Şimdi Ara

Seneye Yeni Bir Call of Duty Oyunu Daha Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında hikayeye dayalı serilerde yıllık oyunlara pek de alışık değildik, tabiki son dönemde çıkan yapımlara kadar... Activision, seneye yeni bir Call of Duty oyununun geleceğini açıkladı.

Firmanın CEO'su Bobby Kotick, 2012'de kendilerini bekleyen büyük yapımların sadece Diablo 3 olmadığını, yeni bir Call of Duty oyununun daha geleceğini söyledi. Bu bilgilere rağmen oyunun ismi, konusu, yapımcısı hakkında herhangi bir veriye yer verilmedi.

Son olarak Call of Duty: Black Ops'un çıkışından bu yana kaç saat oynandığına dair ilginç bir istatistik de Activision tarafından paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre Black Ops hayranları oyunu çıkışından bu yana toplam 2.8 trilyon saat oynandı.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Seneye_Yeni_Bir_Call_of_Duty_Oyunu_Daha_Var-21583.htm

• seriden nefret ettirdiler beni
    spor oyunu çıkartır gibi her sene yeni oyun
    yarım yamalak oyunu piyasaya sürüp geri kalanını dlc olarak satarlar
    hepsini alırsın edersin, bakarsın 2 ay sonra yeni oyun çıkacak
    kısır döngüye bağladı adamlar
  • adamlar yapıyor oynanıyor bende oynuyorum sorun yok çıksın black ops 2 olur umarım daha çok zombi haritası istiyoruz grafikleride yenilesinler biraz en azından cry engine 3 ile yapsınlar yeter
  • Zaten her sene yeni bir COD oyunu çıkıyor. Sürpriz degil k?
  • çok şaşırtıcı bi haber olmadı..
  • hiç sorun değil
  • Su gibi para akıyor tabi çıkartırlar. Sektör çok büyüdü.
  • black ops sonrası mw öncesi bir konuyla piyasaya çıkarsa güzel olur
  • Bu isin sonu yok gibi.
  • Şaşırdım, nasıl yani?
  • Zaten açıklamamışlar mıydı bir sene Treyarch COD oyunu yapacak bir sene Infinity Ward.
  • Daha yavaş bir oyun bekliyorum.
  • Haber olmaktan çıktı artık, oyunun ismini rezil ettiler özelliği kalmadı bari Treyarch denen beceriksiz firmayı araya sokmayın yine zerre değişiklik olmadan bir oyun sunacaklar piyasaya..MW serisine yazık 1 yılda harcıyorlar oyunu..
  • MW3'ün en ufak haberine kadar takip eden biri olarak gelecek seneyi önemsemiyorum,en az 1.5 sene başka CoD'a ihtiyacım yok.

Eğer Treyarch yine anlaşma gereği Call of Duty 2 grafik motorunu kullanmaya devam edecekse MW3'ün yanından geçirmem.Modern Warfare grafiği BOPS'dan nesil farkı daha iyi görünüyor en kötü Treyarch'e MW3 motorunu vermeleri lazım oynanabilir bir oyun olması için.

Yanlız Sledgehammer'ın CoD'u gelecekse o zaman işler değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

MW3'ün en ufak haberine kadar takip eden biri olarak gelecek seneyi önemsemiyorum,en az 1.5 sene başka CoD'a ihtiyacım yok.

Eğer Treyarch yine anlaşma gereği Call of Duty 2 grafik motorunu kullanmaya devam edecekse MW3'ün yanından geçirmem.Modern Warfare grafiği BOPS'dan nesil farkı daha iyi görünüyor en kötü Treyarch'e MW3 motorunu vermeleri lazım oynanabilir bir oyun olması için.

Yanlız Sledgehammer'ın CoD'u gelecekse o zaman işler değişir.

Aslında Black ops doku kalitesi olarak MW3'TEN DAHA iyi. Bunu çok net anlayabiliyoruz camlardan vs.Ayrıca treyarch'in yaptığı oyunlarda güzel bence şuan en iyisi yeni IW . Adamlar başarmış !
  • İyi Alıştı Bu Activision
  • Treyarch'ın hakkını yemeyelim Black Ops iyi değildi fakat World At War gerçekten iyiydi.

Activision bu sayede daha çok para kazanıyor fakat serinin önemi kalmıyor biraz daha uzun aralıklar ile çıksa daha çok bomba etkisi yaratır daha çok beklenir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.