Şimdi Ara

Sendit.com (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu bilgi çok iyi oldu ne zaman üye olmuştun??

2 ay kadar oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deniz

Bu bilgi çok iyi oldu ne zaman üye olmuştun??

2 ay kadar oldu
  • Cumartesi ve Pazar günleri de ptt paketi getirir mi acaba? Yoksa o günler tatile girdiği için Pazartesi'ye mi kalcak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGhAn

quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

sendit kargolandı dedikten 6 gün sonra oyun elime ulaştı. Bu karda kıyamette bu kadar çabuk gelmesi şaşırttı beni

Allaaaah heyecanlandırdın beni Bugün benim 6. günüm. Ayın 3'ünde shipped yazdı. İnşallah benimki de bugün elime ulaşır

Belki paketlerimiz yola beraber çıkmıştır senin paketin benim pakete selam söylemiştir sana bişey dedi mi paketin? (Ahaha iyice delirdim ben yahu )

İnşallah gelir hocam cumartesi olmadan bildiğim kadarıyla çalışmıyolar ama ben kutuyu kimin getirdiğini öğrenemedim hala, öle geli vermiş. Eldenmi verdiler imzamı attırdılar hiç bilmiyorum bi öğrenim bende merak ettim.

• Hala gelmedi (gelecek yer işyeri) cuma namazına gidecez birazdan inşallah kapıya bırakıp gitmez yoksa uçar gider güzelim oyun...
  • quote:

Hala gelmedi (gelecek yer işyeri) cuma namazına gidecez birazdan inşallah kapıya bırakıp gitmez yoksa uçar gider güzelim oyun...

• Poff halen gelmedimi kaç gün oldu seninki?

quote:

Hala gelmedi (gelecek yer işyeri) cuma namazına gidecez birazdan inşallah kapıya bırakıp gitmez yoksa uçar gider güzelim oyun...
  • quote:

Poff halen gelmedimi kaç gün oldu seninki?

quote:

Bugün 7. gündü. Cumartesi pttye tatilse artık 10u bulacak geçen gün sayısı...
  • 13 Şubat oldu halen gelmedimi
  • Ortalama süresi 10-21 gün arası. 7 günde gelmemesine şaşırmadım. 21 gün içinde gelmezse yenisini yolluyorlar.
  • 16 Şubat ve halen gelmedimi?

quote:

13 Şubat oldu halen gelmedimi
  • sadasad diyorum size ben gittigidiyordan aldım 1 gunde geldi ahahahah 80 milyon siz kafnızı taslara
  • 30 YTL keklenmişsin bide gülüyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: maka

sadasad diyorum size ben gittigidiyordan aldım 1 gunde geldi ahahahah 80 milyon siz kafnızı taslara
  • Bugün 20. gün hala paket falan yok ortada... Allahtan internetsiz kaldığım bir zamana denk geldi. Ama "ya hiç gelmezse?" diye sormadan edemiyorum. :( Çıldırıcam artık ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vurbag

Beyler ben 16 yaşında olduğum için bonus kontör kart (yani banka kartı) kullanıyorum şu ana kadar sendit.com dan üç gün arayla üç tane wow sipariş ettim (sonuncusu bugün elime ulaştı). benden hiçbişey istemediler. ve ben adresi türkçe olarak verdim direk Türiye`ye gönderilip burdan adrese bakılıyodur diye ve hepside max. 8 günde elime ulaştı.

ya BONUS KONTÖR KARTI ile ödeme yapılıyormu????????
  • quote:

Bugün 20. gün hala paket falan yok ortada... Allahtan internetsiz kaldığım bir zamana denk geldi. Ama "ya hiç gelmezse?" diye sormadan edemiyorum. :( Çıldırıcam artık ya...

Sesin soluğun çıkmayınca oyun geldi buda daldı kafayı kaldıramıyor dedim, ama çok üzüldüm be dostum inşallah en kısa zamanda gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigtiger

quote:

Orjinalden alıntı: vurbag

Beyler ben 16 yaşında olduğum için bonus kontör kart (yani banka kartı) kullanıyorum şu ana kadar sendit.com dan üç gün arayla üç tane wow sipariş ettim (sonuncusu bugün elime ulaştı). benden hiçbişey istemediler. ve ben adresi türkçe olarak verdim direk Türiye`ye gönderilip burdan adrese bakılıyodur diye ve hepside max. 8 günde elime ulaştı.

ya BONUS KONTÖR KARTI ile ödeme yapılıyormu????????

ewet bende de bonus kontör kart var ödeme yapılabiliyor.
  • quote:

Bugün 20. gün hala paket falan yok ortada... Allahtan internetsiz kaldığım bir zamana denk geldi. Ama "ya hiç gelmezse?" diye sormadan edemiyorum. :( Çıldırıcam artık ya...

hocam hic merak etme.. gonlunu ferah tut.. biz bi kac arkadas ordan aldık. benim paket 24. gunde elime ulastı.
    arkadasıma ise hic gelmedi. bunun uzerine sirkete mail attik. paket elimize ulasmadı dedik. ve o guzelim insan hic bisey sormadan " eger su tarihte gecmezse bana tekrar mail at. bir tane daha yolliyim" dedi. oyuzden suphen olmasin bi kere daha yolluyorlar. ucrette talep etmiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

quote:

Sesin soluğun çıkmayınca oyun geldi buda daldı kafayı kaldıramıyor dedim, ama çok üzüldüm be dostum inşallah en kısa zamanda gelir.

quote:

Orjinalden alıntı: founder

hocam hic merak etme.. gonlunu ferah tut.. biz bi kac arkadas ordan aldık. benim paket 24. gunde elime ulastı.
    arkadasıma ise hic gelmedi. bunun uzerine sirkete mail attik. paket elimize ulasmadı dedik. ve o guzelim insan hic bisey sormadan " eger su tarihte gecmezse bana tekrar mail at. bir tane daha yolliyim" dedi. oyuzden suphen olmasin bi kere daha yolluyorlar. ucrette talep etmiyorlar.

Saolun arkadaşlar :) Ben bu mesajı yazdığımda (okuldan) sabahtı. Akşam okul servisini beklerken bana telefon geldi ve paketin geldiği söylendi. Nasıl mutlu oldum tarif edemem. Ama tam da bu mesajı yazdığım günde geldiği için kendimi bir garip hissettim :) Sanırım duan tuttu mmengi saolasın :D Ama halen bir sorunum var taşındığımız eve hala telefon bağlanmadı. İşyerindeki ve okuldaki bilgisayarlardan da wow oynama imkanım yok. Anlayacağınız gibi beklemedeyim (telekom sayesinde)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 24 Şubat 2006 13:54:08 >

• Bu telekoma soyleyecek soz bulamıyorum zaten. Hem faiş fiyat hem dusuk hızda internet veriyor bir de ustune o dusuk hızı da veremiyor, ortaya boyle bir manzara cıkıyor. Ne diyelim hala tekel...

Bu arada sormak istediğim bişey var. Sendit ten wow aldıgınızda america yada europe versiyonundan biri mi geliyor şansa gore? Bu topictemiydi yoksa baska yerde miyidi tam hatırlayamayacağım ama bir yerde okumustum boyle birşey?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.