Şimdi Ara

See (2019) | Apple (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
5
Favori
8.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geç gördüm mesajını dediğin topluluğu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annemle izliyoruz diye bakıyorum. Normalde çok bayık geliyor bana ilk sezonu da zar zor bitirmiştim. Haftalık izlemek iyi olacak o yüzden.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ne yaptılar ettiler iki hatunu öpüştürdüler bu arada. 
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

İyi yine fazla uzatmadılar ama, Bekledim yine saçma sapan uzar diye ama iyi olmuş kısa kestikleri  

• s02e02

edo 'yu öldürmediler, demekki bu sezon onunla geçecek. adam baya psikopat çıktı, kızdan devamlı çocuk doğurtup ordu yetiştirecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Fragmanda Edo ile Baba köprüde kapışıyordu. Final bölümünden muhtemelen o sahne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Spoiler,

Fragmanda Edo ile Baba köprüde kapışıyordu. Final bölümünden muhtemelen o sahne.
    bu Baba 'nın adam kesme sahnelerini kim tasarlıyorsa, şöyle pahalı aksiyon filmlerine aldırmak lazım kendisini. adama kılıcı sokup bi de kılıca yandan tekme atıp deşme hareketi çok yaratıcıydı.
    gizli dexter olabilir kendisi.

Kan revan sahneleri harika gerçekten. Adamın kolunun derisini tek seferde aldığı sahne de şahaneydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

s02e02

edo 'yu öldürmediler, demekki bu sezon onunla geçecek. adam baya psikopat çıktı, kızdan devamlı çocuk doğurtup ordu yetiştirecekmiş.

Spoiler,

öldürmemeleri çok saçma

• Sylvia hoeks ses tonunu hiç beğenmesemde oyuncuk olarak bildiğin akıyor kadın...

• Dua sahnesi ile ne gibi bir sorunun var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • apple yanlışlıkla kaliteli dizi çekiyor, biri uyarsın şunları.

2..sezon intro güzel olmuş.

ama 1. sezonunki daha anlamlıydi görme ile alakalı olarak, yere vuran değnek sesi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 12 Eylül 2021; 1:8:31 >

• Beyler toplanıp hele şu konuyu canlandıralım adamlar gayrt güzeld izi yapmış 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çok iyi gidiyor bence ilk sezon çok hızlı geçmişti zamanlar şimdi daha ağır ilerleyip konuyu yediriyorlar, Umarım böyle gider bozmadan.

• İlk sezon daha çok hayatta kalma teması üzerine kuruluydu, bu sezon ise entrika üzerine bir hikaye örgüsü düzenlenmiş. Sıkmıyor ama bence bu tarz kıyamet sonrası kurgularda hayatta kalma üzerine işleniş çok daha verimli ve ilgi çekici oluyor. Üstelik çok başarılı bir tema üzerine kurulmuş bir yapım, bunu da entrika ile heba etmelerini istemem zira gerçekten çok büyük potansiyele sahip, kaliteli bir dizi.

• ikinci sezonun prodüksiyon kalitesi baya artmış.

ilk bölüm çok iyi başladı, dedim hemen ikinci bölümü geçeyim. ikinci bölümde sövüp kapattım şuan üçüncü bölüme elim gitmiyor.

s02e02 hakkında;

Spoiler,

ya arkadaş SJW'ye bir yere kadar okeyim. bir dizi, film vs. içine mantıklı yerleştirildiğinde görmezden geliyorum da bu ne lan? Wren ile Haniwa bir bölümde ne yaşadı da bu kadar ayrılamaz can ciğer kuzu sarması oldular arkadaş? dizi bana hiç bir şekilde bu iki karakter arasında bir bağ kurdurmadı ki. resmen demişler ki, Haniwa'nın bir bölümde buradan kaçması lazım. eee ne yapsak? ya koyalım işte bir bölümlük lezbiyen ilişki hemen bir şey yaşasınlar falan sonrada Wren yardım etsin kurtulsun. lan bırak... akılla dalga geçmek bu. kimse kimseyi o kadar kısa sürede ülkesine, vatanına ihanet edecek şekilde bağlanamaz. zaten bana o duyguyu da veremedin ki sen. Wren'in Haniwa'yı çözdüğü ilk anda dedim zaten düşündüğüm şey mi geliyor diye, ardından o yatağın olduğu sahneyi görünce dedim tamam kesin geliyor artık. yani bu kadar kör göze parmak olmamalı artık. Wren, Haniwa sahnelerine söverek izledim genel olarak ikinci bölümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 14 Eylül 2021; 0:32:59 >

• Dizinin atmosferi oldukça ilgi çekici, ikinci sezonu beğendim.

1- Snowpiercer

2- See

• Spoiler,

Haydaa Jerlamarel abimin kafa ne güzel uçtu öyle lan.
  • quote:

Spoiler,

Haydaa Jerlamarel abimin kafa ne güzel uçtu öyle lan.
    ne gördüm deme, ne göreceğim de.

not = göremedi

Hocam siz anlarsınız bu Maghra'yı oynayan Hera Hilmar insan mı? 

• quote:

Hocam siz anlarsınız bu Maghra'yı oynayan Hera Hilmar insan mı? 

bağcılar 'a göre evet insan değil. ama izlanda 'da lidl markette ( oranın bim marketi) kasiyer olarak görebileceğin biri.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.