Şimdi Ara

Seksenler (2012) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de izleme sebebim o ama elestiri sebebim ayni zamanda...
    Cok az o gundemi ekrana getiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp propagandası yaptıktan sonra benim için bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlerken bayan bi diziydi. Bitti değil mi?
  • Güncel olarak izleyen var mı? Dizi nasıl gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

Güncel olarak izleyen var mı? Dizi nasıl gidiyor?

Ben güncel olarak izliyorum. karakol ekibi gitti. teyyare bir şarkıcı olma hayali olan birisi geldi. zengin kız fakir oğlandaki şükrü ve sarp geldi. karakol ekibini çok seviyordum üzüldüm gittiklerine. ama bekçi bekir duruyor. güzel bir dizi seviyorum, gayet iyi gidiyor. "sıcak mahalle" derecesinde 3-5 dizi vardır tarihte. bu dizide onlardan birisi oldu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: Kagan1ane

Güncel olarak izleyen var mı? Dizi nasıl gidiyor?

Ben güncel olarak izliyorum. karakol ekibi gitti. teyyare bir şarkıcı olma hayali olan birisi geldi. zengin kız fakir oğlandaki şükrü ve sarp geldi. karakol ekibini çok seviyordum üzüldüm gittiklerine. ama bekçi bekir duruyor. güzel bir dizi seviyorum, gayet iyi gidiyor. "sıcak mahalle" derecesinde 3-5 dizi vardır tarihte. bu dizide onlardan birisi oldu bence.

teşekkür ederim. birkaç sorum var, biliysunuz başlarda geleceği göstermişlerdi gelecekle ilgili bir şeyler var mı hiç dizide? bir de o eski tat var mı?

• Dizi artık bitecek arkadaşlar. Eldeki bölümler bittikten sonra dizi final yapacak. Güzel bir diziydi..
  • Bu kadar kötü bir komedi dizisi olamaz.Kötülük konusunda Türk Malı'yla yarışır bu dizi.Gerçekten kadroda iyi oyuncular var ama bırak senaryoyu kurguyu,oyuncular bile çok kötü oynuyor.Senaryo zaten kısır bildiğin saçmalıyorlar.Komedi desen yok.Bu diziyi anca +50 yaş emekliler izler.Gercekten 1 bölüm bile izlemeye tahammül edemiyorum.Yazık birde 2.5 saatini verenler var her hafta

• Bu haftaki bölümü çok güzeldi. Uzun zamandır tempoyu ilk kez yüksek tuttular.

• Final sonunda kurtulduk bu rezil diziden
    Keltoş yeni dizi yaparsa 2000 ler diye devam eder...
  • 228.bölüm finalmiş bittikten sonra doksanlar daha önce çekilip tutmadığı için büyük ihtimal 70'ler, 60,lar, 50'ler, 40'lar dan birini çekerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi başlamıştı ama propaganda işlerine girince izlenmeyecek bir hal aldı. Zaten süreyi doldurabilmek için boş diyaloglarla komiklik yapmaya çalışan ama komik olmayan sahneler var yaklaşık 100 bölümdür. Neden izlemeye devam ettiğim hakkında hiçbir fikrim yok, her hafta 2 saatimi veriyorum buna iyi ki bitiyor.

Edit: Dizinin başladığı günü hatırlıyorum, zaman çok çabuk geçmiş. Ülkenin ve hayatımın durumu daha iyiydi o zamanlar, geçmişe bir özlem yarattı final yapılması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 27 Mayıs 2017; 23:30:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel diziydi aslında geçen yıl bakardık ailecek ama sonraları bozdu aynen bittiğide iyi oldu

• Sanırım 90 numaralı bölümlere kadar izlemiştim, Ergunu Almanyadan döndürme mevzuları vardı. Bu kadar uzun dizide 80'li yılların can alıcı olaylarını bol bol işleyip 90'lara geliyoruz diye final yapmalılardı. Eleştirilerden anladığım kadarıyla bir çok oyuncu değişmiş, bir sürü saçmalık oluşmuş. Biz Türkler biz işi de başladığı gibi güzel bitiremiyoruz.
  • Suan TV'yi actim Final yazisini gorunce sok oldum vay be 5 sene olmus dile kolay iyisiyle kotusuyle bitiyor neyse diziyle ilgili dusuncemi sonra yazayijm.

Ya arkadas nasil bi yapiniz var hemen paketlenmis b.klari atiyorsunuz ya insaf insaf.

Edit:

Vay be dizi bitti 80'ler kavramanini bizi gosteren ve ogreten bu diziyi yapan oynayan emegi gecen herkese tesekkurler icimde bi uzuntu oldu be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 27 Mayıs 2017; 23:17:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmişte yıllar sonrasını gösterirlerken Çağatay başka biri ile evlenmiş gözüküyordu.Yani herkes eşin Funda olmadığını biliyordu da izliyordu .Fakat final saçma oldu
  • Dizi başladığı zamanı hatırlıyorum daha çocuk sayılırız arkadaşımla bir bilgisayarcıdan dvd film seçiyoduk. Elaman bize selam vermek için napıyonuz gençler demişti arkadaşımda aynı be ya diyerek cevap vermişti. Bana seksenleri izliyormusun diye sormuştu. Sene 2012 idi. Ara sıra bakıyorduk, bi ara ramazan özel bölümü yapmışlardı ramazan boyunca iftardan önce yeni bölüm veriliyordu. Babamla düzenli izlemiştik hergün. Hey gidi günler be

• Tv kanallarındaki tek seviyeli diziydi.

Belliki Gereksiz kimin seysi kimin cebinde olan dizilere alışanlar bu diziyi sevememişler.

Bitmesi kötü oldu.

Yalnız son sezon 87 de geçmesine rağmen efsane kar yağışının​olduğu bir bölüm yapamadılar.

• İlk başlarda iyi başladı, iyi de gitti fakat sonlara doğru propaganda yapmaya başladılar. Bitmesi yerinde oldu.
  • Son 2 sezon kendini çok tekrar etti. Yeni konu bulamadılar. Bitmesi isabet oldu.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.