Şimdi Ara

SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
25
Favori
122.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: Nelo Angelo

Ben bu tvden dün sabah aldım.Kurulumu yaptım.Yalnız görüntü kalitesi beklentilerimizi karşılamadı nedense tv gözümüzü alıyor uzun süreli izleyince. Tvyi iade etme şansım varmı sizce?

hemen iade edebilirsiniz

Eyvallah bende bunu duymak istiyordum. :) 7 gün mü iade süresi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

quote:

Ben bu tvden dün sabah aldım.Kurulumu yaptım.Yalnız görüntü kalitesi beklentilerimizi karşılamadı nedense tv gözümüzü alıyor uzun süreli izleyince. Tvyi iade etme şansım varmı sizce?

Ayni paraya alan olur hocam satilik de pm yagmuruna tutulursun. Gerci 7 is gunu icin iade hakkin oluyor genel ama yine de kesin bilgi sahibi degilim. İnternet satislari icin 7 gün olabilir

Mesafeli satışlarda 7 gün koşulsuz iade hakkı var ama bu durumda da geçerlimi bilgisi olan varsa sevinirim. Acaba 37 ekran tüplüden bu tvye geçtiğimiz için bizdemi sorun var yoksa tv de mi bişey var anlamadım :)

2 gündür şiş antenle idare ediyoruz yine gayet iyi bence. Yarin canak siparisi verdim gelecek. Smart tv de bir sey yok ya video izleniyor tek o yuzden bana gore ahim sahim bir sey degil pc ile bagla daha kullanisli. Dahili uydu alicisi nasil goruntu bilmem ama sis antenle gayet iyi. Ne bekleniyor tv den onu anlamak lazim. Hele bizim gibi 24 yasinda olan tüplü beko dan gecis yapanlar varsa 800tl boyle ekran dahili hd uydu alicisi daha ne olsun. He bu arada bence en onemli ozelligi ntvspor trt hd kanallarinda ispanya ligi bundesliga sifre girdiginde biss ile cozuluyor. Lg samsung vs onlarda cozulmuyor. Ayrica uydu alici almak lazim o da hd 200-300 zaten gerisini siz dusunun. Haziran da da dünya kupasi var. Millet sifre giruyor diye bas bas bagirirken biz cay cekirdek cüneyt cakir i izlicez

Ben beğendim aslında tvyi, bizimkiler markaya takıldı vestel diye içlerine sinmiyor herhalde. Biss girme hakkında bir bilgim yok, ama böyle birşey olması güzelmiş dünya kupasını hd izlemek keyifli olur :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

hemen iade edebilirsiniz

Eyvallah bende bunu duymak istiyordum. :) 7 gün mü iade süresi acaba

çizik kırık ve aldığınız gibi verirseniz 14gün sonrada alırlar fakat sizin işinizi sağlama alıp hemen iade ediniz ben bime zamanında 1.5 ay sonra verdiğim ürünü iade ettiğimi hatırlarım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rafimaranga54

Merak ettiğim bi soru var.
    Xperia Z Smart telefon kullanıyorum . Telefon özelliği olarak ekranı tv ye aktarma var . Smart tvlerin bir çoğuna oluyor. Sanırım wifi üzerinden bağlanıyor ama.
    Televizyondada dahili wifi yok. Benim bu telefonu tv ye yansıtma sansım varmı ? Eğer varsa ve kesin bilgi verebilecek bir arkadas varsa gidip alacağım bu aksam.

gm discovery de kablosuz ekran arattırdıgımda tv cıkmıyor. zaten kablosuz ekran olması için miracast protokolu olması gerek. oda malesef bizim tv de yok.
    ama su var dlna protokolu sayesınde video ve fotoları kablosuz olarak tv ye atabılıyorsunuz. telefonu paylasıma acarsanız eğer tv den de telefonun içerigini gorup oynatabiliyorsunuz. bende note 2 var. dlna cok guzel çalışıyor
     SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B

•  SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B

Şimdi Oynanan Maçtan Bir Görüntü

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

quote:

Orijinalden alıntı: rafimaranga54

Merak ettiğim bi soru var.
    Xperia Z Smart telefon kullanıyorum . Telefon özelliği olarak ekranı tv ye aktarma var . Smart tvlerin bir çoğuna oluyor. Sanırım wifi üzerinden bağlanıyor ama.
    Televizyondada dahili wifi yok. Benim bu telefonu tv ye yansıtma sansım varmı ? Eğer varsa ve kesin bilgi verebilecek bir arkadas varsa gidip alacağım bu aksam.

gm discovery de kablosuz ekran arattırdıgımda tv cıkmıyor. zaten kablosuz ekran olması için miracast protokolu olması gerek. oda malesef bizim tv de yok.
    ama su var dlna protokolu sayesınde video ve fotoları kablosuz olarak tv ye atabılıyorsunuz. telefonu paylasıma acarsanız eğer tv den de telefonun içerigini gorup oynatabiliyorsunuz. bende note 2 var. dlna cok guzel çalışıyor

Hocam biraz açıklarmısınız nasıl yaptığınızı

• ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    Telefonu ayarlar kismindan paylasima acmam yeterli oluyor.
    Paylasima actiktan sonra tv den media player tusuna bastigimda telefob icerigi ekrana geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankapyapar -- 18 Ocak 2014; 18:35:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

Telefonu ayarlar kismindan paylasima acmam yeterli oluyor.
    Paylasima actiktan sonra tv den media player tusuna bastigimda telefob icerigi ekrana geliyor

Anladım hocam bi de bu vestelin wifi usb adaptor uyum ama bu usb kamera ve air mouse filan da uyumlu mu mesela usb kamera ile skype görüntülü görüşme fena olmazdı

• Android telefon kullanan arkadaşlar Google Playden Vestel smart uygulamasını indirip bağlantı kurmayı deneyebilirlermi? Ben bağlantı kuramadım. Servisi aradım. Televizyonda kablosuz dongle olması lazım dediler. Fakat daha önce IOSta kullanan vardı.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VestelTvRemote&hl=tr

liste için teşşekkürler cihangir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Android telefon kullanan arkadaşlar Google Playden Vestel smart uygulamasını indirip bağlantı kurmayı deneyebilirlermi? Ben bağlantı kuramadım. Servisi aradım. Televizyonda kablosuz dongle olması lazım dediler. Fakat daha önce IOSta kullanan vardı.

Ben dün denedim media share ve follow me hariç diğerleri çalışıyor uzaktan kumanda olarak ta vestel smart remote var onu kullanıyorum keşke browser da olsa tadından yenmezdi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

Android telefon kullanan arkadaşlar Google Playden Vestel smart uygulamasını indirip bağlantı kurmayı deneyebilirlermi? Ben bağlantı kuramadım. Servisi aradım. Televizyonda kablosuz dongle olması lazım dediler. Fakat daha önce IOSta kullanan vardı.

Ben dün denedim media share ve follow me hariç diğerleri çalışıyor uzaktan kumanda olarak ta vestel smart remote var onu kullanıyorum keşke browser da olsa tadından yenmezdi ama

Usb kablosuz dongleniz varmı yoksa televizyonu ethernet ile mi bağladınız? Programı açıyorum arama yapıyor ama tv bulamıyor. :( telefon marka model neydi?

• Televizyon izleme ekranında sadece 5 port açık bu portlarla iletişim kuran programda bulamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

Usb kablosuz dongleniz varmı yoksa televizyonu ethernet ile mi bağladınız? Programı açıyorum arama yapıyor ama tv bulamıyor. :( telefon marka model neydi?

Benim telim samsung değil ben bu ayarı bulamadım vestel smart centerdan da yapamadım belki google playde başka programlarla bağlanabilir ben de bilmiyorum kendi telimde tvyi ethernet kablosu ile bağladım o wifi dongle 59 lira az değil bi kablosuz modem parası

• Beyler hani sıcak fırsatlarda bir kaç eleman bizim resimleri kopyalayıp 1.000 tl ye ilan açıyordu . Adamın tekine mesaj attım telif hakları felan filan diye adam korkmus ilanı kaldırmıs
     SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B SEG 40' SMART LED TV KULLANANLAR-- SEG 40182B

• Arkadaşlar televizyonumuzun dahili uydu alıcısını teledünya hd alıcı olarak kullanamaz mıyız? Turksat HD kutu için 210 TL istiyor, bu parayı boşuna vermeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Arkadaşlar televizyonumuzun dahili uydu alıcısını teledünya hd alıcı olarak kullanamaz mıyız? Turksat HD kutu için 210 TL istiyor, bu parayı boşuna vermeyeyim.

Modul alip kullanilir kartiyla

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Arkadaşlar televizyonumuzun dahili uydu alıcısını teledünya hd alıcı olarak kullanamaz mıyız? Turksat HD kutu için 210 TL istiyor, bu parayı boşuna vermeyeyim.

Modul alip kullanilir kartiyla

Yani Turksat'a para vermek durumundayız. Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_95

Görüntü kalitesi tatmin etmedi derken hocam? İcindeki Uydu Alıcı Hd Yayınlarda İyi Olsa da Sd Yayınlarda Kötü. Bende Digitürk Dt9103 Hd Var. Ona Göre Kalitesinde Bariz Fark Var. Ama Atv Hd Olsun Trt1 Hd Olsun Onların Yayınları Son Derece Kaliteli. Ayrıca Telefondan Aktardığım 1080p Videolarda Gayet Iyi Gözüküyordu. 800 Tl'ye Aldığınız Cihazdan 3000 4000 Tl lik Tv Performansı Beklemiyordunuz Herhalde.

Tekrar Diyorum Ps4 ve Xbox One İçin Düşünenler Kesinlikle Kaçırmasın

Hocam haklısınız galiba hd kanalları izlerken bir sıkıntı yok,sd yayınları izlerken bizimkiler dırlanmaya başlıyor ucuz etin yahnisi diye aldığıma pişman ettirdiler :) Herhalde içerisindeki uydu alıcısının kalitesinden.

siz led ya da LCD görüntünün tüplü gibi pixellere ayırmadan vereceğini düşündüğünüzden kaynaklı bu sorun. pahalı tv de alsanız sd yayınlarda sorun olarak algılayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forvet09 -- 19 Ocak 2014; 20:43:15 >

• @lazpanyol modül olayını sayenizde keşfettim. Yarın bir tane sipariş geçerim. Tavsiye modül var mı? 30-40 lira için kötüsünü almayalım. Kayıt vs. lazım değil; sorunsuzluk, hızlı kanal geçişi, görüntü kalitesi gibi özellikler yeterli.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    hocam modül olayı nedir? bizi de bilgilendirir misin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.