Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
61
Favori
168.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabırlı olursan gelmiş geçmiş en müthiş oyunlardan biridir, bossları soulslardan daha zor ama bossa gidiş kolay bonfire çok.

• Bu oyundaki unseen aid olayı nedir tam olarak arkadaşlar. Daha mı zorlaşıyor sürekli ölürsek?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Hiç souls oynamadım ama bu oyuna acayip yükseliyorum. İndirimde alsam becerebilir miyim diye korkuyorum. Oyun elimizden tutmuyor gördüğüm kadarıyla nereye gidecem hangi itemi hangi bossta kullanacam bakalım altından kalkabilecek miyim :)
    Ben de daha önce hic Souls oyunu oynamamistim, ayni sekilde bu oyunu oynamayi cok istiyordum ama zorlugundan cekiniyordum. Dayanamadim oyunu aldim ve 5-6 günde bitirdim. Isteyerek oynarsan, birakmazsan ve dövüs mekanigini kavrarsan oyunu zevk alarak bitirirsin. Oynadigim en iyi oyunlarda ilk 3 e girer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyun şu anda 234 lira alsam değer mi ? Horizon ön siparişi de yaptım bu ay indirimde 8 ocakta bitiyormus kartım da 10 unda dönüyor kararsız kaldım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    ??????

Hiç düşünme al hocam. Vuruş hissiyatının doruklarda olduğu bir oyun bu 🤩

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Her baba yiğidin harcı değil ama gerçekte adam gibi oyundur zoru seviyorsanız tam size göre ama hikaye oyuncusuysanız bulaşmayın.. Bu fiyata ilk defa indi uzun süreler indirim kovaladı insanlar düşse de alsak diye. Şu an oynuyorum iliklerime işlemiş durumda şakiro :)

• Aldım dayanamadım şimdi bildirim düştü oynanmaya hazır diye . Bloodbornu kaç defa bitirdiğini hatırlamayan biri olarak meraklıyım hocam başlayacağım bakalım .

Keyfli oyunlar.. Emin Çıtak'ın tam çözüm video serisi var zorlanırsınız destek lazım olursa bakın tavsiye ederim..

Ultima456 adlı youtube kanalından da çözümüne bakabilirsiniz takıldığınız yerlerde

Keyifli oynamalar hocam. Bloodborne bitirdiğinize göre bunu da sever ve plantinlersiniz. 😊

• Teşekkürler bilgiler görüşler ve yardım önerileriniz için arkadaşlar :) .

Sekiro bana göre en zor bir kaç oyundan biri, ama aksiyonu için her oyuncu bu oyunu denemeli yakın zamanda bitirdim bende. en önemlisi zorluğundan dolayı ben bu oyunu bırakıyorum dedikten 5 dakika sonra oyuna tekrar dönüyorsunuz o derece bağlıyor kendine. En azından bana böyle oldu oynarken) Souls oyunlarına hiç bulaşmak istemiyordum ama oynadıktan sonra iyi ki bu türe girmişim dedim şuan da elder ring için sabirsizlaniyorum. Şu indirim döneminde hangi oyunu almalıyım deseniz sekiro bana göre ilk sıralarda, çok sağlam oyun indirime de sık sık girmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt
    Başladım bakalım hocam öldürme hissi felan güzel ama joystick hiç titremiyor şaşırdım.

• Unchartedx kullanıcısına yanıt
    Bugün 40 defa öldüm herhalde . Şu atlı boss da işi garibi elim savunma tuşunda ama darbe alıyorum bazen elimi geri çekip basınca savunmaya geçiyor dikkat ettim . Savunmadayim zannediyorum bekliyorum pat darbe almış ölmüşüm tuş mu bozuk diye iki koluda denedim ama aynı oldu darbe yaptıktan sonra savunma tuşuna hemen basınca savunmaya geçmiyor mu anlayamadım valla .

Hocam o boss aslinda sıkıntılı değil sadece parry yerine etrafında dönmeyi deneyin. Olmadı tam çözüm videosu ile orayı geçmeyi deneyin. Maalesef sekiro böyle, oyuna alışmak hareketleri ezberlemek ve iyi oynamak zorunda bırakıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Souls oyunları acı biber gibidir yanarsın ama dayanamazsın yemeye devam edersin zevkle  

Atlı bossda 40 defa öldüysen genichiro, baba owl ve farklı sondaki işsiz Ashina'da Allah sabır versin diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Ocak 2022; 11:4:40 >
  • Sekiro'da beni en çok cezbeden şey finisherlardı kırmızı nokta çıktıtan sonra giren o animasyonlar sonra çıkan yazı böyle bir tatmin duygusu hiçbir oyunda yoktu maalesef souls oyunlarında böyle şeyler yok keşke olsaydı özellikle elden ring'de.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    baba owl'un Allah belasını versin 2.30 saat uğrastım anca kestim 😁 şimdide demonmudur nedir onunla uğrasıyorum 2 boss kaldı oyunun bitmesine,teknopad tam çözümünden ilerliyorum yabancı dil olmadığı için kendi çabanla bitirmek gerçekten zor bu oyunu

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.