Şimdi Ara

selam arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. Ben sitenize yeni üye oldum ve hemen ilk sorumu sormak istiyorum :) yardımcı olursanız sevinirim. Ben şimdi E 30 kasa 3.25i almayı düşünüyorum. Aklıma takılan tek soru var o da parça sıkıntısı çeker miyim? Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

• hangi şehirde olduğunu bilmiyorum ama istanbulda yada ankarada olursan hiç problem yaşamaz parçaları hurdacıdan şahin parçası fiyatına alırsın. ama araba ses olarak mükemmeldir eşsizdir tavsiye ederim
  • bulduğun araba temiz olmassa başını çok ağrıtır.çok yaktığını söylemeye gerek yok zaten
  • yok istanbuldayım zaten + ciddiye ciddi sırf fantazi için alıcam :) sesin mükemmle olduğunu biliyorum hemde çok iyi...
  • doğru söylüyosun temizini araştırıyorum zaten ama sarhoşken ilan verenlere bakmıyorum biile :) adam 24.000 TL fiyat çekmiş... YAVAAAAŞŞŞŞ :)
  • benim arkadasda 320i 6 silindirli 1989 model bmw var valla muhteşem sesi var 325i alıcaksan bence çok çok temizini bul yoksa başın çok agrır zaten temiz olmayan orjinalligi bozulmuş bir e30 kasa hiç bir işe yaramaz.
  • benimde arkadaşımda 3.16i coupe var o bile insanı kendinden geçirmeye yetiyor... bence E 30 kasanın bütün motor seçenekleri iyi ama bana göre o arabanın hakkı 6 silindir... e tabi m3 ünü alamıcamıza göre :) en iyi seçenek 25... görüntüye bakıp ekşimeye kalkanların mendilleri elinde kalır... :) e bakıyoruz temizini bulursak iyi usta var tanıdımız... bakıcaz artık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.