deyip talep oluşturmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Ayrıca mesai saatlerinin dışında bu adamlara telefonla da ulaşılamıyor. Velhasıl benim buraya bunları yazmamın sebebi ise bu karta başvuracak arkadaşların bunlarıda bilmesi gerektiğindendir.
  • Bi kitap alacaktık oda olmadı. Kurye benden habersiz kartı iade etmiş

• 2 hafta once basvurdum hala dagitimda gozukuyor. Benden 1 gun sonra basvuran ve bana yakin yerde oturan arkadasima kart 1 hafta once geldi. Bana hala gelecek Rezil bi banka. Artik gelse de almam.

• -BES- kullanıcısına yanıt
    bu durumlar bankanın rezilliginden değil dağıtım şirketinin rezilliğinden kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

2 hafta once basvurdum hala dagitimda gozukuyor. Benden 1 gun sonra basvuran ve bana yakin yerde oturan arkadasima kart 1 hafta once geldi. Bana hala gelecek Rezil bi banka. Artik gelse de almam.

Dağıtım şirketinden kaynaklanıyor. Burada ki dağıtım şirketinde sorun yok bölgesel dir

• quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

2 hafta once basvurdum hala dagitimda gozukuyor. Benden 1 gun sonra basvuran ve bana yakin yerde oturan arkadasima kart 1 hafta once geldi. Bana hala gelecek Rezil bi banka. Artik gelse de almam.

Dağıtım şirketinden kaynaklanıyor. Burada ki dağıtım şirketinde sorun yok bölgesel dir

• Kuryeler oyle ben de benzer sorunu teb ile yaşıyorum

• kardeşim için başvurduk bugün, kart basım, kuryeye verildi süreleri nedir?

• 4-5 günde geldi ama yere ve kurye şirketinin performansına göre değişir, ama kitap almak için gelmesini beklemeye gerek yok sanırım, bu ay başvurduysanız istediğiniz banka kartıyla diyor, Vakıfbank hediye kampanyasıyla kombo yapılabilir, ben yaptım en azından olacak mı bakacağız

• başvurdum 10 gün önce kart geldi sözleşmeyi imzaladım vs ama 10 gündür haber yok. hesap açıldı mı açılmadı mı, internet şifresi nedir vs. bugün çağrı merkezini aradım 8. sıradasınız dedi, aldım telefonu koydum masaya tam 37 dk bekledim şaka gibi ve bağlanmadı temsilciye. sürekli beklediğiniz için teşekkürler diyor :) en sonunda kapattım gitti, ilk günden sınıfta kaldılar gözümde. enpara tık diye bağlanır temsilciye. yazdım bakalım twitterdan
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.