Şimdi Ara

Senaryo Bakımından MW3 mü Black Ops mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk olarak daha MW3'e başlamadım, senaryo bakımından beklentilerim çok yüksekti ve BSC video incelemesi biraz hayal kırıklığı oldu. Çizgisel ve sıradan denmiş oyunun ilerleyişine. Bence Black Ops, CoD serisinin gelmiş geçmiş en iyi senaryoya sahip oyunu. Spoiler vermemek için detaylara inmiyorum ama her yönden çok kaliteliydi. İki oyunu da oynayanlar, sizce MW3, senaryo bakımından Black Ops'u geçebilmiş mi ?

• Kesinlikle MW3. Zaten önceki MW oyunlarını da oynamış olman gerekiyor. Oynadın mı bilmiyorum. Fakat kesinlikle MW1-2 ve 3 ü ömrüm boyunca unutmıycam. Öyle karakterler yaratmışlarki..
  • MW1'in bir kısmını oynadım, MW2'yi bitirdim.
    Kesinlikle katılıyorum. Ghost ve Roach'un yakıldığı sahnede kimin gözleri dolmamıştır ki ?
    Peki MW serisi içinde bir sıralama yapsak MW3 kaçıncı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapper Koray

MW1'in bir kısmını oynadım, MW2'yi bitirdim.
    Kesinlikle katılıyorum. Ghost ve Roach'un yakıldığı sahnede kimin gözleri dolmamıştır ki ?

mw1>mw2=mw3
  • arkadaşlar diğer mw oyunlarını oynamadan mw3 oynayasak konuya hakim olabilir miyiz? bu oyunlar önceki oyunun devamı şeklinde mi yoksa hepsi farklı konusu olan ayrı oyunlar mı?
  • MW3 klişeler serisi,Black Ops en azından orjinal.
  • sorman bile kabahat.mw serisi for ever.
  • En iyi senaryo kesinlikle bops idi.Ama işte oyunun sorunlu oluşu nedeniyle maalesef oyun çok kötülendi.Yinede senaryo olarak çok çok iyiydi.bops a senaryo olarak en yakın mw1 derim ben.Çünkü bütün olayların temeli bu oyuna bağlı.Belkide o unutulmaz pripyat bölümleri nedeniyle böyle düşünüyorumdur.

@rodri
    Evet bağlantılı,direk mw3 oynarsan kopukluk olur.O değilde şuan senin yerinde olmak isterdim ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dişi Dökülen Nijeryalı -- 19 Kasım 2011; 17:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişi Dökülen Nijeryalı

En iyi senaryo kesinlikle bops idi.Ama işte oyunun sorunlu oluşu nedeniyle maalesef oyun çok kötülendi.Yinede senaryo olarak çok çok iyiydi.bops a senaryo olarak en yakın mw1 derim ben.Çünkü bütün olayların temeli bu oyuna bağlı.Belkide o unutulmaz pripyat bölümleri nedeniyle böyle düşünüyorumdur.

@rodri
    Evet bağlantılı,direk mw3 oynarsan kopukluk olur.O değilde şuan senin yerinde olmak isterdim ya.

Evet kesinlikle. Çoğu filmden çok daha iyi ve çok daha orijinal bir senaryosu vardı. Şahsen Black Ops 2'yi MW3'ten daha çok bekliyordum, ama MW3 de gayet tatmin etti.

• Black ops'un kurgusu daha iyi...
  • bendeki mw1 ve mw2 nin yarattığı etkiyi mw3 yaratamadı. mw3 biraz yavan kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Rapper Koray

MW1'in bir kısmını oynadım, MW2'yi bitirdim.

mw1>mw2=mw3

en doğru sıralama bu işte . %100 katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonS_oF_Liberty

bendeki mw1 ve mw2 nin yarattığı etkiyi mw3 yaratamadı. mw3 biraz yavan kaldı.

Hocam her şeyi geçtim, Price, Soap ve Yuri'li bölümler kesinlikle birer efsane. Artık görev başlarken Task Force'u görünce bir irkiliyorum, "aha bir efsane bölüm daha" diyerek oynuyorum
  • blackopsun sonunda o yarattığı şaşkınlık size senaryosunu güzel gösteren kanımca
    mw1 ve mw2 dururken senaryo heyacan aksiyon tartışmak saçma olur, mw3 arkasından gelir
  • Gerçekten Black Ops'un senaryosu mükemmeldi, hemde yaşanmış olaylar olduğu için daha iyi kurgulanmış bir senaryosu vardı.MW'de iyi ama kötü değil yani.
  • mw3 ün senaryosu Black Ops tan daha iyi çünkü bir geçmişin devamı niteliğinde.
    ayrıca serinin en etkilendiğim sahnesi cpt. Price ın köprüde öldüğünü düşünmem ve prisoner 627 nin kafama silahı dayamış olduğu anda hissettiğim mutluluk.
    bu senaryo çoğu filmde bile yok..
  • Black ops'u türkçe oynadım bitirdim ama senaryosundan bişey anlamadım sadece oynuyorum anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 26 Kasım 2011; 21:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

Gerçekten Black Ops'un senaryosu mükemmeldi, hemde yaşanmış olaylar olduğu için daha iyi kurgulanmış bir senaryosu vardı.MW'de iyi ama kötü değil yani.

Hayallerini yıkmış olmayayım ama Black Ops'taki olayların %75'i uydurma. :D Sadece geçtiği yerler,birliklerin adı falan tarihten alınma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Hawx

quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

Gerçekten Black Ops'un senaryosu mükemmeldi, hemde yaşanmış olaylar olduğu için daha iyi kurgulanmış bir senaryosu vardı.MW'de iyi ama kötü değil yani.

Hayallerini yıkmış olmayayım ama Black Ops'taki olayların %75'i uydurma. :D Sadece geçtiği yerler,birliklerin adı falan tarihten alınma.

Ben kendimi pek iyi ifade edememişim.Onun farkındayım.
  • black ops daha ıyı ama mw 1 unutulmaz..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.