Şimdi Ara

Şeker hastaları (Diyabet) girsin, her derde deva.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende ileri derecede şeker hastalığı var. İğne vuruyordum. Fakat artık gerek kalmıyor.

Çemen Otu Tozu.
    Isırgan otu tozu.
    Tarçın.
    Çörek otu tozu.
    Mahlep Tozu.
    Keki Tozu.

Bunları organik olacak türden bir yerden temin edin. Hepsini bir torbada karıştırın. Yeşil çay'ınızın içine bir tatlı kaşı olacak şekilde koyun ve için. Hemen şekeri düşürüyor, idrara çıkarıyor hemen. Her derde deva :D

• kardeş bak anneme hazırlayacağım ama bişey olursa seni öldürürüm tamam mı
  • Ben kefilim.
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    HOCAM SONUC NE OLDU ANNENINIZIN MERAK ETTIM DE BEN DE ETKILI OLDU MU BU KARISIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: rawski

HOCAM SONUC NE OLDU ANNENINIZIN MERAK ETTIM DE BEN DE ETKILI OLDU MU BU KARISIM

unutmuşum kardeş .hatırlattığın iyi oldu bu aralar denerim yine unutmazsam yazarım
    hocam pekı bır gelısme var mı tıp 2 dıyabet veya dıyabet hakkında ben bıraz bıldıklarımı soyleyım hocam
    ankara dıskapıda devlet hastanesınde pankreas adıpozıs naklı dıye bır amelıyatı var o basladı
    ve google fırması goz lensı ıle goz yasından sekerı olcen bır alet gelıstırmıs sızın de boyle duydugunuz haberler varsa paylasırmısınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rawski

hocam pekı bır gelısme var mı tıp 2 dıyabet veya dıyabet hakkında ben bıraz bıldıklarımı soyleyım hocam
    ankara dıskapıda devlet hastanesınde pankreas adıpozıs naklı dıye bır amelıyatı var o basladı
    ve google fırması goz lensı ıle goz yasından sekerı olcen bır alet gelıstırmıs sızın de boyle duydugunuz haberler varsa paylasırmısınız :D

maalesef evimize birden girdiği için o tip gelişmelerden hiç haberim yok şu an için.
    tam hocam sonuclarını kullandıktan sonra bana haber edersınız dıgıl mı bunu tesırı varsa muhakak daha cok kısı yararlanmalı.
  • rawski kullanıcısına yanıt
    elbette denediğim takdirde buradan paylaşırım durumu.
  • rawski kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bir şekilde kurtulmak istiyorsunuz veya bir yakınınız için böyle düşünüyorsunuz.

Ben 12 senedir şeker hastasıyım toplumumuzda çok yaygın şunu ye bunu iç şeker düşer ilk başlarda denedim bir kaç şey ve zamanla anladım ki söylenenlerin hepsi yalan yanlış kulaktan dolma şeyler. Kontrole gittiğimde doktora ifade ettim şu ot iyiymiş diye öyle adam bana oğlum iyi olsa niye biz söylemeyelim size diye sitemde bulunmuştu ki oldukça haklı. Bu sebeple şu otu kaynat iç bunu karıştır ye gibi şeylere asla inanmamak gerek. Elbette bazı hastalar üzerinde işe yarayabilir fakat bunu genelleştiremeyiz.

Bende insülin kullanıyorum günde 4 kez ve tıbbın bulabildiği en iyi çözüm yöntemlerinden biri bu. Sürekli yeni şeyler bulunuyor örneğin ABD'de bir üniversite de bir insülin yapıyor hastayı 3 ay boyunca o götürüyor (hurriyette okudum geliştirme aşamasındalar). Ayrıca şeker ölçmek için kan kullanılmadan ölçüm yapan cihazlar varmış yine ABD'de fakat aşırı pahalı olduğundan yaygınlaşmıyormuş. Yani bizim çaremiz bunlar bekleyeceğiz tıbbi gelişmeleri takip edeceğiz.

Size ve diğer tüm şeker hastalarına geçmiş olsun ve lütfen dediğimi unutmayın insanlara umut satarak kâr elde etmek isteyen kişilere kanmayın doktorunuzun talimatlarını takip edin.

Not: Amacım konuyu iyi niyetiyle arkadaşı kırmak değil kendisinde işe yaramış olabilir bu karışım fakat bu çok istisnai bir durum ve asla kesin bir çözüm değil.

• Bu hastalığın bir yaşı varmi sizlerin yasi kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Bu hastalığın bir yaşı varmi sizlerin yasi kaç?

Malesef yaşı yok her yaşta olabilir bu hastalık. Komşumuzun küçük kızında çıkmıştı şeker hastalığı daha küçücük çocuktu doğum günlerinde pastayı saklardık çocuktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.