Şimdi Ara

Şehirler ve Tıp Fakülteleri İçin Bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sıralamam 11954 okuyan bilen yaşayan falan varsa;

1:bolu tıp (11000)
    2;aydın tıp (11000)
    3; inönü(malatya) tıp(11200)
    4;süleyman demirel(ısparta) tıp(11700)
    5;balıkesir tıp(11900)
    6;gaziantep tıp(12000)
    7;muğla tıp(12100)
    8;afyon tıp(12700)
    9;kütahya tıp(12900)
    10;hatay tayfur ata sökmen tıp(14400)

bunlar için bilgi istiyorum, sıralaması bu civar olan arkadaşlar için de yardımcı olacaktır.

• veya araştırmak yorumları okumak için linkler falan da olabilir :D
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tıbbıyeli

Gaziantep yakın geliyor sanırım sana. Eğer istersenhttp://2016lys.com/inde...nda-degerlendirmelerim/ adresinden fakültemiz, üniversitemiz ve şehir hakkında görüş edinebilirsiniz. Sayfaya yorum bırakırsanız alttaki yorum bölümünden, başka arkadaşlar da yardım edecektir. Şu an site ile uğraştığımız için DH'ye çok bakamıyoruz. Eğer isterseniz öğrenci gözünden inceleme yazımı okuyabilirsiniz.
    Teşekkür Ederim.
    Hayırlı Ramazanlar.

evet yakın geçen seneki sıralamaya göre, okudum hocam teşekkürler güzel yazı olmuş ellerinize sağlık :D

• up tek konuda hepsi hakkında bilgi olsun
  • quote:

Kontenjanda azalmaya gitti çoğu tıp fakültesi bence tercihleri biraz daha genişletmelisin. Veya Hatay'ı iyice araştırman lazım.

yok hocam detaylı araştırma yaptım sanıldığı kadar yok, 20 maks 30 kişi azalma var 12kya kadar, üstlerde azalma var ama yeni açılan özeller falan var onları da katınca biraz daha normalleşiyor :D

edit : bunların altına ankaradaki konyadaki dişleri falan yazdım zaten 20kya kadar falan indim sıkıntı yok o konuda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .kingstone. -- 11 Temmuz 2015; 13:36:58 >
  • quote:

Kontenjanda azalmaya gitti çoğu tıp fakültesi bence tercihleri biraz daha genişletmelisin. Veya Hatay'ı iyice araştırman lazım.

Hocam 1000-1500 değişim olması mümkün mü ki?

• nemunasebetcanim N kullanıcısına yanıt
    O kadar oynama olmaz ama bazı üniversitelerde 100 200 belki bazılarında mesela gaziantep 1000 felan olabilir değişim

• quote:

Orijinalden alıntı: zabonyzabon

O kadar oynama olmaz ama bazı üniversitelerde 100 200 belki bazılarında mesela gaziantep 1000 felan olabilir değişim

45 kişi azalmış ama o kadar değişeceğini düşünmüyorum şahsen
  • up, bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .kingstone.

quote:

Orijinalden alıntı: zabonyzabon

45 kişi azalmış ama o kadar değişeceğini düşünmüyorum şahsen

Azalma sadece Gaziantep'te değil, Türkiye geneli. Dikkat et ona göre hazırla tercihleri mağdur olma.

dediğim gibi en baştan başlayarak iki sene kontenjan farklarını hesapladım, yeni açılan özel ünileri falan da kattım türkiye geneli 20 maksimum 30 kişi azalmış durumda

• Kontenjan artması var 153 kişi 15 kda 12 kda -30 filan oynama olacaksa bu talepten dolayı olacak kontenjandan dolayı değil.kılavuza bakarsanız artma mı azalma mı olduğunu anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan[TR]

Kontenjan artması var 153 kişi 15 kda 12 kda -30 filan oynama olacaksa bu talepten dolayı olacak kontenjandan dolayı değil.kılavuza bakarsanız artma mı azalma mı olduğunu anlarsınız

yok artık hocam 153 kişi kontenjan artması olduğunu düşünmüyorum tek tek hesapladım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: .kingstone.

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan[TR]

Kontenjan artması var 153 kişi 15 kda 12 kda -30 filan oynama olacaksa bu talepten dolayı olacak kontenjandan dolayı değil.kılavuza bakarsanız artma mı azalma mı olduğunu anlarsınız

yok artık hocam 153 kişi kontenjan artması olduğunu düşünmüyorum tek tek hesapladım :D

Ben de tek tek hesapladım dediğim devlette 10 eksik 10 fazla 2-3 kez saydım geçen senenin kılavuzu ile bu senenin kılavuzu ile yaptım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontenjanlarda 300 küsürlü bir artış var.

• ben eksik hesaplamıştım, dediğiniz şayet doğruysa benim işime gelir, o halde sizce 12300 olan yer bana gelir mi ? sıralamam 11954

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .kingstone. -- 11 Temmuz 2015; 19:11:04 >
  • Atakan[TR] A kullanıcısına yanıt
    Özel üni açıldığından olabilir mi ?

• ama inşallah yeni açılanların ücretlilerini ilk 15kya almamışsınızdır :D ?
  • Sdü için bi konuda görüşlerimi yazmıştım bakarsan;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107577743&p=2&f=615 ayrıca sormak istediğin olursa sorabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tevfik0

Sdü için bi konuda görüşlerimi yazmıştım bakarsan;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107577743&p=2&f=615 ayrıca sormak istediğin olursa sorabilirsin

teşekkürler hocam ellerinize sağlık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.