Şimdi Ara

Secrid Wallet için yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
7
Favori
12.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress üzerinden bir vatandaş buldum. İddiasına göre kendi ürettikleri mekanizma Secrid den daha kaliteliymiş ve kesinlikle hiçbir parçasında düşme, çıkma, kırılma gibi bir durum yaşamazmışız. Şu doları bekliyorum az biraz aşağı oynasın hemen sipariş verip deneyeceğim. Geldiğinde de dediği kadar sağlamsa satıcıyı ve ürünün görsellerini paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorpio

Aliexpress üzerinden bir vatandaş buldum. İddiasına göre kendi ürettikleri mekanizma Secrid den daha kaliteliymiş ve kesinlikle hiçbir parçasında düşme, çıkma, kırılma gibi bir durum yaşamazmışız. Şu doları bekliyorum az biraz aşağı oynasın hemen sipariş verip deneyeceğim. Geldiğinde de dediği kadar sağlamsa satıcıyı ve ürünün görsellerini paylaşırım.

3-5 mesaj geride var bie satıcı aynısı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı satıcıymış ama farklı ilan üzerinden gidince fark etmemişim. Aslında twin modelini sordum ama onu seneye düşündüklerini söyledi. Bayağı da iddialı konuştu bakalım. En kötü 4 paket sigara parası çöpe gider yapacak bir şey yok.
  • xcorpio X kullanıcısına yanıt
    Bende alacağım. Slim modelini bekliyorum. Ellerindeki mini.
  • Arkadaşlar selamalr,
    Ürün bugün elime ulaştı yaklaşık 9 günde gönderdiler ve ürünü çok beğendim.
    mini modelini almıştım, tavsiye ederim bu arada Aliexpress üzerinden 1 adet daha alabilirim bende eğer yorumlar güzel olursa pazarlık bile yapabiliriz.
    resimleri ekliyorum gerçekten çok para taşımayı sevmiyorsanız ve kart kullanıyorsanız süper bir ürün bence.
     Secrid Wallet için yardım

Secrid Wallet için yardım
  • Güle güle kullanın hocam. Ürün harika görünüyor. Keşke biz de alabilsek yahu. İçim gidiyor vallahi.
  • kkkorrrayyy kullanıcısına yanıt
    Sizinkisi orjinal değil mi?
  • Hayırlı olsun diyelim. Enayilik işte benim ki zamanında 5 dakikanı ayır al dimi? Şimdi uğraşıyoruz. Neyse ben bir tane aliexpress ten alacağım bir de bulabilirsem orjinalinden, hayırlısı bakalım. İnat ettim.
  • Bir de araştırırken şöyle ulaşılabilir bir şey buldum. Sanki bir incelemek lazım. Resimde kalın gibi duruyor ama değilmiş.

http://www.dx.com/p/edcgear-multi-function-anti-degaussing-keys-coins-cards-holder-organizer-case-money-clip-black-417735#.VmgnYLiyNBc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorpio -- 9 Aralık 2015; 17:15:22 >
  • hocam ben ilk mesajımda belirttiğim şekilde Cyber monday indiriminden %10 indirimli+ücretsiz kargo ile aldım bana 45$ geldi ve 9 günde elime ulaştı, ürün orjinal herşeyi kutusu kitapçığı eksiksiz geldi. Siteyi de çok beğendim mesajlarıma anında cevap verdiler alırsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.
    45 dolara bulsam alacağım ama şu anda yok o sitede :(
  • Benim yine öyle bir indirimden bilgim olursa haberdar ederim sizleri. Aliexpressten alan arkadaş olursa oda bilgilendirme yaparsa sevinirim.
  • Hakikaten takibe alalım bakalım. Öyle güzel bir fiyata düşerse harika olur. Ben bir de twin istiyorum masrafım çok.
    Eyvallah hocam. Ben çinden deneyeceğim ilerleyen günlerde. Slim olanını yapacaklarmış hallederlerse alacağım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorpio -- 10 Aralık 2015; 10:31:08 >
  • Slim le mini arasında sadece çıtçıt farkı var değil mi? Bilmediğimiz bir şey çıkmasın sonra...
    Evet sadece çıt çıt farkı. Çıt çıt da cepte rahatsız eder bence.
  • Peki hocam yakın zamanda mı yapacaklarmış? Çıtçıtsız daha cazip olabilir tabi, eğer yakın zamanda yapacaklarsa ben de bekleyeyim bari.
    Eyvallah hocam. Haber edersen sevinirim. Aliexpress ten de alacağım ama bir tane muhtemelen hafta sonu sipariş ederim, geldiğinde paylaşırım durumu.
    Bir süre vermediler, yapınca mail atacaklarmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.