Şimdi Ara

Seiko - Citizen - Orient Bay ve Bayan Kol Saatleri (Güncel 23.10.2016) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
107
Favori
130.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://seiko.hizlisaat.com/sndc93p hocam elınızde seıkonun bu tıtanyum saatı mevcutmu..varsa fıyat alabılırmıyım..
     Seiko - Citizen - Orient Bay ve Bayan Kol Saatleri (Güncel 23.10.2016)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Merhaba,

Rolex submariner tarzina en yakin modelin kodunu ve fiyati ogrenebilirmiyim.

Özel mesaj gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Merhaba,

Özel mesaj gönderdim

Aynı özel mesajı bende alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan3436

merhaba. longines grande vitesse L3.636.4.50.0 modelini getirebilyormusnuz.

Serkan Bey, bu model kişisel alışverişlerde geçerli olan gümrük sınırını (1500 dolar) aştığı için ne yazık ki getirtemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

quote:

quote:

Merhaba,

Özel mesaj gönderdim

Aynı özel mesajı bende alabilir miyim

Aynı mesajı size de gönderdim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Reap3r

SKZ251 stoğa girdi mi acaba?

An itibariyle sadece bir adet mevcut. Üretim kesin olarak durdurulmuş durumda. Dilerseniz sipariş geçebilirim.
  • quote:

@cs_54 nickli üyemize bir adet Seiko Solar Chronograph SSC079P1 model saat sanalpazar üzerinden satılmıştır. Ödeme onayı verilmiş olup sipariş an itibariyle geçilmiştir.

Ürünü kargoya verdim. Takip kodunu özel mesaj olarak gönderdim. Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 27 Mayıs 2013; 16:00:14 >

• quote:

@IV.Murad_Basto nickli üyemize bir adet Seiko Diver's SKX009K2 model saat sanalpazar üzerinden satılmıştır. Sipariş az önce geçilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 27 Mayıs 2013; 16:01:11 >

• quote:

@SmT # nickli üyemize bir adet Citizen NightHawk Eco Drive saat satılmıştır. Sipariş az önce geçilmiştir.

• quote:

@rasta82 nickli üyemize bir adet Seiko Diver's SKX009K2 model saat satılmıştır. Sipariş an itibariyle geçilmiştir

Ürünü kargoya verdim. Takip kodunu özel mesaj olarak gönderdim.

Bugün kargoya verdiğim tüm ürünlerin yarın teslim edileceğini düşünüyorum. Tüm yeni saatler sahiplerine uğurlu gelsin, hep güzel zamanlarınızı göstersin

• quote:

Orijinalden alıntı: freedreams17

http://seiko.hizlisaat.com/sndc93p hocam elınızde seıkonun bu tıtanyum saatı mevcutmu..varsa fıyat alabılırmıyım..

Özel mesaj ile cevapladım

• quote:

quote:

@rasta82 nickli üyemize bir adet Seiko Diver's SKX009K2 model saat satılmıştır. Sipariş an itibariyle geçilmiştir

Ürünü kargoya verdim. Takip kodunu özel mesaj olarak gönderdim.

Bugün kargoya verdiğim tüm ürünlerin yarın teslim edileceğini düşünüyorum. Tüm yeni saatler sahiplerine uğurlu gelsin, hep güzel zamanlarınızı göstersin

saat bugün elime ulaştı. uzun zamandır aradığım ancak bulamadığım bir modele sonunda sahip oldum. bir gün inşallah rolex submariner almak nasib olur. o zamana kadar bu saati çıkarmam

Cihan Bey siparişin başından kargo elime ulaşıncaya kadar olan sürecte son derece yardımcı oldu ve yakınen ilgilendi. tüm saat almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

• Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, güle güle kullanın
  • quote:

quote:

@SmT # nickli üyemize bir adet Citizen NightHawk Eco Drive saat satılmıştır. Sipariş az önce geçilmiştir.

Cihan arkadaşımıza verdiğim sipariş bugün bana ulaştı,elime geçene kadar bilgilendirdi beni her konuda..Beklediğim gibi sorunsuz bir şekilde bitirdik alışverişi,teşekkürler. Ürün gamına Oris,Tag Heuer gibi üst markalar girerse tekrar kapısını çalacağım.

• quote:

quote:

@cs_54 nickli üyemize bir adet Seiko Solar Chronograph SSC079P1 model saat sanalpazar üzerinden satılmıştır. Ödeme onayı verilmiş olup sipariş an itibariyle geçilmiştir.

Saati bugün teslim aldım. Saat beklediğim gibi güzel. Cihan arkadaşımızda ilgili ve güvenilir bir satıcı. Sorunsuz bir alışverişti teşekkürler.

• quote:

quote:

@IV.Murad_Basto nickli üyemize bir adet Seiko Diver's SKX009K2 model saat sanalpazar üzerinden satılmıştır. Sipariş az önce geçilmiştir.

Değerli Cihan, saat elime ulaştı. Her hangi bir sorunu yok. Ayrıca metal kutusu ve kitapçığı için de teşekkür ederim.
    Prensipli duruşun ve açık iletişimin bu süreçte beni memnun etti.

Başka alışverişlerde görüşeceğimize şüphen olmasın.

• quote:

quote:

Bu saatin fiyati nedir cihan bey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özel mesajla güncel fiyat bilgisini gönderdim hocam
  • Değerli yorumlarınız için çok çook teşekkür ediyorum. Hep güzel zamanlarınızı göstersin yeni saatleriniz
  • Casio EFR-506-5A model saat forumdan burak806 nickli üyemize sanalpazar üzerinden satılmıştır. Yarın kargoya verilecektir.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.