Şimdi Ara

SEG 48LNB6240 bu tv yi nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
13.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrefour'da bu tv'ye denk geldim. 400 hz, uydulu..
    link

Diger SEG lere benzemiyor, oldukça şık duruyordu. lg'nin 660 serisini andırıyor gibi.
    Hiç bir yerde bilgi yok. Sadece Carefourlarda görünüyor. Kentpark'ta 1999 TL ve aynı fiyata yaninda 32 inç bir tv hediye veriliyordu.
    48 inç olduğuna göre sanırım Samsung panel kullanıyor. tv hakkında bilgi sahibi olan, kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splater -- 25 Mayıs 2014; 14:42:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim.

http://www.teknosa.com/urunler/110012617/lg-47la640s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go

Tavsiye ettiginiz televizyonu biliyorum teşekkürler.
    Ben SEG'in bu modelini merak ettim. Samsunglardaki gibi 48 inç ve LG'den çok daha şık duruyor. Carrefour hariç hiç bir yerde görünmüyor, vestel'in ihraç ettiği modellerden olabilir.
    Yanında 32 inç hediyesi var. 2 tv birden alacaklar için uygun olabilir (48 inç+32 inç 1999 TL )

• Bu televizyonu benden başka gören olmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: splater

Bu televizyonu benden başka gören olmadı mı?

ben gördüm bende merak ediyorum özelliklerini
  • Arkadaşlar söz konusu seg 48 inç smart led tv mağazada vestel 7 serisi özellikleri taşıdığı belirtildi. Tv mağazada kutu içersinde olduğu için izleme fırsatım olmadı. Daha fazla bilgi sahibi olan arkadaşların fikirlerini bende merak ediyorum. Ekran büyük olması ve fiyat 1399 tl olması tercih edilebilir gibi duruyor. Ancak panel nasıldır? Görüntü kalitesi nedir? bilemiyorum.
  • bu tv yi bende merak ediyorum carrefour da gördüm şık duruyor ama test edebilme imkanımız olsaydı keşke en azından paneli samsung mudur neyin nesidir 400 hz clear motion gerçek değerimidir
  • panelin Samsung olma ihtimali yüksek 48 inç bildiğim kadarıyla samsungta var detaylı bilgi yok uydu alıcısı varmı smartı varmı nedir nasıldır incelemek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HALUKC H kullanıcısına yanıt
    3D hariç herşeyi full smart wifi vs.

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#/seg-48---48snb6240-fhd-smart-slim-led-televizyon

SEG 48LNB6240  bu tv yi nasıl bilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 10 Eylül 2014; 10:09:39 >

• osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    evet bu özellikler bu fiyat iyi ürünü görmek lazım normal yayın performansını imkanı olan arkadaşlardan inceleme bekliyoruz bide uydu alıcısı olaymış daha albenili olurdu

• zannedersem uydu alıcılı olması lazım çünkü carrefour da ben bu tv leri gördüm 5 adet vardı soma şubesinde kutu üzerinde full hd uydu alıcılı yazıyordu tekrar gittiğimde fotoğraflarını çekerim hatta teknik bilgi almaya çalışırım pek bilgi sahibi olacaklarını sanmıyorum ama :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 10 Eylül 2014; 12:18:10 >
  • a101 de 1200 tl bu tv.
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    eminmisiniz ben a101 lerde hiç görmedim
    konyada var başka şehirleri bilmiyorum.
  • Bende konyadayim 1199tl fiyati var acaba alsak sıkıntı yasar miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla arkadaş 1200 lira fiyat super super huper koca TV tvyi almasaydım alasım geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mercangage

Bende konyadayim 1199tl fiyati var acaba alsak sıkıntı yasar miyiz?

çok hesaplı fiyat keşke burdaki a101 lerde de olsaydı
    hocam 24 eylülde satışa çıkacak dedi a101 deki eleman şimdi almak istedim satmadılar sergiye çıkardık dedi
  • mercangage kullanıcısına yanıt
    valla çok iyi fırsat umarım faydalanırız
  • Beyler bu tv'yi alacak arkadaşlar incelemesini yapabilirler mi? Forumda alıcı kitlesi var fakat kaliteyi merak eden de çok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.