Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.487
Cevap
59
Favori
169.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sonunda sekiro yu platinledim.Benim şimdiye kadar en çok uğraştıran oyunlardan biriydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Hocam versiyonlar farklı olduğu için birisi goty edition olduğundan pek çok kişi save dosyaları uymaz diyor acaba siz deneyim ettiniz mi tahmin mi yürütüyorsunuz?

• sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    hocam oyun aynı oyun benimkisi tahmini cevap ama sürüm farkı yok yani,birisi ps4 diğeri ps5 sürümü gibi birşey olsa belki çalışmaz derim ama çalışmaması tamamen bomba bir olay olur,siz yinede iyice araştırın küfür yemeyim ben sonra :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dante06 kullanıcısına yanıt

Hocam hangi rehberi kullandınız acaba bi de hangi önerileri verirsiniz

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt

Hocam YouTube ta emin çıtak videosu var ilk bitirmede izleyerek gidersen her şeyi gösteriyor zaten.Birde boss father bossu ve son boss dan önce kaydı buluta aktarirsan, kupaları açtıktan sonra bossa girmeden önceki bölümden başlayabiliyorsun.Onun dışında son boss baya zordu onu vur kaç yaparak geçtim.Parry olayı çok önemli,bol bol parry yap elini alıştır.

• Ulen gaza geldim xbox 250 civarina sekiroyu aldim. Dedim oynanir millet nasil oynuyor. Simdi oyunun basinda cocugu kacirdilar kalede buldum bana kilic verdi. Sonra iki boss geliyor onlari nasil oldurecegiz. Merdivenden inemedim.

Saka bi yana ilk fromsoftware deneyimim. Baya zorluyor birazda pisman oldum aldigima. Cogu oyunu easyde oynayan ben bu yastan sonra bide kansere meyil edecegim bu oyun yuzunden. Pek bisey okumadim oyunla ilgili ama ne beklemem gerektigini biliyorum. Savun kac stratejik bir sekilde saldir herif yorulunca kritik at gibi ozetleyebilirim. Ama yapamiyorum cekicli bi boss geldi mekanik kolu yeni taktirdiktan sonra. Kacamiyorum herif 2 donum alana hasar veriyor. Neyse alisacagim bir sekilde hirs yaptim.

Bide olunce xpler azaliyor ben de bossa gidiyorum herif beni olduruyor dirilip hemen bonfireye gidiyorum sonra bossa geri gelip bastan kesmeye basliyorum. belki ilerde usenirim buna ama bunun bir zarari var mi yoksa o hastalik her yere yayilacak cok ölüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 26 Kasım 2023; 13:8:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Deflect olayini cozmeniz lazim, baska turlu cok zorlanirsiniz.

• Ps4 için Türkçe altyazı yaması var mı?

• Merhabalar Sekiro ps4 versiyonunda hile gibi bisey varmi acaba

• Selamlar, hiratadaki pot nobledan almam gereken shura ending skill textini alamadım gittiğimde ölmüştü, platin kupa için bi tek o kaldı, acaba tekrar ng yapmadan onu almamın bir yolu varmıdır ?

İlk deneyimin sekiroysa, Allah yardımcın olsun derim.

• Pc'de son bossta kalmıştım. Gaza geldim Ps5 için aldım sıfırdan oynamaya çalışacağım. Yakın zamanda oynamam gerçi Demon's Souls sonrası bir Elden Ring yapmam lazım. Ama bu fiyattan da kaçmazdı yani. 235 lira mı ne şuan.

• Şu oyuna alıştıkça o kadar mükemmel o kadar güzel geliyor ki sadece adam kesmek için bile arada girilir üst mesajlar da bir mod paylaşmıştım baktım o da olmadı sinirlenip iki kez yükle sil yapıp deneyip silmiştim. Fakat bu sefer rehber okuyup oynayanların taktiklerini dinleyip en önemlisi deflect ve mikiri mekaniğini öğrenip bol bol pratik yaparak öğrenmeyi başardım yaklaşık 7.5 saat gibi bir sürede genichiro bossuna kadar geldim sadece savunma yaparak ve sabırla oynayarak.

Başka oyuna giresim gelmiyor öğrendikçe, geliştikçe zevk alma oranı yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 16 Şubat 2024; 9:27:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Platin sırası bunda

Genichiro epey zorladı. O kadar çok kez öldüm ki bir yerden sonra saymayı bıraktım.

3. fazı olması güzel bir sürpriz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 19 Şubat 2024; 21:21:10 >
  • dante06 kullanıcısına yanıt
    Hocam kan örneği toplayıp toplamama olayı oyunun sonlarına veya platine etki ediyor mu?

• MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Hatırladığım kadarıyla yoktu.Tam emin degilim ama

Hatanızı kendiniz belirtmişsiniz, bu oyunda kaçmak yok, dodge yok, yani var ama işe yaramaz, deflect yapıp, kaçmadan kora kor çarpışmak zorundasınız.

3. fazda ben ufak çaplı kalp krizi geçirip fena sövmüştüm  

Platin kasması en zevkli oyunlardan biridir son kupan grind isteyecek sadece onda da bir nokta var orada kasıyorsun.

Save yedeklemeyi de unutma.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bir yerde sıkılıp bırakmıştım. O zamanlar platin merakı yok tabi bir şans vereyim dedim. İyi ki tekrar başlamışım çok iyi oyun be.

Guardian Ape de tamam. İyi ki rehber izleyerek ilerliyorum yoksa çiçeği alıp bazı bölgelerin erişime kapanmasına neden olacaktım

Evet oyun efsane, bazi adimlari atlarsan sıkıntı yasarsin platinde, rehber kesinlikle şart.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.