Şimdi Ara

Secrid Wallet için yardım (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
12.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edinen var mı?
  • Paramız yetse de alsak güzel cüzdan. Kuponlarla felan 28 liraya deri us polo çıtçıtlı cüzdan aldım kartlık tarzı gayet işimi görüyor deri olması da hoş ama böyle metal bir şeye tercih etmem doğrusu yani benim de alasım geldi şu zımbırtıdan.
  • Enparadan 25 lira indirim geldi d&r için alsak mı napsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Enparadan 25 lira indirim geldi d&r için alsak mı napsak

d&r de yok ki. Olan mağazalardan bile kaldırmışlar.

http://www.dr.com.tr/Marka/secrid/m=860
  • böyle bir şey lazım bana da sadece katlık bile yeter bana, güzel gösterişli bir şey bulan olursa pm lesin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinden Secrid cüzdan geldi. Birebir aynısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıntılı fotoğraflarla paylaşmanız mümkün mü?
  • 70-80 e çok rahat bulunur
  • birde link pls
  • Fotoğraf ve linkleri bekliyoruz :)
  • En kısa zamanda foto eklerim.

• hocam bari satıcının linkini paylaşında şimdiden sipariş verelim bizde :)

1 senedir kullandığım kartlık son günlerini yaşıyor. sokaktakı satıcılardanda 5-10 liraya birşey alıp geçecektim direkt sipariş vereyim çinli hemşerilerimizden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

hocam bari satıcının linkini paylaşında şimdiden sipariş verelim bizde :)

1 senedir kullandığım kartlık son günlerini yaşıyor. sokaktakı satıcılardanda 5-10 liraya birşey alıp geçecektim direkt sipariş vereyim çinli hemşerilerimizden :)

Link bu hocam. Yorumlarda bol bol fotoğrafta var. 15 dolara aldım ben. Pazarlık yapın verecektir. Zaten ilk çıktığında 15 dolardı. http://m.aliexpress.com/item/32539592590.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım ürün bu arkadaşlar.

Secrid Wallet için yardım  Secrid Wallet için yardım  Secrid Wallet için yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 9 Şubat 2016; 8:45:00 >

• sonunda benim cüzdanımda geldi, satıcıya mesaj attım fakat 15 dolara vermedi, 20 dolara almak zorunda kaldım çünkü elimdeki kartlık artık kullanılamaz hale gelmişti, burdan saçma bir cüzdana 40-50 tl vermek istemedim boşuna.

ürünü 20 dolara aldım, yaklaşık 40 günde felan geldi, iyikide tr den 170 tl ye almamışım boşuna, uzun süre dayanacağını düşünüyorum bu cüzdanın.
    metal kısma 5 tane kart, plastik kısma kağıt para, diğer kısmada 1 ehliyet- 1 öğrenci kartı koydum, kağıt paralarımız büyük olduğu için 2 ye katlayarak koymak zorunda kalıyorum, adetli para koyunca cüzdan biraz kasıyor, o yüzden az para taşımaya özen gösteriyorum. ürün kesinlikle çok kaliteli, eğer hala almamış olan varsa kesinlikle sipariş versin.

• Loggerheads kullanıcısına yanıt
    hocam hangi adresti verebilirmisin? bende birtane yedek alayım :)
  • konuyu fav e eklemişim:) ben hollandaya giden bir arkiden rica ettim ürünler harika ötesi kartlık 25 cüzdan 50 euro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cüzdana yaklaşık 3 yıl önce Amsterdamda gezinirken denk geldim. Gördüğüm an çarpıldım ve aldım. O gün bugündür birlikteyiz.

Bu cüzdandan önce yanar döner biriydim ve neredeyse 3 ayda bir cüzdan değiştiriyordum. Halen 20 ye yakın çekmecemde sakladığım eski cüzdanlar duruyor. Hepsi bir yana Secrid bir yana.

Cüzdan çok ilgi çekiyor haliyle, hatta bir arkadaşımla Roma'ya seyahete gittiğimizde, tutturdu bana da bulalım diye. Yarım günümüzü bu cüzdanı aramakla geçirmiştik:).

İşte bu da benim hikayem.
  • merhaba arkadaşlar , yukarıda aliexpress'ten alan arkadaşların linki sıkıntılı çıktıda , herhalde ürünü kaldırmışlar ondan olsa gerek, bende bitane modern marka adında slim cüzdan sipariş ettim, herhalde gelir 2 haftaya gelince paylaşırım sizlerle , bugün geziniyordum bide ne göreyim secrid'in , cüzdanlarını adamlar zaten mini falan modelini yapmışlar , sipariş verdikten 3 gün sonra farketdim valla gitti paracıklar, neyse slim geliyor yolda da dedim almak isteyen olursa link paylaşayım alsınlar 20 dolar falan çok iyi bence bu fiyata , İnşallah işe yarar :)http://tr.aliexpress.com/item/Men-wallets-No-breaking-No-bending-slim-wallet-pop-up-click-slide-aluminum-case-credit-card/32612283508.html?spm=2114.13010208.99999999.260.g4e8R6

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.