Şimdi Ara

Şehir İçi Minibüsler(M2000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendemi bir problem var bilmiyorum ama bu arabaların gidişine bayılıyorum.Yada 1 sene boyunca bunlarla gidip gelmem olabilir.Ama Bu normal taksiden çok farklı gibime geliyor.Araba güçlü gerçekten.Birde minibüsçüler aralardan kaçıyorlar bunlarla kapıyı açıp kapıyoarlar çok hoşuma gidiyor.Hatta ehliyet alıp üniversitede biraz para kazanırım diye maaşlı olarak çalışmayı bile düşünüyorum.Bu hastalıkmı yada sizdede varmı?Travegolarıda severim taksiler ilgimi çekmiyor ne kadar lüks olursa olsun..

• Evet farklı. İstanbul trafiğini mahveden en büyük özelliğe sahipler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pamk

Evet farklı. İstanbul trafiğini mahveden en büyük özelliğe sahipler.
    quote:

Orjinalden alıntı: GunayMan

Evet haklısın gerçekten
  • quote:

tutulan demirleri pislik içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: georgemcfly

Evet dostum sende haklısın Koltuklarda aynı şekilde

• quote:

quote:

sonuna kadar katiliyorum.E5 den kaldirildiklari halde onlarin gelismis hali olan halk otobusleri onlari aratmiyor.devamindada kirac yenibosna arasi calisan mavi arabalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightmyfire

quote:

sonuna kadar katiliyorum.E5 den kaldirildiklari halde onlarin gelismis hali olan halk otobusleri onlari aratmiyor.devamindada kirac yenibosna arasi calisan mavi arabalar.

Alıntıları Göster
    Aslında o arabalar hep kalabalık ve sırt sırta bindiğimizde çekilmez oluyor.Hep küfür ederim o durumlarda.En iyisi aslında minibüslerin kökünü kazıyıp daha pratik araçlara binmek.Mesela bisiklet gibi.Bisiklet yolu olsa Türkiyede eminim trafik dahada rahatlar.Yada bana öyle geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Küp³

Aslında o arabalar hep kalabalık ve sırt sırta bindiğimizde çekilmez oluyor.Hep küfür ederim o durumlarda.En iyisi aslında minibüslerin kökünü kazıyıp daha pratik araçlara binmek.Mesela bisiklet gibi.Bisiklet yolu olsa Türkiyede eminim trafik dahada rahatlar.Yada bana öyle geliyor.

Alıntıları Göster
    gorunce aklıma geldi bak
    %40 zam mi olurmus ya

• quote:

Orijinalden alıntı: arfeiniel

gorunce aklıma geldi bak
    %40 zam mi olurmus ya

Alıntıları Göster
    bu arabaların bi eski modeleeri var hep kafamı çarpıyom tavana.. yav hiç düşünmemişler uzun biri girmicek mi şu minibüse diye...( boyum da 1.80 en fazla hesab edin ....ayrıca bende de otobüs hastalığı var dostum...bunlar seri ama o halk otobüsleri daha güçlkü bunlardan..bastımmı basıyolar..

bir de sport ya da bi tane daha vardı premium gibi bi ismi vardı da şimdi hatırlayamıyorum dilimin ucunda..

bu da m3000
    http://www.traraba.com/2008/otokar-m3000-satisa-sunuldu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionist -- 6 Haziran 2008; 9:38:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arfeiniel

gorunce aklıma geldi bak
    %40 zam mi olurmus ya

Alıntıları Göster
    evet bu modeller benim de hoşuma gidiyor. en önemlisi kalorifer var ve suspansiyonları yumuşak. İnsan taşımak için yapıldığı anlaşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

evet bu modeller benim de hoşuma gidiyor. en önemlisi kalorifer var ve suspansiyonları yumuşak. İnsan taşımak için yapıldığı anlaşılıyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bunların eski kasalarını bende hiç sevmezdim.Tavanı kısa içe çok ses veriyor koltuklar taş gibi.Yeni kasalarında bunları düşünmüşler.Onlar gerçekten hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnsTz

Arkadaşlar bunların eski kasalarını bende hiç sevmezdim.Tavanı kısa içe çok ses veriyor koltuklar taş gibi.Yeni kasalarında bunları düşünmüşler.Onlar gerçekten hoşuma gitti.

Alıntıları Göster
    bunların eski modelleri efsanedir.o vites sesi yok artık :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: superposition

bunların eski modelleri efsanedir.o vites sesi yok artık :(

Alıntıları Göster
    benim favorim mercedes 302
    onun gibi otobüs gelmedi bu yollara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Küp³

Bendemi bir problem var bilmiyorum ama bu arabaların gidişine bayılıyorum.Yada 1 sene boyunca bunlarla gidip gelmem olabilir.Ama Bu normal taksiden çok farklı gibime geliyor.Araba güçlü gerçekten.Birde minibüsçüler aralardan kaçıyorlar bunlarla kapıyı açıp kapıyoarlar çok hoşuma gidiyor.Hatta ehliyet alıp üniversitede biraz para kazanırım diye maaşlı olarak çalışmayı bile düşünüyorum.Bu hastalıkmı yada sizdede varmı?Travegolarıda severim taksiler ilgimi çekmiyor ne kadar lüks olursa olsun..

aha haha yav aklıma bi şe geldi. acıbademe giderken ankara asfaltında sağda bi yokuş vardı orayı çıkıcaktı. sonra içi yolcuyla doluydu. şoför zorladı zorladı ama bi türlü çıkamammıştı o yokuşu sonra yolcuları indirip öyle çıkmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: GENÇFIRAT

quote:

Orjinalden alıntı: Küp³

Bendemi bir problem var bilmiyorum ama bu arabaların gidişine bayılıyorum.Yada 1 sene boyunca bunlarla gidip gelmem olabilir.Ama Bu normal taksiden çok farklı gibime geliyor.Araba güçlü gerçekten.Birde minibüsçüler aralardan kaçıyorlar bunlarla kapıyı açıp kapıyoarlar çok hoşuma gidiyor.Hatta ehliyet alıp üniversitede biraz para kazanırım diye maaşlı olarak çalışmayı bile düşünüyorum.Bu hastalıkmı yada sizdede varmı?Travegolarıda severim taksiler ilgimi çekmiyor ne kadar lüks olursa olsun..

aha haha yav aklıma bi şe geldi. acıbademe giderken ankara asfaltında sağda bi yokuş vardı orayı çıkıcaktı. sonra içi yolcuyla doluydu. şoför zorladı zorladı ama bi türlü çıkamammıştı o yokuşu sonra yolcuları indirip öyle çıkmıştı
    Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

Senin dediğin eski kasa M2000 lerdir.Gerçekten de öyle.Ben izmir toros yokuşunda denk gelmiştim.Adam heralde yeniydi.Normalde minibüs doluyken güzergahı biraz uzatıyorlar.
    O uzatmadan çıkmaya çalıştı çıkamadı.Ama şimdilerde o hatta eski minibüs yok.Hepsini yenilemişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: YnsTz

Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

Senin dediğin eski kasa M2000 lerdir.Gerçekten de öyle.Ben izmir toros yokuşunda denk gelmiştim.Adam heralde yeniydi.Normalde minibüs doluyken güzergahı biraz uzatıyorlar.
    O uzatmadan çıkmaya çalıştı çıkamadı.Ama şimdilerde o hatta eski minibüs yok.Hepsini yenilemişler.

Alıntıları Göster
    Bizim şirkette bir tane abi ihracatta çalışıyordu 1450 ytl alıyordu. Bıraktı şimdi bayrampaşada minübüs hattına girdi...Çok şaşırdım....Demekki çok kazandırıyor...Birde sürekli para akışı var ....

• quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Bizim şirkette bir tane abi ihracatta çalışıyordu 1450 ytl alıyordu. Bıraktı şimdi bayrampaşada minübüs hattına girdi...Çok şaşırdım....Demekki çok kazandırıyor...Birde sürekli para akışı var ....

Alıntıları Göster
    Plakasını almak sorun zaten 1 trilyon diye biliyorum plakalarının.Ankarada yeni minibüsler geldi onlar çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Plakasını almak sorun zaten 1 trilyon diye biliyorum plakalarının.Ankarada yeni minibüsler geldi onlar çok güzel

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Ne yaptın hocam sen ya? Plakasını o paraya alacağıma daire alırım..Veririm kiraya çatır çatır yerim o kadar değildir...

• quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

quote:

Ne yaptın hocam sen ya? Plakasını o paraya alacağıma daire alırım..Veririm kiraya çatır çatır yerim o kadar değildir...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burhankorkmaz

quote:

Öle hocam istanbulda taxi plakası 500 milyar ne diyon dünyadan haberin yok galiba:)

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orjinalden alıntı: burhankorkmaz

quote:

Öle hocam istanbulda taxi plakası 500 milyar ne diyon dünyadan haberin yok galiba:)

Alıntıları Göster
    Ankarada dolu var bu lanet araçlardan kural tanımazlar hızlı giderler pislik içindeler bolca argo kullanırlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.