Şimdi Ara

Senelik 1. bakım ücretleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım 2007 simbıl ı ilk kez servise götürdüm.175 ytl verdim.sizce çok mu?

• 2007 megane HB dizel, ilk 10000 bakım 170 YTL
  • kazığı yedim bile bile.ama bi daha yetkili servise gitmeyecem zaten.özel servise götürecem bi dahakine.
  • pek kazık yemişsin gibi gelmedi bana ama.
    kaç binde götürdünneler yapıldı arabana
  • arabayı alırken nasıl pazarlık ediyorsak, bakımda da pazarlık etmeliyiz...
  • Bencede pek kazık yemiş değilsin. Arabanı kaç km. bakımına götürdün?
    Ben geçen yıl (2006 Kasım) imzamdaki arabayı 15bin bakımına götürdüm ve 180 lira ödedim. Gerçi ilave yapılmasını istediğim bir iki ufak şey yaptırmıştım. 2005 Ekim ayında da ilk yıllık bakıma götürmüştüm (7500 km. deydi ve 2004 Ekimde almıştım arabayı) 85 lira para ödemiştim.
  • yağ,filtreler gibi ufak tefek değişiklikler.gerçi arabanın kırık plakalığını değiştirttim ama onun da reklamını yapıyorum.bi de klasik cam açıkken ses vardı,garantiden düzelttiler,ama deneyemedim tabi bu kış kıyamette.
    ilk yıllık bakım.15000 km ye gelmedim ama 1 sene doldu alalı.telefonda indirimli fiyat 175 ytl diye gittim.kazıkçı çetaş 220, or-ay 180 çekti fiyat olarak.pazarlık etmek şöyle dursun, camsuyu ekledik diye 10 ytl fazladan istediler,onu kurtardım.gerçi arabayı yıkayana 2 ytl bahşiş verdim ama adam haketti gerçekten..artık özel servise giderim zaten 2 sene garanti doluyor seneye.mecburen çektik yetkili servis muhabbetini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekda -- 5 Ocak 2008; 21:13:04 >
  • dostum kazık falan yediğin yok 3 aşağı 5 yukarı her yerde bu kadar tutar. çünkü filtereler ve yağ nereden baksan en az 100 ytl dir.
    e bide işçilik var bir kaçda küçük ıvır zıvır o kadar olması son derece normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.