Şimdi Ara

Sendit.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: deserteagle

Walla bu oyunun yarı fiyatına geliyor olması okadar onemli deil bence. Aylık ucreti koyuyor bana, o yuzden oynamıyorum. Aylık ucreti olmasa isterse 150 milyon olsun alır oynarım.

Tüm orjinal oyunların fiyatı beş aşşağı beş yukarı aynıdır ancak online oyunlar genelde aylık bir ücret talep ederler, bu ücret ile çalışanlarının aylık ücretlerini ödedikleri gibi server bakımları, yenilemeleri, geliştirmeleri ve çıkan sorunlarda kullanmak üzere bir fiyat biçerler. Bence aylık 20 ytl wow gibi bi oyun için çok uçuk bir fiyat değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

yaa çok merak ediyorum @ces, sen bu kadar account'u naapıosn o kadar account'um olsa şifrelerini unuturum bea

Şu an 3 tane var 2 si bende 1 i kardeşimde, diğerleri banlendi hatta bende olan bi accountta şuan blocklu açacaklarını sölediler ama halen bekliyorum, karakterlerimdeki bişeyleri ayarlıyorlarmış diye bi bahaneyle oyalıyolardı bende sıkıldım bi tane daha aldım wow, eğer açarlarsa (!) yeni aldığımı bi arkadaşıma hediye etcem, şifreleride hep aynı olduu için unutmuyorum

• Bu sendit sanırım kredi kartı kontrolünü şu şekilde yapıyor önce 1 pound çekiyor sorun yoksa geri kalanı asılıyor ve sonra başta çektiği 1 pound u geri ödüyor

SENDIT.COM/BLACKSTAR
    İşlem Tutarı : 1.00 GBP
    USD Karşılığı: 1.77 USD +2,35 YTL

SENDIT.COM/BLACKSTAR
    İşlem Tutarı : 20.59 GBP
    USD Karşılığı: 36.52 USD -48,49 YTL

SENDIT.COM/BLACKSTAR
    İşlem Tutarı : 1.00 GBP
    USD Karşılığı: 1.77 USD -2,35 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: ces

Tüm orjinal oyunların fiyatı beş aşşağı beş yukarı aynıdır ancak online oyunlar genelde aylık bir ücret talep ederler, bu ücret ile çalışanlarının aylık ücretlerini ödedikleri gibi server bakımları, yenilemeleri, geliştirmeleri ve çıkan sorunlarda kullanmak üzere bir fiyat biçerler. Bence aylık 20 ytl wow gibi bi oyun için çok uçuk bir fiyat değil...

Guild Wars hakkında bilgi edin derim.
  • Bu arada ces nerde kalıyorsun hangi sehirde hangi yurtta?
  • quote:

Guild Wars hakkında bilgi edin derim.

Guildwars hakkında yeterinden fazla bilgim var, ama kurduğum o cümle ile ne alakası var anlamadım, ben guild warsa bişi demedimki, bence cümleyi bikaç kez daha oku "GENELDE" lafını kullandım orda bilmem fark ettinmi

quote:

Orjinalden alıntı: yorukoglu

Bu arada ces nerde kalıyorsun hangi sehirde hangi yurtta?

İstanbul, Maramara Eğitim Köyü Yurtları ama hiç kimseye tavsiye etmiyorum, ne Maltepe Üniyi nede yurtlarını, yahu internet olmazmı bi yurtta, bi ünide yaaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: ces

Guildwars hakkında yeterinden fazla bilgim var, ama kurduğum o cümle ile ne alakası var anlamadım, ben guild warsa bişi demedimki, bence cümleyi bikaç kez daha oku "GENELDE" lafını kullandım orda bilmem fark ettinmi

Ben ilk mesajımda kendi fikrim dogrultusunda oyunun aylık ucretinin olmasının hosuma gitmediğini belirttim. Sen aylık ucreti savunma durumuna gecince ben de sana aylık ucret odemeyerek de online ve orjinal oyun oynanabileceğini anlatmak istedim. Sen guild wars a bişey diyemezsin de demedim, guild wars a laf ettirmem de demedim. Mesajına karsılık yazılan her mesajı sana karşı bir eleştiri gibi gormemeni umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserteagle -- 8 Şubat 2006 21:18:06 >
  • sendit kargolandı dedikten 6 gün sonra oyun elime ulaştı. Bu karda kıyamette bu kadar çabuk gelmesi şaşırttı beni
  • Evet sendit kargolandı dedikten sonra en gec 10 gun icerisinde oyun geliyor mutlaka ama kargolandı dedirtmek zor. Bu yaz cok ugrastım kredi kartımı onaylatana kadar.
  • Beyler bende guild wars alıcam ama ya postacı apartman a bırakır birisi alırsa bundan çok korkuyorum..
  • Valla ben de yazın Guild Wars almıstım sendit ten. Epeyce bekledim oyun stoklara gelsin diye. "Shipped" dedikten tam 6 gun sonra elimdeydi oyun. Ama postacıyı tanıyoruz genelde bu tur postaları kapıdan verir bize oyuzden sorun olmamıstı. Gerci henuz senditten herhangi bir siparişi alamamış sadece bir kişi duydum forumlarda. O da durumu sendit e mail ile ilettikten sonra bir tane daha gonderdiklerini soylemişti. Bir de postacının sana oyununu imza karsılıgı vermesi gerekiyor. Yoksa postacı kafasına gore istediğini getirip istediğini getirmeme hakkına sahip olsaydı kimse posta alamazdı heralde. Bu bakımdan endişelenmene gerek yok bence.

Bir not: "Guild Wars: Factions" adlı ek paket baharda piyasaya surulecek. Gw alırken acele etme bence. Once ek paketi alman halinde ilk oyunu almanın gerekip gerekmediğini bir arastır. Belki ilkini alman gerekmiyordur. Boş yere para vermemiş olursun. Şu an için benim bir bilgm yok o konuda. Olursa buraya yazarım.
  • deserteagle ben anlatamamışım ne demek istediğimi neyse konuyu kapatalım, kusura bakma ...
  • Benim niyetim de uzatmak degil zaten derken de uzatıyorum sanırım
    Forumu birilerine laf sokmak icin kullanip bununla egomu tatmin etmeye calısanlardan degilim beni yanlıs anlama. Kırıcı bir sozum varsa sen kusura bakma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

sendit kargolandı dedikten 6 gün sonra oyun elime ulaştı. Bu karda kıyamette bu kadar çabuk gelmesi şaşırttı beni

Allaaaah heyecanlandırdın beni Bugün benim 6. günüm. Ayın 3'ünde shipped yazdı. İnşallah benimki de bugün elime ulaşır

Belki paketlerimiz yola beraber çıkmıştır senin paketin benim pakete selam söylemiştir sana bişey dedi mi paketin? (Ahaha iyice delirdim ben yahu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 9 Şubat 2006 9:38:05 >

• beyler ben cok merak ettimde guild wars denildigi kadar gusel bi oyunmu ? ve biras guild warsla wowun karsılastırmasını yaparmısınız ? :)) meraq ettimde
  • Yeni bir konu açsan daha iyi olur ve daha hızlı cevap alırsın.Hem konuda dağılmamış olur.
  • tmm yaparım simdi acam hatta :P
  • Çok teşekkür ederim bu imza olayında eminmisin ben imza olmadıgını duymuştum Normal postalar ile geliyormuş.. Birde ben web card kullanıcam bu nedenle ekstrem yok? Ee nasıl fax cekicem :)= Bu konudada bilgi verirseniz cok sevinirim daha önce bu web card ile paypal a felan tanıtabilmiştim sorun olmamıştı.. Ekstre istememişlerdi sadece benden 2$ kesilmişti 4 gün sonra online bankacılıktan baktım açıklamadaki kodu siteye girdim ve onayladım bu sekilde birsey olmustu bu sitedemi öyle?

quote:

Valla ben de yazın Guild Wars almıstım sendit ten. Epeyce bekledim oyun stoklara gelsin diye. "Shipped" dedikten tam 6 gun sonra elimdeydi oyun. Ama postacıyı tanıyoruz genelde bu tur postaları kapıdan verir bize oyuzden sorun olmamıstı. Gerci henuz senditten herhangi bir siparişi alamamış sadece bir kişi duydum forumlarda. O da durumu sendit e mail ile ilettikten sonra bir tane daha gonderdiklerini soylemişti. Bir de postacının sana oyununu imza karsılıgı vermesi gerekiyor. Yoksa postacı kafasına gore istediğini getirip istediğini getirmeme hakkına sahip olsaydı kimse posta alamazdı heralde. Bu bakımdan endişelenmene gerek yok bence.

Bir not: "Guild Wars: Factions" adlı ek paket baharda piyasaya surulecek. Gw alırken acele etme bence. Once ek paketi alman halinde ilk oyunu almanın gerekip gerekmediğini bir arastır. Belki ilkini alman gerekmiyordur. Boş yere para vermemiş olursun. Şu an için benim bir bilgm yok o konuda. Olursa buraya yazarım.

• Beyler ben 16 yaşında olduğum için bonus kontör kart (yani banka kartı) kullanıyorum şu ana kadar sendit.com dan üç gün arayla üç tane wow sipariş ettim (sonuncusu bugün elime ulaştı). benden hiçbişey istemediler. ve ben adresi türkçe olarak verdim direk Türiye`ye gönderilip burdan adrese bakılıyodur diye ve hepside max. 8 günde elime ulaştı.
  • Bu bilgi çok iyi oldu ne zaman üye olmuştun??

quote:

Orjinalden alıntı: vurbag

Beyler ben 16 yaşında olduğum için bonus kontör kart (yani banka kartı) kullanıyorum şu ana kadar sendit.com dan üç gün arayla üç tane wow sipariş ettim (sonuncusu bugün elime ulaştı). benden hiçbişey istemediler. ve ben adresi türkçe olarak verdim direk Türiye`ye gönderilip burdan adrese bakılıyodur diye ve hepside max. 8 günde elime ulaştı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.