Şimdi Ara

Sendit Siparişim Gelmedi :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dostlar. Aralığın 2' si gibi sendit'ten GOW Collection HD aldım. Hay almaz olaydım!!!! Ayın 4'ünde kargoya verdiklerine dair mail geldi bana. Fakat bugün ayın 27' si ve hala oyun yok piyasada. Erzincan'da oturuyorum bu arada. Sizce ne yapmalıyım? Çat pat ingilizcemle anladığım kadarıyla sendit' e haber vermeden önce 30 gün falan beklememek gerekiyomuş. Vallaha GOW 3 var oynayamıyorum ya :( Bu nası işkence.

• ne olursa olsun ingilizcenize ve bilginize güvenmiyorsanız yurtdışı alımlara bulaşmayın hiçbir zaman ki yeri geldiğinde hakkınızı arayabilesiniz.kargo takip no göndermişlerdir sorgulattın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

ne olursa olsun ingilizcenize ve bilginize güvenmiyorsanız yurtdışı alımlara bulaşmayın hiçbir zaman ki yeri geldiğinde hakkınızı arayabilesiniz.kargo takip no göndermişlerdir sorgulattın mı?

Ne yazıkki takipli kargo olarak almadım sanırım. Yani gelen mailde sipariş numarasından başka bişi yok. Daha önce Ankara' da otururken de bir oyun almıştım ve 15 güne gelmişti. Acaba Erzincan diye mi böyle oluyor?
  • evet olabilir öyle bir ihtimal hiç belli olmaz.sen 1 hafta kadar daha bekle gelmezse eğer siteye mail atarız ilgilenirler.ben de yardımcı olurum.kolay gelsin.
  • quote:

evet olabilir öyle bir ihtimal hiç belli olmaz.sen 1 hafta kadar daha bekle gelmezse eğer siteye mail atarız ilgilenirler.ben de yardımcı olurum.kolay gelsin.

Teşekkürler. 1 Hafta sonra görüşmek üzere o zaman :)
  • Noel & Yeni yıl dolayısıyla yurt dışı çok yoğun. Biraz daha beklemeni öneririm. Ama 45 günü geçirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 27 Aralık 2011; 11:54:32 >
  • Arladaşlar şuraya artık bi mail atmanın vakti geldi. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Arladaşlar şuraya artık bi mail atmanın vakti geldi. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba?

Kardes sen yazmak istedigin cumleleri google translate e yaz ingilizceye cevir kopyala mail e yapistir gonder
  • quote:

Arladaşlar şuraya artık bi mail atmanın vakti geldi. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba?

Yada nasil bir mail tmak istediginizi bana soleyin bnde ona gore yazip size gosteriym
  • takip no varsa birşey olmaz ama yoksa patlatmışlardır yada posta kutuna bıraktılarsa biri yürütmüştür
  • Yani posta kutusundan patlatmaları imkansız çünkü getirecek daha doğrusu bizim adrese bakan postacıyı tanıyorum ben. Gelseydi zaten telefon açacaktı bana. Sendit ne yazıkki takipli posta göndermiyor. Niye shoopto'dan almadımki salak gibi :) o kago gelmeyecek parada hiç oldu ben biliyorum ama yinede şansımı deniyeyim diyorum. Ayrıca google translate olayını biliyorum da, bi arkadaş yardımcı oluruz demişti şimdi pm atmak istemedim konuya yazayım dedim güncellensin diye. Neyse pm atayım en iyisi.
  • sipariş numaranı ve ismini yaz yardımcı olalım dostum.
  • quote:

sipariş numaranı ve ismini yaz yardımcı olalım dostum.

Szie gerekli bilgileri pm ile attım üstad. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.
  • Hocam keşke PSN'den veya Gittigidiyor'dan alsaydın, Gittigidiyor ile yabancı sitelerin arasında 10-15 tl oynuyor en fazla. Değmez şu bekleyişe ve strese..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hocam keşke PSN'den veya Gittigidiyor'dan alsaydın, Gittigidiyor ile yabancı sitelerin arasında 10-15 tl oynuyor en fazla. Değmez şu bekleyişe ve strese..

Evet çok haklısınız. Değmez ya 10-15 TL için. neyse akıllandım zaten :)
  • quote:

quote:

Hocam keşke PSN'den veya Gittigidiyor'dan alsaydın, Gittigidiyor ile yabancı sitelerin arasında 10-15 tl oynuyor en fazla. Değmez şu bekleyişe ve strese..

Bende bi ara çok heveslendim yurtdışı sitelerine. Ama hep bu bekleme süreleri, kayıp kargolar ve gereksiz pahalı kargo ücretleri yüzünden vazgeçtim. Gittigidiyor'dan alışveriş yapıyorum, dediğim gibi fiyatlar hemen hemen aynı zaten. Belki 10-15 TL oynuyor, bir sürü uygun fiyata satan satıcı oluyor.Ee arasıra Gittigidiyor da indirim saatleri de oluyor, üstelik oyun 2 güne geliyor en fazla.. Ve oyunu teslim alıp, oynayıp, herhangi bi sorun olmadığına kanat getirince verdiğin ücreti onaylıyorsun. Sorun çıktığında geri gönderiyosun vs. bir sürü avantajlı imkanı var.Neden bu yurtdışı modası revaçta bu kadar şaşırıyorum aslında Bundan sonra kulağına küpe olsun, 10 tl fazla ver bari kafan rahat olsun hocam. Umarım gelir en yakın zamanda

• quote:

quote:

quote:

Bende bi ara çok heveslendim yurtdışı sitelerine. Ama hep bu bekleme süreleri, kayıp kargolar ve gereksiz pahalı kargo ücretleri yüzünden vazgeçtim. Gittigidiyor'dan alışveriş yapıyorum, dediğim gibi fiyatlar hemen hemen aynı zaten. Belki 10-15 TL oynuyor, bir sürü uygun fiyata satan satıcı oluyor.Ee arasıra Gittigidiyor da indirim saatleri de oluyor, üstelik oyun 2 güne geliyor en fazla.. Ve oyunu teslim alıp, oynayıp, herhangi bi sorun olmadığına kanat getirince verdiğin ücreti onaylıyorsun. Sorun çıktığında geri gönderiyosun vs. bir sürü avantajlı imkanı var.Neden bu yurtdışı modası revaçta bu kadar şaşırıyorum aslında Bundan sonra kulağına küpe olsun, 10 tl fazla ver bari kafan rahat olsun hocam. Umarım gelir en yakın zamanda

Ya çok ama çok haklısın dostum. Bundan sonra böyle yapacam ben dee :)

• Gittigidiyor'a da ben güvenmiyorum, kullanılmış oyunları jelatinleyip sıfır diye yutturmaya çalışanlar var. Ayrıca yurtdışı siparişlerinde kampanyaları yakalarsanız gittigidiyorun yarı fiyatına oyunları alırsınız. Gittigidiyorda fiyatlar hep sabit.

2 kere Shopto'dan takipsiz sipariş verdim. İkisi de 7-8 gün sonra geldi.

Ama Sendit'te bir sıkıntı var sanırım, 2 hafta önce postalanan Bf3 hala elime ulaşmadı, beklemedeyim.

40 günü falan geçince mail atarak para iadesi alabiliyor ya da oyunu tekrar kargolatabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar senditten cevap geldi :) . Şunu bi zahmet Türkçeye çevirebilir misiniz???

Hello Muhammet,

Thank you for contacting sendit.com about your missing order.

I am really sorry that you have not received your item.

This was sent out to you on 4/12/2011 and we would have expected it to arrive with you by now.

I will put a trace on your item and investigate further. In the meantime I am more than happy to arrange a refund for you.

I am very sorry to ****e that the item is no longer available to buy and so a replacement cannot be sent out to you.

This will be refunded back to your account, and usually takes 7 working days. If you have not received your refund after this time, please feel free to contact us.

Thanks again for getting in touch.

Kind regards,
    Amy

If you have any further questions, please login to Your Account where you will be able to request more information.

We try to make contacting us as easy and convenient as possible and want to answer all your questions fully. Our Frequently Asked Questions may be able to provide you with the answer you are looking for.

Alternatively, you may contact us by telephone on 0844 801 0311 during opening hours which are Monday to Friday: 08.00 - 18.00.

To respond to this thread, please log into your online account and reply through the message centre.

• Oyun stoklarında olmadığı için yeniden gönderemiyorlar ve 7 gün içerisinde parayı iade edeceklemiş.

Ödemeyi paypal ile mi yapmıştınız yoksa direkt kredi kartı ile mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.