Şimdi Ara

Sedona 731 mi Bianchi tdl 1300 hd mi ? Yarın birini alıcam acil yardım!!! (SS'Lİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim düşüncem Sedona daha sağlam kadro var gibi v fren , Bianci ise hidrolik fren olması cezbediyor.Bisikletten anlayan birisi değilim internette araştırmalarım sonucu böyle düşünüyorum.Yarın ikisinden birisini alıcam 2.el olarak sedona 100tl daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 24 Mart 2017; 23:50:18 >

• dartanyan96 kullanıcısına yanıt
    Hidrolik frenle uğraşmayın hiç yok eğer ben çamurdan çıkmam diyorsanız o zaman başka.

Hidrolik frenin balatası, yok disk sürtmesi, yok hidrolik kablonun hava yapması hiç uğraşılır dert değil. Disk frende ya üst seviye hidrolik olmalı yada fren olmalı. V-fren hem basit hem ucuz hemde işlevsel.Bütün sorununu, papuç değişimini kendiniz yapar dışarıya para vermemiş olursunuz.Zaten v-fren'de kolay kolay sorun çıkartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 24 Mart 2017; 23:00:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Sedona temsili olarak böyle aksesuarlar yok üstünde

Sedona 731  mi Bianchi tdl 1300 hd mi ? Yarın birini alıcam acil yardım!!! (SS'Lİ)

Bianchi ise böyle temsili

Sedona 731  mi Bianchi tdl 1300 hd mi ? Yarın birini alıcam acil yardım!!! (SS'Lİ)

Pek çamurla felan işim yok açıkcası.Çok kararsız kaldım gerçekten

• Sizce marka ve görüntü olarak hangisi ?
    Disk frenin amacı şudur: Yoğun çamurlu parkurda lastik maşanın frenlerin olduğu boşluğa çamur biriktirir ve bu çamur bir süre sonra frenlerin etkisini büyük oranda azaltır.Şehir içinde disk frenin sıkıntısına, masrafına katlanmaya hiç gerek yok.

Ayrıca Sedona gayet güzel markadır.Ve uzun tur (günü birlik bile olsa) yapmak isterseniz v-fren çok pratik ve kolaydır.Ayrıca uzun yokuş inişlerinde disk frenler çok ısınır ve frenleme gücünü kaybedersiniz kısa sürede olsa.Bu ve kolay onarım- basitlik açısından turcular çok yüksek oranda v-fren kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

Sizce marka ve görüntü olarak hangisi ?

Ben marka/görüntüsü açısından Sedonaları zaten daha çok beğeniyorum.Kadro tasarımları ve renk uyumu bana daha başarılı geliyor.

• hala kararsızım yorum bekliyorum
  • benim kararım sedona 731 den yana. V-fren olması daha iyi bence. Gayet masrafsız kolay bakım sunuyor. HD frende çok uğraşırsınız. Bianchi tdl1300 modeli 1300TL imiş. Bence almanı tavsiye etmem. Ben o parayla carraro daytona 2924 alıcam. 29 jant. 24 vites? alacaksan sedona 731 al.
  • Ben 2.el olarak alıcam hocam biacnhi sıfır neredeyse hiç binilmemiş lastikleri bile sıfır duruyor sıfır diye satarsın neredeyse , sedona kadro felan bayağı temiz sıfıra yakın arka lastiği biraz yenmiş gözüküyor ama değiştirme gerektirecek kadar değil tek eksiği bu gibi sedonada sıfıra yakın.Sedona 100 tl daha ucuz .Durum bu Sizce hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 25 Mart 2017; 1:54:37 >
    eğer sedonada sorun yok tertemiz ise sedona almanı tavsiye ederim. Dış lastik yense de bişey olmaz, değiştirilebilinir. Bianchi alıp uzun süre kullanabileceğini sanmıyorum açıkcası...
    ne alacaksınız, karar verdiniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.