Şimdi Ara

Sendromsuz Pazartesi Kampanyası!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
11.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    “Sendromsuz Pazartesi Kampanyası ile haftaya güzel başlayın. 21 Mart’a özel, Maximum Kart’ınızla 100 TL’ye kadar olan kafe harcamanızda, 25 TL’ye varan MaxiPuan sizleri bekliyor! Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Pazartesi sendromunu hafifletecek kahvenizi keyifle yudumlayın.”
    https://twitter.com/MaximumKart/status/1505819845098676228?s=20&t=9diDaEFjW1bQNcKu45EfPw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 25 Mart 2022; 23:22:41 >

• Cafe sektörünü ilk defa duydum. Gıda, market, kasap, restoran gördük de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a0 türkçe

• Benim anladığım 25 TL harcarsak 25 TL kazanacağız, doğru mu ? 25-100 TL arası harcansa bile maksimum 25 TL verdiğinden sadece 25 TL harcandığında harcama tutarı kadar dediği için 25 TL vermesi gerekiyor.

Sadece Cafe değil Cafe/Restoran diye belirtmişler. Ben Restoranın da sayılması gerektiğini düşünüyorum bu açıklama ile.

• Cafe onerilerinizi alabilir miyim. Starbucks ve kahve dunyasi olur gibi dusunuyorum. Kahveler belese gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starbucks deneyen olursa yazabilir mi olması lazım orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Benim anladığım 25 TL harcarsak 25 TL kazanacağız, doğru mu ? 25-100 TL arası harcansa bile maksimum 25 TL verdiğinden sadece 25 TL harcandığında harcama tutarı kadar dediği için 25 TL vermesi gerekiyor.

Sadece Cafe değil Cafe/Restoran diye belirtmişler. Ben Restoranın da sayılması gerektiğini düşünüyorum bu açıklama ile.

100 TL ve üzerinde 25 tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FOCUSSTYLE kullanıcısına yanıt

25-100 TL arası 25 TL, 25 TL'den düşük harcamalarda harcanılan tutar kadar.

Arkadaş doğru yazmış.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak 21 Mart ve 28 Mart Pazartesi günü İş Bankası bireysel kredi kartları ile cafe harcamalarınızda her bir Pazartesi gününde 25 TL’ye kadar yapılacak harcamalarda işlem tutarı kadar, tek seferde 25 TL’den 100 TL’ye kadar olan (100 TL dahil) harcamalarda ise 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. 100 TL’nin üzerindeki cafe/restoran harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecektir. 21 Mart ve 28 Mart tarihlerinde her bir gün için cafe/restoran sektöründe tek seferde yapılan 100 TL ve altındaki en yüksek tutarlı harcama kampanyaya dahil edilecek olup, bir müşteri her bir Pazartesi günü için azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

25-100 TL arası 25 TL, 25 TL'den düşük harcamalarda harcanılan tutar kadar.

Arkadaş doğru yazmış.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak 21 Mart ve 28 Mart Pazartesi günü İş Bankası bireysel kredi kartları ile cafe harcamalarınızda her bir Pazartesi gününde 25 TL’ye kadar yapılacak harcamalarda işlem tutarı kadar, tek seferde 25 TL’den 100 TL’ye kadar olan (100 TL dahil) harcamalarda ise 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. 100 TL’nin üzerindeki cafe/restoran harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecektir. 21 Mart ve 28 Mart tarihlerinde her bir gün için cafe/restoran sektöründe tek seferde yapılan 100 TL ve altındaki en yüksek tutarlı harcama kampanyaya dahil edilecek olup, bir müşteri her bir Pazartesi günü için azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Evet doğru. Ozaman 25 TL işlem yapsak iki pazartesi 25 gelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bazı pastaneler cafe bistro kategorisine giriyor ama nasıl anlayacağız ki bunu?

tatlı alınabilir 25-30 TL’ye
    en azından bedavaya gelir

ama nasıl bileceğiz cafe kategorisine girip girmediğini?😳

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sadece bi kere mi 25 tl, yoksa her iki pazartesi harcama yapsak 25x2 mi?

• damienn kullanıcısına yanıt

bir müşteri her bir Pazartesi günü için azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

• saçma bir kampanya olmuş 21-28 arası 1 pazartesi var zaten nerdeyse :) starbucks içinde akbank tosla önerim

• Deneyimleyip 3 iş günü içerisinde Maxipuanı yatan olursa, fişte yazan sektör ya da alışveriş yeri hakkında bilgi verirse çok iyi olur. Hiç olmazsa 2. pazartesi günü yararlanırız.

• Anladığım:

10TL Harcamaya = 10 Maxipuan

25TL Harcamaya = 25 Maxipuan

50Tl Harcamaya = 25 Maxipuan

100Tl Harcamaya = 25 Maxipuan

120 TL Harcamaya = 0 Maxipuan ?

• danqer kullanıcısına yanıt

İki gün de dahil. İki pazartesi oluyor yani.

• 25-25 kullanılır teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multinet yükleme deneyimlemek gerekiyor.

• sayaç olsaydı, pastanelerin birinden gidip denerdim

şimdi 25 TL de bir kahveye veresim yok açıkçası 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 21 Mart 2022; 18:44:37 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.