Şimdi Ara

seçim konusunda yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Almanyada yüksek lisans eğitimine gideceğim nasipse..

google nexus telefonum var.. çok memnunum.. internet, mail, dizi, office vs. işlemleri çok iyi götürüyor..

2-3 sene ikamet edeceğim eğer vize alabilirsem..

önce telefonumla idare ederim diye düşündüm, yedek batarya, usb disk tanıyabilmesi için konnektör alıp devam edecektim.. fakat tel.in bozulma ihtimali var..

tablet, ultrabook yeni dizüstü arasında çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum..

tablet:taşınabilirlik açsından çok iyi.. bilgisayar gibi her işimi görmeyebilir..

ultrabook:yine taşıma açısından çok iyi.. bilgisayar ortamı, win. linux kurmam dolayısıyla cezbediyor fakat fiyat çok düşündürüyor..

dizüstü:alıcam fakat habire taşıyamayacağım.. ekstra bir dizüstüm daha olacak..(şu anki ailemle irtibat için kalmalı)

fikir ve yardımlarınızı bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyasinoz26

Merhaba,

Almanyada yüksek lisans eğitimine gideceğim nasipse..

google nexus telefonum var.. çok memnunum.. internet, mail, dizi, office vs. işlemleri çok iyi götürüyor..

2-3 sene ikamet edeceğim eğer vize alabilirsem..

önce telefonumla idare ederim diye düşündüm, yedek batarya, usb disk tanıyabilmesi için konnektör alıp devam edecektim.. fakat tel.in bozulma ihtimali var..

tablet, ultrabook yeni dizüstü arasında çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum..

tablet:taşınabilirlik açsından çok iyi.. bilgisayar gibi her işimi görmeyebilir..

ultrabook:yine taşıma açısından çok iyi.. bilgisayar ortamı, win. linux kurmam dolayısıyla cezbediyor fakat fiyat çok düşündürüyor..

dizüstü:alıcam fakat habire taşıyamayacağım.. ekstra bir dizüstüm daha olacak..(şu anki ailemle irtibat için kalmalı)

fikir ve yardımlarınızı bekliyorum..

https://www.pcdepo.com/asus-eeepad-tf300tg-1k117a-tablet-pc-urun8006.html

al bu ürünü kafan rahat her işini yaparsın

• bütçe belitmen gerekir mesela 1700-2500 arasında güzel ultrabook modelleri var.O kadar çıkışamam dersen bütçene göre öneri gelir.
  • 1800 liraya kadar bütçem..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.