Şimdi Ara

Sendromsuz Pazartesi Kampanyası! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
11.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Normal işlemde benim bu şekilde görünmüştü. Cüzdanda Yemeksepeti elektronik yazıyor. İnşallah olur ama benim pek umudum yok.

Sendromsuz Pazartesi Kampanyası!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebilgili

Normal işlemde benim bu şekilde görünmüştü. Cüzdanda Yemeksepeti elektronik yazıyor. İnşallah olur ama benim pek umudum yok.

Olmaması için neden yok çünkü ben tecrübem ile sabit geçen 81.97 TL harcama yaptım puan geldi şimdi cüzdana yüklüyorum (zaten geri çekim yok yine ys de kullanacağım neticede) iki işlemde de dönem içine bu şekilde düşüyor hatta 0.01 maxipuan bile veriyor üye iş yeri artı olarak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ok teşekkürler ben de geri çekmeyeceğim daha sonra kullanırım. Şu anda alacak pek bir şey olmadığı için cüzdana yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: ebilgili

Ok teşekkürler ben de geri çekmeyeceğim daha sonra kullanırım. Şu anda alacak pek bir şey olmadığı için cüzdana yükledim
    Zaten 25 e hiçbir şey gelmez ki ben de 100 TL olunca ancak kullanacağım yoksa 25 TL ye kurye gelmeye bile üşenir 😀

• Birşey alacağımız saman bir kısmını cüzdandan bir kısmını da karttan ödeme yapamıyor muyuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zoombye kullanıcısına yanıt
    Starbucks uygulamada Mastercard dışında Visa ile ödeme yapamıyorum, siz nasıl yapıyorsunuz?

Para yükle diyince sadece Mastercard çıkıyor.

• müşteri hizmetlerine yazdığınızda geri alabiliyorsunuz cüzdandaki parayı geri çekim var

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Birşey alacağımız saman bir kısmını cüzdandan bir kısmını da karttan ödeme yapamıyor muyuz :)

Yanlış hatırlamıyorsam tamamı cüzdandan olması gerekiyor diye biliyorum çünkü uzun zamandır cüzdanı pek kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

müşteri hizmetlerine yazdığınızda geri alabiliyorsunuz cüzdandaki parayı geri çekim var

Hocam burada pek dillendirmemek gerek 😀 kuruturlar sonra şaka maka ben kullanacağım toplu olarak

• Hocam trendyol yemek te oluyor mu kampanya?

• quote:

Orijinalden alıntı: KnifeRex

Hocam trendyol yemek te oluyor mu kampanya?
    Olmaz gibi çünkü Trendyol olarak geçiyor ne market ne de yemek ikisi de olmaz sadece İş Bankası değil diğer bankaların kampanyalarında da geçmiyor

• Tabi hatırlatmak gerek cüzdanlara yükleyip geri çekerseniz yüklenen puanlar geri alınır hatta üstüne iş bankasının kendi pos'u 1 yıl sonra çekin yine geri alırlar ben geçen hepsipay cüzdanımı kapattım geri aldılar mesela puanı

• Sendromsuz Pazartesi Kampanyası!

Maximumda böyle gözüküyor, işcepte pizza dilimi şekli var. Sizce puan kazanımı olur mu bu işyerinde ? Ona göre haftaya tekrar harcama yapacağım.

• Starbucks uygulamada Visa Maximum kredi kartı ile nasıl ödeme yapabiliyorsunuz?

Sadece Mastercard kabul ediyor.

• Komagene çiğ köfte alışverişinde geçerli olur mu emin olamadım. Yeme içme kategorisinde görünüyor ama Fast food olarak sınıflandırma yapılmış...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.