Şimdi Ara

Seinfeld (1990-1998) | Gelmiş Geçmiş En İyi Sitcom (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
8
Favori
11.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi bölüm bölüm takip eden birisi değildim sadece tv de TNT'de verildiği zamanlar denk gelirse izliyordum. Gayet komik ve eğlenceli dizi bana göre. Özellikle Cosmo Kramer karakteri olağanüstü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipe bak ya, yok böyle birşey arkadaş.

Seinfeld (1990-1998) | Gelmiş Geçmiş En İyi Sitcom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gD -- 13 Şubat 2014; 23:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

How I met Your Mother'dan komik mi?

Mother`dan tabiki guzel.Konu basligini sonuna kadar hakeden bi dizi...
  • bu diziyi cogu kisi anlamiyo, goruntu fln eski geldigi icin izlemeyerek cok sey kaciriyolar. 4. kere basladim su anda izliyorum yine.
  • 1 ay önce başladım, hep aklımdaydı ve sonunda fırsat bulabildim. İyi ki de bulabildim, 7. sezona geldim. İzlediğim en iyi 3 komedi arasına yazdım Seinfeld'i. Şimdilik tek sorunum bitince ne yapacağım ben? sorusu. 'Ménage a Trois'
  • ya arkadaşlar tüm bölümleri nerden indirebilirim??
  • Seinfeld efsane ya bir video paylaşayım.
  • Resmen Dh de bu kadar kötülenmesine beğenilmemesine çok şaşırdım
    Çok büyük bir Friends fanı olduğumdan ve her konuşmada abi birde sen Seinfeld izle denmesinden bıktığım için başladım ilk 2-3 bölümü normalda bir komedi dizisi standartında geçti ama 3-4 gündür sıkıldıkça izliyorum 4. sezona geldim dizinin normal komedi dizilerinin üstünde bir standartı var ve hiç düşmedi şuana kadar. İnsanların abartmalarına hak veriyorum cidden, birde 4. sezonla daha da çok açılıyor dizi diyorlar bakalım. Ayrıca en sevdiğim Jerry nin suratındaki umarsamaz sırıtış çoğu kişinin aksine George a dayanamıyorum ben ya çok ezik

Bu arada ufaktan up
  • niye kötü yorumlar gelmiş anlamadım. ilk sezondaki 5 bölümü izledim ve gayet güzeldi.bir çırpıda bitti
  • It's Always Sunny in Philadelphia'dan sonra izlediğim en iyi komedi dizisi. Friends'den falan daha çok sevdiğimi kesin bir dille belirtebilirim.
  • Diziye başladım 3.bölümdeyim de sarmadı yav. George'a gülüyorum biraz o kadar stand-up'lar aşırı zorlama geliyor.
  • 2.sezon 5.bölüme kadar geldim hâlâ sabırlıyım aşırı baydı ama bu dizinin neden bu kadar sevildiğini öğrenmek istiyorum. Çok gömmüş gibi oldum ama izlediğim 10 bölümde birkaç yer dışında çok gülemedim. Umarım biraz daha ilgi çekici hale gelir dizi

• LeVizit kullanıcısına yanıt
    4 sezon izledim ama toplasan 2-3 defa gulumsedim. bıraktım halıyle diziyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kramer dışındaki herkes itici geldi bana. Friendsteki sıcaklık, Joey nin o komik halleri Ross un o mimikleri felan. Seinfield tamamen bir Amerika abartması bence. Stand upta felan güzel tespitler var ama komik değil ya. Sevemedim ben karakterlere ısınamadım bu saatten sonra da sevemem zaten. Coupling i deneyeyim bir de friendsi bugün bitirdim boşluğu dolmuyor dizinin

Scrubs izle hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coupling fena değil gibi. Çok fazla bölümü yok bitireyim ona da bir bakarım. Couplingde İngiliz aksanı acayip rahatsız ediyor bu arada. amerikaya alıştık diye mi bilmiyorum ama

Friends bittikten sonra ben de bakmıştım ama oyuncular falan pek sarmamıştı. 2-3 bölüm izleyip bırakmıştım.

• İlk sezonu bitirmek üzereyim ama yok bu da sarmadı en iyisi bir süre filmlere döneyim scrubs A da bakıp

Hocam siz raad olun. Bi Scrubs'a başlayın zaten bırakamayacaksınız.

• Hem Friends'i hemde seinfeldi izlemiş biri olarak
    Friends>Seinfeld×5

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.