Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Nisan 2024; 2:4:55 >

• İçinde " Milli " " Milliyetçi " geçen tüm siyasi hareketler,vaatlerinde umut verir ama seçildiğinde sapıtırlar. Bu ülke bunlarla defalarca sınandı ama bir türlü akıllanmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayı saptırmaya gerek yok. Olay zaten sapkın. Başkan aponun heykelini dikeceğiz, sırtımızı pkkya yaslıyoruz diyen başkanın şu an sırtını mapushane duvarlarına yaslıyor.

Fistanlı terörist bloklama konusu. Hayırlı olsun.

Oh 3 tane oldu bile akıyor bugün maşallah.

EDIT: Bana pm atmıştın sen bir de utanmadan. Özelde o kadar şey konuştuktan sonra pkkli değilim dedin inandım ama hdpli olduğunu bildiğim halde. Buna rağmen selo sevici olduğunu düşünmemiştim.
    Fark etmiyor, yazıklar olsun. Benim düşmanımsınız siz. Bu ülkede elinde şehit kanı olan herkes benim düşmanımdır. Herkes dahil buna. Oy falan yok kimseye bir de beni ikna etmeye çalıştın ince'ye oy vermeye. İkiyüzlüsünüz.

DEMİRTAŞ TERÖRİSTTİR.
    FİGEN Y. TERÖRİSTTİR.
    APO TERÖRİSTTİR.

BUNLAR KENDİ AĞIZLARIYLA SÖYLEYENLER. BİR DE GİZLİ OLANLAR VE BUNLARA DESTEK ÇIKANLAR VAR. BİR YUDUM SU YOK SİZE BU MEMLEKETTEN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-833FC2573 -- 18 Haziran 2018; 1:13:8 >

• Mantık güzel mantık, ben tunceliliyim hemen hdpye basmalıyım. Lütfen terörist demeyin hemen.

He he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 18 Haziran 2018; 0:58:23 >
  • selo başkanın niye hapiste olduğunu gösteren güzel bi konuşma olmuş

ne diğer muhalefet liderleri gibi atıp tutuyor nede rte gibi nefret saçıyor aylardır haksız yere hapiste yatan biri için
  • Guest-833FC2573 G kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-833FC2573

Olayı saptırmaya gerek yok. Olay zaten sapkın. Başkan aponun heykelini dikeceğiz, sırtımızı pkkya yaslıyoruz diyen başkanın şu an sırtını mapushane duvarlarına yaslıyor.

Fistanlı terörist bloklama konusu. Hayırlı olsun.

Oh 3 tane oldu bile akıyor bugün maşallah.

EDIT: Bana pm atmıştın sen bir de utanmadan. Özelde o kadar şey konuştuktan sonra pkkli değilim dedin inandım ama hdpli olduğunu bildiğim halde. Buna rağmen selo sevici olduğunu düşünmemiştim.
    Fark etmiyor, yazıklar olsun. Benim düşmanımsınız siz. Bu ülkede elinde şehit kanı olan herkes benim düşmanımdır. Herkes dahil buna. Oy falan yok kimseye bir de beni ikna etmeye çalıştın ince'ye oy vermeye. İkiyüzlüsünüz.

DEMİRTAŞ TERÖRİSTTİR.
    FİGEN Y. TERÖRİSTTİR.
    APO TERÖRİSTTİR.

BUNLAR KENDİ AĞIZLARIYLA SÖYLEYENLER. BİR DE GİZLİ OLANLAR VE BUNLARA DESTEK ÇIKANLAR VAR. BİR YUDUM SU YOK SİZE BU MEMLEKETTEN.
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Nisan 2024; 2:5:5 >

• Öne çıkaran ve oyunu bu adama basan arkadaşlar kendini belli etsin de direkt bloklayayım.

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Nisan 2024; 2:5:11 >
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Nisan 2024; 2:5:18 >
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Nisan 2024; 2:5:25 >
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 18 Haziran 2018; 2:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

selo başkanın niye hapiste olduğunu gösteren güzel bi konuşma olmuş

ne diğer muhalefet liderleri gibi atıp tutuyor nede rte gibi nefret saçıyor aylardır haksız yere hapiste yatan biri için
    4. Blok

Diğer 1 kişi de çıksın piyasaya uğraştırmayın beni.

Irak'a geri dönün.

• Akp'lilere birkaç sorum var!

TRT'yi HDP mi yönetiyor?
    YSK HDP nin bir organımıdır?
    Adalet bakanlığı aday olabilmesi için evrak verdiğine göre Adalet bakanı HDP li midir?

bir elinizle sırtlarını sıvazlarken diğer elinizle tokat atmaya çalışmanız içten içe sizide irite etmiyor mu? Ulan acaba demiyor musunuz?

eğer acaba diyorsanız kendinizi aldatılmış hissetmiyor musunuz? hayır sonra çıkıp aldanmışız demeyin! Sorularım bu kadar yazılı cevap vermenize gerek yok kendi kendinize cevap verin yeter...
  • Masum insanları katleden bir örgütü neden savunduğunu anlatmış mı?

• Keşke bu adamı hapishanede ziyaret edene de laf söyleseniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 18 Haziran 2018; 4:16:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu açıklarsan HDP nin PKK nın siyasi kolu olduğuna dair söylemimden vaz geçerim.

Ama cidden bana bunu açıklaman lazım geçiştirme ile filan işe yaramaz.

https://odatv.com/hdp-yine-canli-bombanin-cenazesinde-1606161200.html

https://tgb.gen.tr/turkiye/hdp-28-yurttasimizi-sehit-eden-ankara-katliamcisi-bombaci-teroristi-andi-18351

• 6 blok terörist destekçisini blokladım. Sıcak fırsatlara düşmeli bu konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen madem içten yazmışsın ben de içten yazayım. Benim insanların diniyle ırkıyla zerre işim olmaz. Can dostum dediğim insan Mardinli enerjisine hayran olduğum arkadaşlarımdan biri Alevi zerre umurumda değil nereli oldukları neye inandıkları. Benim tek derdim iyi insan olmaları ve elbette ülkelerini sevmeleri.

İnsanların kendi kültürlerini yaşamasında hiçbir engel olmamalı hatta bence herkes bu konuda duyarlı olmalı ki bu ülkenin esas zenginliği olan bu mozaik bozulmamalı. Ama bana bu adamla gelmeyin. Bu adam Erdoğan'ın Hdp versiyonu. Aralarında zerre fark yok. Oy için dün öcalanın heykelini dikeceğiz diye meydanlarda bağırıyordu. Başka bir hdp milletvekili bu topraklardan defolup gideceksiniz diye Türkiyeyi aklınca tehdit ediyordu yine başka bir milletvekili pkk sizi tükürüğüyle boğar diyordu yine eş başkanı çıkıp hdp ve pkk tabanı aynı tabanlar diyenler Hdp yöneticileriydi. Yani geçelim kardeşlik türküsünü. hdpnin tek derdi var pkknın çıkarları kardeşlik zerre umurunda olsa ilk önce pkk ile bağını keser atar.

Şimdi bu parti sanırsın dünyanın en özgürlükçü en modern partisi eşcinsel haklarına kimse bir şey demezken bu konuda konuşan tek parti. Tamam çok güzel de bu parti neden pkk'ya ağzını açmadı. neden pkk hendek kazar bomba döşerken partisinin belediyeleri araç temin etti. diyor ya ölümü göze aldım falan tabii canım ben de alırım ölümü göze devletin onu öldürmeyeceğini biliyor sıkıyorsa pkkya karşı dik dursun göreyim.

Benim gözümde Hdp'nin Akp'den zerre farkı yoktur ikisi de ülkenin değil kendi menfaatlerini düşünen partilerdir ve Akp nasıl iktidara gelirken libarelleri yanına çekip gücü eline geçirince politikaları değiştiyse Hdp'nin de onlardan farkı yok.

• Hitler eline silah mı almıştı?
  • Ne cabuk unuttunuz eli kanli pkk pyd orgutu icin firatin batisi laflarini.. Allah akil fikir versin adam resmen pkk li ya..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.