Şimdi Ara

seçenek 4 karar 0 doğum çok yakın :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer mp3 düşünüyorsan vazgeç. çünkü ses çıkışı zayıf. sesi az çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coldark

herkese selam arkadaşlar

doğum zamanı oldukça yakın ve malum anneler günüde geliyor ,
    bir hediye almak zorunda kalınca her zamanki gibi şaşkın şekilde saatlerce araştırma yapmaya devam ediyorum,
    hediyemiz yeni bir telefon olacak belli olduğu üzere,
    seçeneklerimiz 4 adet
    kararım hala yok :)

buyrun burdan alalım sizi;

1- SAMSUNG E 250 = 9 taksit ayda 29.60 = 266 ytl

2-NOKIA 5200 = 9 taksit ayda 30.90 =278 ytl

3-SE K 510İ = 9 taksit ayda 20.91=188 ytl

4-SE K 750İ = 9 taksit ayda 34.41= 309 ytl

bunların fiyatlarını vatan bilgisayar broşüründe cardfinansa 9 taksit yüzde 8 indirim olarak aldım
    ne dersiniz sizce hangisi uygun olur

hepinize şimdiden teşekkürler

fiyatlarda yanlışlık olması çok olası
    bu taksitler broşürde böylemi yazıyodu
    çünkü 9 taksitte %8 düşülmüş haliyle yazıyolar broşüre
  • Belirttiğiniz telefonlardan Sony Ericsson K750i'yi tavsiye ediyorum.
  • bende k750 diyorum
  • kesinlikle k750
  • cevap veren herkese çok teşekkürler

öncelikle hepinizden özür dilemem gerekiyor ,çünkü internetteki broşüre bakarak fiyatları hesapladım ve yazdım ama işin gerçeği maalesef bu değlmiş,dün akşamüstü vatana gidip oradaki broşürü elime alınca tabiki yazılar daha büyük oluyor:) +kdv bölümü netteki sayfada görünmüyor aynen geri döndüm neyse
    yanlış verilen bilgiler için tekrar herkesten özür diliyorum, :(

ama tavsiyelere açığım teknik özelliklerden anlamadığımız ve hala takoz telefonlar kullandığımız için her türlü öneri ve bilgi işimize yarayacak

herkese saygılar...
  • vatan bilgisayarda anneler gününe özel %20 indirim var şu an..tüm ürünlerde %20 indirim+cardfinansa 5 taksit....yanlız internet üzerinden satış yapmıyorlar sadece mağazalardan satış var..fiyatı internetten hesaplamak için 17 taksit olan seçeneğin(kdv dahil) %20 sini düşeceksin...

Örnek:w810i 431 ytl (5 taksit)
  • k750i ile çok güzel bebek resmi çekilir
  • Allah analı babalı büyütsün yavrunuzu.senin söylediğin fiyatta k750iyi almalısın.fiyatı ve özellikleri aynı fiyattaki telefonlarda yok.ben sana k750i tavsiye ediyorum ama kararını sen ver.
  • Çoğunluk K750i Demiş Nokta .
  • içlerinde en iyi foto çeken tel k750 ve bende k750 tavsiye ediyorum, f/p oranıda çok iyi
  • k750 cok yakın bır arkdasımda var, yanı kendımınmıs kadar kullandım, işletim sistemi cok hızlı, fotograflar super, zaten sony'nin mp3 olayındaki başarısı tartışılmaz...

arkadaşların da dediği gibi geçen sen 750den falan satıldıgı düşünülürse, bu fiyata bu tel kaçmaz... 2 telefonum olmasa ben bile alırım yani cidden...
  • bende k750i modelini öneriyorum

kamera-ses kalitesi-özellikleri ile diğer modellerden daha uygun bir seçim olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.