Şimdi Ara

SELFY: Operatör İsmi Değiştirme ve Fazlası (Woops Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
34.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom, 7-25 yaş arası gençlere yönelik yeni bir site hazırlamış. Bkz:http://www.selfy.com.tr/

Siteyi istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Yalnız ilginç olan bir şey var, dünyada ilk defa bir operatör telefonunuzdaki operatör ismini özelleştirmeye imkan veriyor.

Önce SELFY yazıp 4545'e göndererek SELFY programına kayıt olmak gerekiyor. Kayıtlı tc kimlik numaranız 7-25 yaş arası değilse kayıt olmanıza izin verilmiyor, fakat başka birinin tc kimlik no'sunu göndererek programa kayıt olabiliyorsunuz.

Sonra DEGISTIR yazıp boşluk bırakıp istediğinizi yazıp 4545'e göndermeniz gerekiyor.

Daha önce sanırım Woops ismiyle tanıtılan tarifeler ve kampanyalar artık Selfy çatısı altında devam edecek.

Düzenleme: Denedim. Türkçe karakterleri ? olarak gösteriyor. Gelen uyarı mesajında böyle bir şey yoktu.

SELFY: Operatör İsmi Değiştirme ve Fazlası (Woops Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 22 Eylül 2016; 17:03:34 >

• Nasil degisdirdin bende tt muzik premium hediyesi aldim 3aylik sebeke adi nasil degisdirdin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni genc kampanyalarını bekliyoruz... Operatorum besiktas oldu :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Nasil degisdirdin bende tt muzik premium hediyesi aldim 3aylik sebeke adi nasil degisdirdin

Konuda yazıyor nasıl yapıldığı.
  • tivibu go kampanyasının detaylarında dk sms ve net olduğu yazıyor. onlar hediye mi tarife değişikliği mi oluyor anlayan aydınlatabilir mi ?
  • Sanırım zaten woops üyesi olanlar buraya otamatik kayıt olmuş oluyor yani enazından bende öyle dedi sms atınca

• korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Yok mesaj geldi ama olmadi sonradan birdaha mesaj gelmis cihaz desteklemiyormus gm5plus

• Operatör ismini degistirdikte sonra birşey olur falan eskisine nasıl döndürcez ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A L F O N S O -- 22 Eylül 2016; 19:43:21 >
  • sadece isim değişikliği başka bişey yok bir de böyle yabancı kelimeler bulmazlar mı
  • Operator adini turkcell yapinca adam gibi ceker mi acaba

• Operatör ismini değiştirdim. Tamam telefonu aç kapat yapın diye mesaj geldi. Hala aynı.
  • KDRORC kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda olmuyormus

• Müşteri hizmetlerini aradım adamlar bile bilmiyor nasıl eski haline gelecegini ismin değiştirdikten sonra iptal avatar yazıp 4545 e yollayınca varsayılan ayarına dönüyor sitede falan birşey yazmaması ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A L F O N S O -- 22 Eylül 2016; 20:14:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

tivibu go kampanyasının detaylarında dk sms ve net olduğu yazıyor. onlar hediye mi tarife değişikliği mi oluyor anlayan aydınlatabilir mi ?

internet dakika ve sms farklı bir paket
    Hediye olan sadece TIVIBU

• beyazejder B kullanıcısına yanıt
    ilk baktığımda sayfada yazıyordu sonradan baktığımda ise değişmişti. kalmamıştı öyle bir yazı
  • Bu isim degistirme guzel olmus. Umarim vodafone de yapar. Malum, iphone 5s ve onceki serilerde ekran saatiyle ic ice geciyor.

• Değiştir TÜRK TELEKOM YAZIP 4545 YOLLA sende

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Harfler büyük oluyor kocaman kocaman güzel degil iotal edince normale dönüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende TT Mobile yaptım

• iPhonelar için güzel ancak Android telefonlar için gereksiz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.