Şimdi Ara

Sendit.com (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
3.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Core0x7bf2

Valla ya bismillah dedim dayanamadim ne olursa olsun dedim bastim parayi :p aldim gittigidiyor dan :p bakalimne zaman elimize ulasir hala uyumadim muhtemelen kargo gelmeden yatmam:p

Ne yaptın sen yav verdiğim linkte adamın biri 90'a satıyordu, hatta ilanı dün vermiş. Neyse canın sağolsun.
  • Valla darlandm kardi hiç dikkat edemedim çok saolasin yinede
  • Bir süredir stokta değildi, kapıya kadar teslim 50YTL.
    http://www.sendit.com/game/item/6000000000991
  • Sendit de hala stokta değil gorunuyor.
  • işe bak ya, ben yazdığımda stoktaydı
  • ya, bu wow un paketi çıkacak ya ( yazın).o pakette wow da dahil mi acaba yoksa ayrı paket mi almak lazım?
  • eger elinde orj wow var ve oynuyosan ayrı bi pakette alıcaksın ... eger elinde orj wow yoksa bi kampanya cıkar (büyük ihtimalle) ve 2sini birlikte makul bir fiyata alırsın
  • Blizz o kampanyayı o kadar çabuk çıkarmaz.
    Bu arada paket ayrı, onuda belirtiyim
  • yani ilk 2 ay tabiki cıkmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: ces

Blizz o kampanyayı o kadar çabuk çıkarmaz.
    Bu arada paket ayrı, onuda belirtiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChRoNoSR

işe bak ya, ben yazdığımda stoktaydı

Gercekten emin misin sen yazdıgında stokta mı gorunuyodu . Sabah 10 gibi baktım ama stokta tukendi yazıyordu yine.
  • Arkadaşlar hemen wow almak istiyenler varsa, sendit.com un stocklarına girmesini bekleyemem diyorsanızwww.amazon.co.uk tan sipariş etmenizi öneririm fiyatı biraz daha pahallı 27.00 pound ama sendit sanırım daha 2-3 hafta beklersiniz.

Arkadaşlar sendit.com da şuan sıra var stocklara belirli bir sayıda geliyo sırada bulunan kişilerni adresine gönderilio yani sitede IN STOCK yazısını görüp bir saat sonra OUT OF STOCK yazısını görürseniz şaşırmayın çünkü oyun geliyor ve 1 saat liğine stoklarda görünüyor ve 1 saat içinde sırada bulunan kişilere gönderiliyor. (NOT: oyun sendit.com a Amerika dan gelio bu yüzden stoklara girmesi biraz zaman alabilir)

• quote:

Orjinalden alıntı: deserteagle

quote:

Orjinalden alıntı: ChRoNoSR

işe bak ya, ben yazdığımda stoktaydı

Gercekten emin misin sen yazdıgında stokta mı gorunuyodu . Sabah 10 gibi baktım ama stokta tukendi yazıyordu yine.

stokta görür görmez buraya ve dhw'de foruma yazdım, mutlaka arayan vardır girip alsın dedim, sonra tükenmiş nasıl olduysa, amaaaan neyse burning legion'da lvl60 bir shaman buldum onu alıyorum, sendit.com'un canı cehenneme
  • quote:

Orjinalden alıntı: vurbag

Arkadaşlar hemen wow almak istiyenler varsa, sendit.com un stocklarına girmesini bekleyemem diyorsanızwww.amazon.co.uk tan sipariş etmenizi öneririm fiyatı biraz daha pahallı 27.00 pound ama sendit sanırım daha 2-3 hafta beklersiniz.

Arkadaşlar sendit.com da şuan sıra var stocklara belirli bir sayıda geliyo sırada bulunan kişilerni adresine gönderilio yani sitede IN STOCK yazısını görüp bir saat sonra OUT OF STOCK yazısını görürseniz şaşırmayın çünkü oyun geliyor ve 1 saat liğine stoklarda görünüyor ve 1 saat içinde sırada bulunan kişilere gönderiliyor. (NOT: oyun sendit.com a Amerika dan gelio bu yüzden stoklara girmesi biraz zaman alabilir)

Amazon turkiyeye gondermiyor diye biliyordum ben?? Bu amazon un ingiltere şubesi gibi birşey mi? Wow eu versiyonu oluyor değil mi sonra america versiyonu gelmesin de?

• amazon delivery

Burada amazon.co.uk nin pc oyunlarını hangi ulkelere gonderdiği yazıyor aralarında türkiye yok.
  • valla ararken bir de cdler olmaksızın sadece hesap gönderen bir yer buldum, cdleri ben arkadaşımdan alır yüklerim dersen linki vereyim
  • Hesap değil Authentication Key gönderiyorlar, böylece account açabiliyorsun. Daha önce vermiştim birçok adresini ama istek varsa en büyük ve en kaliteli hizmet veren siteyi veriyim. Ancak sendit kadar hesaplı olmuyor ...
    GamersLoot
  • Çıldırmamak elde değil ya fıttıracam gittigidiyor dan aldık adamın arkadaşı elden satmış başka birine ondada kalmamış ya neydi bu anasını satım bea alt tarafı oyun yaw :) niye blizzard bu duruma tepkisiz kaliyor para kazanmak istemiyormu bu herifler delirmeye başladım oynamıyacam illa unutacam gidecek sinirlendim bi yerin dibine inmediğim kaldı yok yok yok yok. Yaw fiyatı önemli değil 400 milyon olsun alacam yokmu bi yer la havle vela
  • sendit e mail attım oyun stoklarınıza ne zaman gelir bana tam bir tarih verebilir misiniz diye.

Cevap blizzardın serverların doluluk oranından oturu urettiği kopya sayısını azalttıgını, martın ortası ve sonu arasında stoklarında olacağını belirtiyor.
  • Evet bende ayni maili attim banada ayni cevabi verdiler :) yaw yeni server kurmak zormu kursun bi duzune server ne cimri herifler :) Valla ben o kadar bekleyemem
  • Okadar para kazanıyorlar bir duzine değil bir bukadar daha kuracak imkanları vardır ama bir bildikleri de vardır kendilerine gore. Sonucta millet parayla oynuyor bu oyunu para gelecek yeri gozardı etmezler heralde.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.