Şimdi Ara

Seçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Seçmen Kılıçdaroğlu’nu anlayamadı” safsatasını görmekten bıktım artık. Ne anlattı da neyi anlayamadı seçmen? Yarının daha güvenli olacağını anlatabildi mi? Ekonomiyi bu kişiye teslim edeceğim diyebildi mi? Ne özelliği vardı da halk neyi göremedi? Entelektüel birikim desen yok. Yabancı dil var mı diyorsun Zazaca biliyorum diyor. Dijital okur yazarlık yok. Proje sun diyorsun muhtarlara yardımcı diyor.
    Sofistike bir bireymiş gibi pazarlamanızdan kusacağım artık. Ne yaptı diyorsun adalet yürüyüşü yaptı o yaşta diyorlar. Bana ne ulan?
    - Benim oyuma sahip çıkabildi mi?
    - Vaktinde mühürsüz pusulaların üstüne gitti mi?
    - Erdoğan’ın yasadışı adaylığına karşı dik durabildi mi?
    - Yabancı kökenli seçmen konusunda uyardık. Üstüne gitti mi?

Hiçbir bok yemedi. Bana bu işe yaramaz adamı öven herkese küfür edeceğim artık. Psikiatrik sanrılarınızı kendi kendinize yaşayın. Bizi ortak etmeyin.
    Edit: son olarak eklemek istiyorum. Seçmeni beğenmeyen sttirsin gitsin İsveç’te siyaset yapsın.
    https://twitter.com/jahreindota/status/1667466828958900225?t=sAJC5tjDbBkx46HnJWDOYw&s=19

Ne eksik ne fazla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İnandığı kitabı bile kendi dilinde okumayan bir topluma demokrasi dersen anlamaz tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    CHP ve yönetiminin getireceğini şu saaten sonra bile demokrasi olarak görüyorsanız kalsın, böyle daha iyi. Parti gibi ülkeyi de işgal ederlerdi

• Biz AK Partililer Kılıçtaroğlunu beğeniyoruz.

• set S kullanıcısına yanıt

Biz GS liler de Ali Koç u beğeniyoruz. İkiside aynı Seçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadı 

• Uzun seçim kazandı diye baklava dağıtan suri işgali zaten mevcutSeçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadı 

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şeyin içine düştük biz

https://twitter.com/kacaksorunu/status/1667464128473055235?t=D4_PHoCFLr-j1FC1GDKrvA&s=19
    İktidar bu sorunları bize getiriyor. Muhalefet de yardımcı oluyor.
    Hayatımda hiç bu kadar umutsuzluğa kapıldığımı hatırlamıyorum

• muhalefetin hataları çok. AMA halkın büyük kısmına muhalefeti bu şeklide satan dünya kadar güç var. ve sen bunu yok sayarak, tüm suçu muhalefete yüklemeye çalışıyorsun. ne ayaksın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhuriyeti kuran aklın devamı olan chp yi adeta terörist ilan ettiler . BUNU DA MI GÖRMEDİNİZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 10 Haziran 2023; 14:6:56 >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Hocam hata ve koltuk sevdası olarak küçümseyebileceğimizin ötesine geçmiş bir durum. Bir zihniyet tarafından parti işgal edilip, partinin içi boşaltılmış... Yetmemiş kazanılmış seçimi satmışlar. Yukarıda attıklarıma bakın. Siz bunları nasıl görmezden gelebiliyorsunuz?

• anadolu'nun büyük kısmında, cumhuriyet'in partisi "vatan haini, terörist gösterildi. standlarına balta ile saldırdılar. yaşlı, kadın demeden dövmeye kalktılar. sen ne anlatıyorsun? chp chp dir, bozulmaz , kırılmaz. bir g. başkan gider başkası gelir. kk nin hataları var diye, yapılan iftiraları, montajları, türlü türlü üç kağıtları unutursak kanımız kurusun.

• bir tarafta seçmenin ruh haline göre kendini şekillendiren, hatta dansöz gibi oynayan bi siyasetçi.

diğer tarafta: "herkes bana göre şekillenecek, sizin nasıl düşüneceğinizi anlatıyorum şimdi dinleyin.." diyen bi siyasetçi.

evet doğru RTE seçmeni RTE'yi tarikat lideri gibi görüyo ama RTE bu konuma bi günde gelmedi. RTE bu konuma geldiği 20 senede kendi seçmeninin halinden anlayıp nabza göre şerbet vererek geldi.

bir de KK'nin destekçilerine bakın, benim kendi arkadaşlarım şuanda KK'yi desteklemeyen muhaliflerin zekalarıyla alay ediyolar. neden? çünkü bizde KK'yi anlayacak zeka yokmuş. bizler ulusalcı kekolara kanan beyinsizlermişiz. gerçek "ilerici" kişiler KK'yi seçermiş.

bu ahmaklar yüzünden RTE ülkeyi ele geçirdi.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Hocam süreci beraber yaşadık. Bütün kurumları ele geçir, medyayı ele geçir, insanlar tut. Sonra istediğin gibi çiz senaryoyu. Adil bir ortam değildi, çirkefleştiler günün sonunda bunlara maruz kalan insanlar çıkıp bize, onlara, partiye terörist dediler. Ama bunlar seçmen listesini kontrol edemeyen, hala sandıkları koruyamayan, muhtemel olacaklara en olmayacak adayı gösterip tuzu biberi yapmış bir muhalefete sebep olamaz. Oylarımızın arkasında bile duramayan muhalefete gerekçe olamaz. Bunlara rağmen 2milyon fark yemiş muhalefet için gerekçe olamaz.

• Seçmen kılıçdaroğlu'nu anlamadı kısmen doğru. Cumaya bile gitmeyen adam sırf alevi diye ona oy vermedi. Benim akraba çevremde bir sürü var böyle.
    Kılıçdaroğlu da seçmeni anlamadı, burayı da es geçmeyelim.
    Türkiyede muhalif politikacı olmak çok zor. Ya takiyye yapacaksın oy almak için ya da tüm bilgi, birikim ve prensiplerinden vaz geçeceksin.

• Harbi son 1-2 yılı yedi KK hiç bir şey anlatmadan.

Ne iç politikası nasıl olacak ne dış politikası ne para politikası nasıl olacak hiç bir şey bilmiyoruz. Terör ile mücadele nasıl olacak. Dış ilişkiler nasıl olacak her şey tam bir bilinmezlik muamma. İnsan biraz kadro tanıdır bakın ekonomiye şunlar gelecek gibisinden.

Ne zaman bir şey sorulsa oturacaz konuşacaz ortak karar alacaz ! Yaa sen seçileceksin. Masada ki yüzde 1 oyu olmayna 4 parti değil. Her olayda onlar ile ortak olmak ortak karar almak onlara imza yetkisi vermek nedir akıl alır bir söylem değil. Ve üstüne onlara bakanlık vermek ve yardımcılık vermek zaten normal bir şey değil.

Adama plan program proje anlat diyorlar. Halka umut ol diyorlar. Gidiyor işsizliği bitirecem. Nasıl her muhtara bir yardımcı atayarak diyor. Çifçi zor durumda ona çare çifçiye bedava elektirik. Vaade gel hele. Yok emekli zor durumda o zaman beni seçim her yıl 15-20 bin TL ikramiye. Yaa hocam para yok zaten ekonomi sıkıntılı hangi para diyorsun. Ben hesap uzmanıyım bulurum parayı diyor.

Yok İngilizler söz verdi 300 milyar $ gelecek. Yok paraları çaldılar 418 milyar doları geri getirecem diyor. Nedir ne değildir nasıl gelecek EN ufak bir söylem yok. Duruyor duruyor işler kötü mü gidiyor. Çıkıyor depremzedelere bedava ev diyor. Olmuyor mu son hafta çıkıyor birden maçları trt den ücretsiz verecem diyor ! Alakasız alakasız son dakika vaadler.

• suçu seçmene atmayı bırakın artık. zaten cefasını halk çekiyor. sanki chp vekilleri, vekil danışmanları, sekreterleri, delegeleri osu busu hüngür hüngür ağlıyor mu, hayır ağlasa n'olacak. maaşlarını sigortalarını, yol, yemek, güvenlik, seyahat, nüfuz, önceliklerini çatır çatır almaya devam ediyolar bir de tatile çıkmışlar şimdi, utanmadan sırıtarak fotoğraf atıyolar

• Seçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Haziran 2023; 18:42:8 >

• Kılıçdaroğlu'nun zerre suçu yok, tüm suç halkta... Şu Türkiye'de tek akıllı Kılıçdaroğlu zaten...

• set S kullanıcısına yanıt

Size gore herkes biat etmeli.

Seçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadı
    Seçmen Kılıçdaroğlu’nu Anlayamadıhttps://www.aykiri.com.tr
    Ekonomiden şikayetçi olan vatandaşın sözleri dikkat çekti
    https://www.aykiri.com.tr/404.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.