Şimdi Ara

Şehir Dışına Çıkabiliyoruz mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 11 mayıstan sonra şehir dışına çıkabiliyormuyuz ? bununla ilgili bir bilgi varmı

• 23 büyükşehire ve zonguldağa girip çıkamıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben izmirde oturuyorum, Manisada çalışıyorum. Bizim fabrika pandemide çalışma izni aldı (Sokağa çıkma yasağı dahil) ben sabahları gidip geliyorum erken saatde, Kimse çevirmiyor bile, Sabah saati olduğu için sanırım ama bodrum yolları falan kesin takılırsın riske atmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Hocam ben izmirde oturuyorum, Manisada çalışıyorum. Bizim fabrika pandemide çalışma izni aldı (Sokağa çıkma yasağı dahil) ben sabahları gidip geliyorum erken saatde, Kimse çevirmiyor bile, Sabah saati olduğu için sanırım ama bodrum yolları falan kesin takılırsın riske atmayın
    Istanbuldan hataya gitme durumum varda hocam

• Ben de Denizli'den İstanbul'a gitmeyi düşünüyorum. Günübirlik git-gel yapacağım. Ceza yemekten çekiniyorum. Hastane randevusuyla seyahat izni almaya çalıştım, ret geldi. Bir fikri olan var mı? İzinsiz gidenler var mı?
  • çıkabilioz mu
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Mevsimlik işçiyim diyerek gidenler var dene şansını. Evrak vermen lazım kaymakamlığa diye biliyorum.
  • Bahane bulman lazım.

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Bırakmıyorlar köyümüze gidek

• Bykclk kullanıcısına yanıt
    Gidecezzzzzzzzzzzzz.
  • Yasak olmayan bir şehirden yasak olmayan başka bir şehire gideceğimizi farz edelim. Yasak olmayan iki şehir arasında yolculuk yaparken giriş yasağı olan bir şehirden transit geçmekte bir sorun bulunuyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Yasak olmayan bir şehirden yasak olmayan başka bir şehire gideceğimizi farz edelim. Yasak olmayan iki şehir arasında yolculuk yaparken giriş yasağı olan bir şehirden transit geçmekte bir sorun bulunuyor mu acaba?
    Bu durum valilik kararına bağlı olabilir. Örneğin Denizli'de transit geçişlere dahil izin verilmiyormuş diye duydum.
  • Şu an 43 bin vakanın 35 binden fazlası istanbuldayken istanbul'a izin vermezler uzun süre giriş çıkış için.

1 kişi van'da 75 kişiye bulaştırdı...
  • Çanakkaleden Aydına gitmek istiyorum. Malum Balıkesir ve Izmır giriş çıkışı yasak. Belgesiz bu illerden geçişte sorun yaşarmışım deneyen var mı?

• Bahane değil belge ve kanıt üretmeniz lazım. Öyle bahane ile olsaydı bir dünya insan mobilize olurdu. Bu süreçte kurunun yanında yaş da yanıyor ama yapacak bir şey yok.
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde izin belgesiyle şehir dışına çıktım. Şehir giriş ve çıkışlarında çevirme var, sorun yaşarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Bu durum valilik kararına bağlı olabilir. Örneğin Denizli'de transit geçişlere dahil izin verilmiyormuş diye duydum.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim. Konuyu araştırdım ama net bir bilgi bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.